Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Titeket nem bosszant fel,...

Titeket nem bosszant fel, hogy sokan utólag sírdogálnak, hogy nem váltották le orbánékat?

Figyelt kérdés

Szerintem volt 3 lehetőségük leváltani. Mindenki tisztában volt azzal, hogy nem kormányoznak jól.

Most ha valaki nem ment el szavazni vagy stb, az utólag, mit pattog, hogy így meg úgy??? Engem ez nagyon irritál. Pláne az, hogy előrehozott választást követelnek, holott itt volt a lehetőség.



2014. nov. 22. 15:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

én azért vagyok elégetetlen, mert nem volt kire szavazni, az előre hozott szavazás is egy nagy baromság, mert ugyan ez van: nem lehet mire szavazni, ha jót akarsz..


és csomó ember nem azon siránkozik, hogy a Fidesz nyert, sokan elismerik, csak fáj nekik, mint nekem is, hogy NINCS alternatíva.. van a narancssárga vagy a narancssárga, de az annyira, hogy ettől a jóisten sem ment meg minket..

2014. nov. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

És kire lehetett volna leváltani? Ferire, Gordonra?


Vagy a Jobbikra? Nem volt jobb! azért nyertek

2014. nov. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 BlackSword ***** válasza:

Te vagy buta kérdező!!! Nem a győzelmet vitatják a legtöbben, hanem a szavazatok arányához mérten az indokolatlanul magas mandátumuk számát és a győzteskompenzációt...


És nem volt mindig így, mert 2010-ben egy egyéni mandátumhoz a szavazatok 50%-a és még egy szavazat kellett... Most pedig már nem kell, elég megnyerni egy szavazattal... ergo egy szavazókörben az egyénis szavazatok 66%-a is elveszhet...

2014. nov. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ma nem mennek el az emberek szavazni az időközire,hétfőn meg tüntetnek a kormány ellen. Értitek ezeket az embereket??? Ennyire sok agyhalott van???

Már megjósolom a fideszes fog nyerni.

2014. nov. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!