Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért utálják sokan Bajnai...

Miért utálják sokan Bajnai Gordont? Mi rosszat tett?

Figyelt kérdés
Az ő kormányzása idején erősebb volt a magyar gazdaság, mint Gyurcsány, vagy Orbán hivatali ideje alatt. Sok ember még sincs jó véleménnyel Bajnairól. Miért?
2014. márc. 28. 12:16
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
77%

mert sajnos a Fidesz elnyomta őt, mert amit akart csinálni leszavazták szinte, ezért nem jutottunk előre annyit, és ezért bizonytalanodtak el sokan. Pedig Bajnai jó dolgokat csinált ám, és azért ő ért a dolgokhoz.

Én sem bízom meg Gyurcsányban meg a többi majomba de csak Bajnai elképzelései miatt szavazok az összefogásra, mert Bajnaival járnánk a legjobban ha ő lesz a gazdasági, és pénzügyminiszter vagy mi lehet hülyeséget mondok most, akkor azért nem jár rosszul az ország.

Tehát itt most azt kell figyelembe venni hogy kivel járunk jobban. Mert sajnos normális jelöltek nincsenek de vannak olyanok akikkel legalább egy picit jobb lenne a helyzet, és itt most ez is sokat számít.

2014. márc. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Én is ugyan így látom a helyzetet.
2014. márc. 28. 12:28
 3/33 anonim ***** válasza:
70%
Bajnait is csak az Orbán-rezsim akarja lejáratni...
2014. márc. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
62%

Egy szó. Megszorítás. Akinek nem volt jól menő cégnél jobban fizető állása akkoriban, az nagyon megszenvedte az ötletelést. És nem attól lendül fel egy ország gazdasága, ha megölik széles tömegek vásárlóerejét, elveszik tőlük az egészségmegőrzés utolsó lehetőségeit, és nyíltan közlik velük többen, többféleképpen, hogy ennyit is érnek, annyira méltók, hogy egyre többet gürcöljenek és tűrjenek azért, hogy ugyanabban a szegénységben élhessenek a gyermekeikkel együtt. Az nem karrier, hogy a mélyszegénységet próbálod elkerülni növekvő adóssággal. Az nem életpálya, hogy te pénzeled a leggazdagabb köröket, és a képedbe vágják, hogy ez azért van, hogy később neked jobb legyen. Nincs köztünk olyan, aki ne gyerekkora óta hallaná ezt a fejlődéssel, "egyre jobb lesz"-szel propagandázó ostobaságot, miközben neki is, másoknak is egyre nehezebb, egyre embertelenebb mindennapok jutnak. Kevés kivételtől eltekintve persze. Azt most ne vizsgáljuk, hogy ők kinek mit tettek, hogy jobb legyen nekik, más téma.


Bajnait tehát ezért nem szeretjük. Nekünk, akik eltartják ezt az országot, annál reménytelenebb időszakunk nem volt még.

2014. márc. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
48%

Bajnai volt a legjobb kormányfő az elmúlt 25 évben.

No nem azért, mert akármilyen oldalon állt, hanem mert tudta, hogy veszíteni fog, és azt tette, amire az országnak szüksége volt.

2014. márc. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim válasza:
59%

És a sok ember aki felakasztotta magát Bajnai és társai miatt?

Lehet ezért utálják! Kutakodjatok! Liba..

2014. márc. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
61%

Az, hogy liberális.

Ugyanazt az irányvonalat, ideológiát folytatta, mint az MSZP-SZDSZ.

Egy ország vezetése nem csak gazdaságpolitikából áll.

2014. márc. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
70%

"És a sok ember aki felakasztotta magát Bajnai és társai miatt?"


ja, hát ők nem számítanak.

2014. márc. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
79%

Az ő kormányzása nem volt elég hosszú ahhoz, hogy bármi kiderüljön róla...


Ami engem zavar benne, hogy úgy állítja be, azt a bő fél évet, ameddig hatalmon volt, mintha legalábbis megváltotta volna azalatt a világot, nem ismeri be egyenes derékkal, hogy "legutóbb nem tudtam kibontakozni, de most szeretnék".


Illetve ez a szobordöntögetős dolog, amihez a nevét adta, nagyon méltatlan volt egy 8 általánosnál többet végzett emberhez. (Én sem szeretem Orbánt, de ez nem ok arra, hogy önmagam lejárassam...)

2014. márc. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
49%

Bajnait azért nem szeretik, mert volt ellene egy lejáratókampány a HírTv-ben. Ennyi. A Wallis csoport annak idején megvásárolta a Hajdú-Bét-et, ennek egy kulcsfigurája volt Gordon. Viszont a felvásárláskor gyakorlatilag döglődött a cég, csődbe is ment volna, ha nem veszi meg a Wallis. Ezek után jött Orbán Viki, csinált egy kis deflációt, ami szétszarta az exportot és megemelte a minimálbért a kétszeresére, ami iszonyatos bérterheket rótt a cégekre. Teszem hozzá a Bábolna is döglődött, ami nemrégiben tönkre is ment, csak mivel az "magyar vállalkozás" volt, (a hajdú-bét nem tudom miért nem) azt megsegítette milliárdokkal az állam. Így ők túlélték, a Hajdú-Bét pedig nem. Egyébként többek között a Hírtv-vel és a Heti Válasszal szemben is több pert nyert Bajnai.

Ettől függetlenül egyébként nem kormányzott rosszul, de az elődei egyszerűen minősíthetetlenek voltak. Nem tudom hogy keveredett ez az ember Gyurcsánnyal Kókával meg Veressel egy társaságba. Mindegy most már megették a disznók, de ez van...

2014. márc. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!