Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ha a liberók (liberális...

Ha a liberók (liberális emberek) mindenkit elfogadnak akkor miért utálják azokat akiknek más a véleménye, vagy nézete?

Figyelt kérdés
Az egyetemen vannak nyíltan liberális emberek,és ha valakinek más valamiről a véleménye mint nekik akkor rögtön megy az antiszemitázás,újnácizás stb. Én nem vagyok Jobbikos,soha nem is voltam,de mégis sokszor megkapom hogy "Jobber" jelzőt csak azért mert van olyan amiben igazat adok a Jobbikos embereknek. Szóval ha ők mindenkit elfogadnak akkor azokat miért nem akinek más a véleménye vagy nézete?

2014. szept. 21. 18:14
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
0%

Akit antiszemitanak meg nacinak neveznek, az reg tul van azon a ponton, amit szabad velemenynyilvanitasnak lehet nevezni. Uszito, gyulolkodo, buta se*fejeket minden tovabbi nelkul lehet uszito, gyulolkodo buta se*fejeknek nevezni, meg ha ez nekik nem is tetszik. Pont azert mert a nezeteik mas emberek szabadsaganak es jogainak korlatozasara epul. Raadasul származasi alapon, amihez tenyleg negyvenes IQ kell.


En csak azt nem ertem, hogy aki bevallottan nem "libero" az megis milyen alapon ker szamon barkit is, mert szerinte az a valaki nem eleg libero?

2014. szept. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

A liberális nem krisnás, tehát nem megsimogatja a buksid, hanem ugyanúgy elküld az anyá"ba, csak alapvetően azt támogatja, hogy téged ezért ne vigyen el a rendőrség, kivéve, ha a véleményed vagy a tetteid mások jogos szabadságát korlátoznák. Másrészről az, hogy valaki liberálisnak mondja magát, az nem azt jelenti feltétlen, hogy 100%ban követi és be is tartja a liberális eszméket. Szóval előbb jó lenne, ha a nehezebb utat választva mindenki elsajátítaná ezeknek az ideológiáknak a fogalmát, utána pedig az életbölcsességből fakadó emberismerettel elkülönítené azt, amikor valaki mond magáról valamit és azt, hogy valójában milyen ember. Hozzáteszem, hogy a ma rendkívül sztárolt konzervativizmus ugyanúgy kiáll a jogállami értékek mellett, ugyanúgy alapvető értéknek tekinti a véleményszabadságot, a toleranciát, meg a hasonló b"romságokat.


Értem én a problémádat, hogy egy magát liberálisnak mondó ember miért fogadja el a cigányokat, téged pedig miért rekeszt ki, de erre megint csak azt tudom mondani, hogy ez nem az ideológia hibája, hanem az emberé, aki magát az ideológia követőjének állítja be.

2014. szept. 23. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

De gyakorlatilag ha én baloldali eszméket vallanék, nem lenne nagyobb párt amire szavazzak. Az Mszp, DK, együtt azok rabló bandák, 10 órán keresztül lehetne sorolni hogy mit meg nem csináltak az országgal, olyan emberek vannak benne, hogy hááát, néztem ilyen parlamenti felszólalásokat, a másik MSZP s azt ordítja rá arra aki éppen felszólalt hogy alkoholista... Nincs miért soroljam a botrányokat, szerintem mindenki tud mondani kapásból 30-40 et, és nem olyan botrányokról van szó amiket a Jobbik csinál, hogy ezt mondtak azt mondtak, ezek ténylegesen az országot tették tönkre. És elítélem a rasszizmust, de ennél van egy rosszabb is, amikor valaki lop, csal, hazudik. És nem a Jobbik ellen kell szavazni, hanem ezek ellen. semmit, de tényleg semmit nem csináltak jól, ennyire borzalmas dolog az országnak nem volt még egy a kommunizmus után mint ezek.


A liberális embere, ha azok ma Magyarországon az Mszp, dk, együtt akkor ők a Magyarokat utálják, amit ezzel az országgal leműveltek, az teljesen bebizonyította, és ha lenen olyan párt ami egyenként a föld összes nemzetét szidná (szerencsére nincs ilyen) még az is jobb lenne mint ezek.

2014. szept. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Lmp nem ismerem, de amikor lesz időm s kedvem olvasgatok róluk is, remélem ők egy normális baloldali párt. Ha azok akkor sajnos mutatja hogy a baloldaliak közül hány a normális .
2014. szept. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
43%
Mert ők olyan liberálisok hogy megparancsolják neked hogy liberális legyél te is, különben gaz náci vagy.
2014. szept. 28. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!