Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Titeket nem bosszant fel,...

Titeket nem bosszant fel, hogy sokan utólag sírdogálnak, hogy nem váltották le orbánékat?

Figyelt kérdés

Szerintem volt 3 lehetőségük leváltani. Mindenki tisztában volt azzal, hogy nem kormányoznak jól.

Most ha valaki nem ment el szavazni vagy stb, az utólag, mit pattog, hogy így meg úgy??? Engem ez nagyon irritál. Pláne az, hogy előrehozott választást követelnek, holott itt volt a lehetőség.



2014. nov. 22. 15:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%
én úgy vagyok vele, hogy aki nem ment el szavazni, azt nem értem, hogy miért sír a rendszer miatt, amikor ő személy szerint semmit nem tett a megváltoztatása érdekében.
2014. nov. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 BlackSword ***** válasza:
79%
de akkor mi van azzal a 2,6 millióval, aki elment és a Fidesz ellen szavazott??? Mert most kiélezted azokra, akik nem mentek el...
2014. nov. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
akkor azok meg vegyék tudomásul, hogy nem az ő pártjuk kapta a legtöbb szavazatot..ennyi
2014. nov. 22. 15:20
 4/14 A kérdező kommentje:
basszus, ez mindig minden választáson így volt eddigi is...aki a legtöbb szavazatot kapta, az nyert, az alakított kormányt..nehogy már most háborodjanak fel ezen az emberek..
2014. nov. 22. 15:21
 5/14 A kérdező kommentje:
utolsó, nem vagyok , benézted :D
2014. nov. 22. 15:34
 6/14 A kérdező kommentje:
nem védem, de akkoris ez a véleményem...ők nyertek, ők alakíthattak kormányt...ennyi.nem az a párt nyert, amire te szavaztál...te miért vagy olyan retard, hogy ezt nem érted?!
2014. nov. 22. 16:39
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
A 7-es is te voltál kérdező tehát magadat idiótáztad le.
2014. nov. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
utolsó, nem én voltam, csak törölték az üzenetét.
2014. nov. 22. 19:29
 9/14 anonim ***** válasza:
19%
Nem ! Ugyanis Orbán sokkal jobb, mint az elődei vagy akik lehetnének. Gyurcsány, Bajnai meg a Jobbik ?....Na, hagyjuk :-P
2014. nov. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
9-es neked sincs logikai érzéked, mi? de mindegy, mert a mostani 5-ös volt a 7-es is...míg nem került delete-re az üzenete...ami elég provokatív volt..meg is érdemelte, ahogy az olyan idióták is megérdemlik, amilyen te vagy 9-es
2014. nov. 22. 19:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!