Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Bajnaiék miért kampányolnak...

Bajnaiék miért kampányolnak ilyen bőszen a hajléktalanoknak meg a cigányoknak?

Figyelt kérdés

Állandóan szegény ellenességet emlegetnek.


Többek között én is pont azért nem szeretek tömegközlekedési eszközzel utazni, mert a hajléktalanok leélik őket.


Volt, amikor este a mozgó járműn pisilt tőlem pár méterre egy hajlékony.



2013. okt. 19. 14:40
 1/8 anonim ***** válasza:
A tömegközlekedés nagy részén már be van vezetve az első ajtós felszállási rend. Oda már tuti nem jutnak fel a trollok... Melyiken közlekedsz te?
2013. okt. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ez egy régebbi eset volt.

Azóta, többnyire autóval járok.


Nem értem mire jó a hajléktalanok meg a cigányok tutujgatása.

Hajléktalanok mindig is voltak és mindig is lesznek.

A cigányokat meg remélem nem kell bemutatnom.


Facebook oldalukon minden héten van egy hajléktalanos poszt.

2013. okt. 19. 15:04
 3/8 anonim ***** válasza:

"Bajnaiék miért kampányolnak ilyen bőszen a hajléktalanoknak meg a cigányoknak?"


Hogy legyen aki befogdja őket jövőre a választások után.

2013. okt. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Joe Makepeace ***** válasza:

Kolompár úr, Farkas úr, azt hiszem mind Fideszes, és amúgy is a Fidesz nyalja folyamatosan a cigók p áját, nem is értem honnan a tévhit, hogy a baloldal?

Nézd csak meg! A Fidesz vezetője is egy "szépszál roma gyerek"

2013. okt. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért kampányolnak bőszen teljes szégyentelenséggel,mert nagyo nagyonagyon,nagyonagyonnagyonnagyon akarják megszerezni a hatalmat. Ha valaki ennyit se tud.... jobb ha nem minősitem.
2013. okt. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Szikra Vivi válasza:

Mert minél inkább elszegényedtünk, annál inkább bővül a szegényebb szavazók köre.

Ezt úgy híííjjják, hogy politika.

Csak az a probléma, hogy a szociális juttatás helyett munkalehetőségeket kellene ígérni és megvalósítani.

2013. okt. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Szikra Vivi válasza:

Nem a hajléktalan a hibás teljes mértékben, mert ebbe a helyzetbe került (lásd lakásmaffia, a szexuális kultúra nulla-válások száma nagy, fizetésünk az európai színvonal 30%-a, a rezsink meg magasabb, mint Svájcban).

Nem tudom, miért is vagyunk kiakadva, hogy a növekvő SZEGÉNYTÁBOR (az elszegényedett magyar nemzet, a lecsúszott közép réteg és a kizsigerelt alsó réteg, a robotolók) szimpatizál a hasonlós sorsúakkal és azokkal, akik őket felkarolják.

Az empátia kihatása a többi rétegekre, ez pszichológia.

Ettől függetlenül már nem vesszük be a mézesmadzagot, a munkahelyteremtés még mindig a béka feneke alatt van, a fizetéseket még mindig magas TB terheli és a 27%-os Áfa is katasztrófa.

Az adóval annyira van gond, hogy minden a vavőre hárul, pl következőkben:


250%-kal drágábban eladva

pl 4725 Ft nyeranyag => 12000 FT os készárú nyereség eloszlása az állam és köztem, termelő között:

- 66% állami nyereség:3874 Ft Áfa és adó és Tb teher

- 34% saját nyereség: 1985 Ft (napi 1-et eladok, akkor minimálbérezésen vagyok)

Ha ennél drágábban akarom eladni, akkor már nem tudják megvenni az emberek.

Tehát az előállítási ára 6142 FT és nekem 12000 Ft-ért kell eladnom 8127 Ft helyett, mert az állam igényt tart 3873 Ft tiszta nyereségre, ami a teljes nyereség 66%-a.


Könyörgöm, ilyen feltételek mellett csak tönkre lehet menni, nem hogy gyarapodnánk és csökkenne a nyílvánosan hugyozó hajléktalanok száma, ezért röhög rajtunk egész Európa, hogy mit is teszünk a saját nemzetünkkel.


Egyébként a legtöbb hajléktalan fizikailag tökéletes állapotban kerül utcára és ott mennek tönkre az alkoholizmus által, aminek a boldogtalanságuk és a sikertelenségük az oka.

2013. nov. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Szikra Vivi válasza:
Lehet, hogy nem szimpatikus a válaszom, mert nem kezdem agyoncsapni a hajléktalanokat és nem kezdek a szocik ellen írogatni, de én legalább a VÉRES IGAZSÁGOT ÍROM LE, nem pedig mellébeszélek a fotelból.
2013. nov. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!