Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Minek erőltetik a liberalizmus...

Minek erőltetik a liberalizmus globálisan?

Figyelt kérdés

Nem vagyok rasszista meg ilyenek, csak nem értem.


Mi szerencsére még nem vagyunk azok, és az új alaptörvény se az, amit sokszor meg is támadtak részben a család fogalma miatt, amiben az a gond, hogy egy férfit és egy nőt határoz meg.


Sokszor gondolom azt, hogy régen ugyan elég rossz lehetett az élet, mégis jobb volt mint most - valami nagyon régi időszakra gondolok, ahol még volt alapja a normális elveknek. Igaz a nőknek se szavazati joguk nem volt, a férfiak egy része is szolga, vagy munkásként dolgozott, de legalább még akkor élt az a felfogás, ami ma legfőképp Európában nem igazán látszik.


2014. nov. 3. 20:26
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
59%

"Közben az egyik leggyorsabban elöregedő társadalom a világon és évtizedek óta stabilan top 10-es ország az öngyilkossági rátát tekintve. Igazi sikertörténet."


Hát, azért Németország sem semmi népességöregedést tekintve.

Pedig ott aztán van jólét meg életszínvonal.


De, a japánok szerintem megoldják, jóval nagyobb fokú az automatizáció, robotizálás, mint Európában, szóval a munkaerővel nem lesz baj.

Meg amúgy is, túl van népesedve, 80 milliós népesség lenne ott az optimális.


A németek nem igazán akarják megoldani.

2014. nov. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
72%
Az erőltetés szó talán túlzás. Egyébként a liberalizmus ez egyetlen eszmeáramlat, ami az ember képességeinek maximális kiteljesíthetőségét célozza meg.
2014. nov. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
88%
Senki nem erőltet liberalizmust. Képzeld be magadnak nyugodtan ezt és magyarázd ezzel a szar életedet, de nem igaz.
2014. nov. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Dehogynem!


Tény hogy kisebbségben vannak még, de régen mikor csinált volna egy olyat egy cégvezető, hogy kiáll a közönség elé, és azt mondja, hogy


"Áldás, hogy ő meleg, ez a legjobb dolog, amit istentől kaphatott."


Mennyi alaptörvényben vannak benne a liberális jelek.


A kérdést elhibáztam, mert nem gazdasági liberalizmusra gondoltam, hanem liberalizmusra, mint felfogásra.

2014. nov. 5. 18:34
 15/22 anonim ***** válasza:
9%

"Senki nem erőltet liberalizmust."


Csak azon címszó alatt a csodás multiturhát, és egyéb libbant lázálmokat.

2014. nov. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
83%
Én még mindig nem értelek titeket. A terjesztés és a ráerőszakolás fogalmát nem értitek? A kettő teljesen mást jelent. Kényszeríteni viszont senki nem kényszeríti a liberalizmust.
2014. nov. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
12%
de, a libelizmust elvárják, liberálfasizmussal és politikai korrektséggel erőltetik az emberekre!
2014. nov. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
83%
Oké. Én nem fogom elvenni az egyetlen dolgot amivel magyarázni tudod életed nyomorúságosságát.
2014. nov. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
6%

64 százalékos, de itt erőszkaolásról van szó!

aki nem a libsik nótáját fújja, annak annyi! Magyarországot is azért támadja az usa, mert mi illiberális államot akarunk felépíteni a nemzet fennmaradása érdekében!

2014. nov. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
82%
A legviccesebb az egészben, hogy ha valahogy eltörölnék a "liberalizmust", az itt habzó szájú antiliberálisok lennének az elsők, akik visszasírják, csak fogalmuk sem lenne, hogy hívják a gyereket.
2014. nov. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!