Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ha a liberók (liberális...

Ha a liberók (liberális emberek) mindenkit elfogadnak akkor miért utálják azokat akiknek más a véleménye, vagy nézete?

Figyelt kérdés
Az egyetemen vannak nyíltan liberális emberek,és ha valakinek más valamiről a véleménye mint nekik akkor rögtön megy az antiszemitázás,újnácizás stb. Én nem vagyok Jobbikos,soha nem is voltam,de mégis sokszor megkapom hogy "Jobber" jelzőt csak azért mert van olyan amiben igazat adok a Jobbikos embereknek. Szóval ha ők mindenkit elfogadnak akkor azokat miért nem akinek más a véleménye vagy nézete?

2014. szept. 21. 18:14
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
79%
Ez egy jó kérdés. Csak ők tudnák megmondani, de nem fogják úgysem. Mindjárt közli valaki közülük, hogy te vagy a hülye. :D
2014. szept. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
83%

A liberális egészen addig elfogadja véleményedet, amíg belefér az ideológiájába:)


A liberalizmus ugyanolyan ideológia, mint a többi.

Ők ugyanúgy nem képesek elfogadni a másik álláspontját, nézeteit, mint a többi ideológiát képviselő ember.


Csak ez a szlogenjük "elfogadjuk a másik véleményét".

Közben, 100-ból 1 , amelyik tényleg elfogad minden véleményt, álláspontot.

2014. szept. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
61%
Erről kérdezd a libero 57%-ot:D
2014. szept. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
78%
Liberó 57% semmire nem tud értelmes választ adni, nyilván erre sem.
2014. szept. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
16%

Van egy pár libero 57%-os, mert én is az vagyok, de nem vagyok libero. Nekem az a véleményem, hogy az is csak egy ideológia. Tehát éppenséggel, pont a jobbikosokra is rálehet azt mondani, hogy ha valaki nem akarja válogatás nélkül legyilkolni az összes zsidót, akkor egy libsi.


Na, mi a különbség? A helyzet az, hogy megint szélsőségeket hasonlítotok össze. A kérdező talált szélsőliberális embereket, és azon kattog, hogy mennyire primitívek. A szélsőséges emberek primitívek, mindegy melyik oldalt nézzük. Ezért viccpárt a jobbik és az szdsz is.


Csá.

2014. szept. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
52%
Már csak 56% :D
2014. szept. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
53%
"nem akarja válogatás nélkül legyilkolni az összes zsidót" lol elég érdekes nézeteid vannak a jobbosokról :D Tény hogy nem szeretem a zsidókat, és legszívesebben én is azt tenném az összes Izraelben élő szemétládával amit ők tesznek/tettek palesztinával, de attól még nem akarom megölni a világon élő összes zsidót válogatás nélkül.
2014. szept. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
29%
A liberális nézetű ember addig fogadja el a másik ember nézeteit, amíg azok a nézetek nem korlátozzák a másik ember szabadságát.
2014. szept. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 tetro ***** válasza:
13%

18.27

válogatnál köztük? :)

amúgy én a való életben sehol sem hallottam még jobberezést vagy liberozást. leginkább amúgy csak ezen az oldalon. és mondjuk 1:10 arányban jobberezést vs liberozást. valójában nem is nagyon értem, hogy itt egyesek honnan vélik tudni másnak a teljes világnézetét egy-egy mondatból.

2014. szept. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
46%

A Jobbikosok vagy a Fideszesek sem fogadják el mások véleményét. Ez nem csak a liberálisokra jellemző.

Mindegyik párt hívei fanatikusan hiszik a párt propagandáját. A legtö9bbjük nem vitaképes.

2014. szept. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!