Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A hajléktalanoknak, vajon,...

A hajléktalanoknak, vajon, van-e általában rádiójuk? (TV-t nézni valószínűleg egyáltalán nincs módjuk. )

Figyelt kérdés
A miniszterelnök ugyanis Rádión a keresztül üzent a hajléktalanoknak.
2012. febr. 3. 12:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Zsebrádiót "szokolt" látni egy-kettőnél,de nem hizsem, hogy általános lenne...
2012. febr. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
9%

A miniszterelnök neked üzent, hogy úgy tűnjön érdekli bárkinek a sorsa, tojik ő egy csövesre, vagy ezerre. Ezek ilyen kötelezően lefutott díszkörök, nincs valódi értelmük.

De gondolom a hontalanokat sem érdekli különösebben a mondandója, bármi is volt az (gondolom ilyen hideg van, várunk benneteket a menhelyeken üzenet lehetett).

2012. febr. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
6%
De gondolom a hontalanokat sem = a hajléktalannal??Hú de bele lendült valaki.
2012. febr. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
73%
Én ismertem párat, mindegyiknek volt kisrádiója. Ez ma már nem olyan nagy dolog, pár ezer Ft-ért újként is megvehető, a kukákban is akad néha használható, meg van, aki visz le neki megunt dolgokat, közük rádiót is.
2012. febr. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
15%
Azt hiszem kisebb gondjuk is nagyobb most mínusz 20 fok környékén hogy van e rádiójuk..............
2012. febr. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
25%
Amikor még híre se volt a rádiónak az emberek már akkor híradással voltak egymásnak. Nem hallottál róla? már az elemiben mesélte a tanitóbácsi. Elfelejtetted? Már is? Hát akkor mostmár megint tudod majd egy-két óráig. Szóljál akkor majd újra elmondom külön neked. Hát arról hallottál-e mostani kormányt gyűlölködő úr ,hogy rendőrők és másemberek figyelik őket és melegedő helyre viszik. Mond már meg mikor volt legutóbb ilyen,gyűlőlködő úr,vagy "elvtárs"??
2012. febr. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 doboszoli ***** válasza:
64%

Az a miniszterelnök üzent, és "aggódik" értük, aki néhány hónapja pénzbírsággal fenyegette őket a közterületen való alvásért/létezésért.

Most a nemzet elesettjeiért aggódó apa szól belőle.

Miért lett hirtelen hányingerem???

2012. febr. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%

Tisztelt Bíró Miklós:

"Hát arról hallottál-e mostani kormányt gyűlölködő úr ,hogy rendőrők és másemberek figyelik őket és melegedő helyre viszik"


Igen, hallottam. Jóléti államban élünk, ahol alap a segítségnyújtás a rászorulóknak. Ez a rendőrség (természetesen csak részben) és a különböző segélyszervezetek dolga. Ez ugyan így volt az mszp idejében is, nem tudom, hogy miért lennék elvtárs, mikor egy szóval sem mondtam, hogy azok jobbak voltak. Ugyan ilyen "odaadással" segítettek azok is...

2012. febr. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
83%
Én dolgoztam több mint egy évig hajléktalan szállón. Nem hogy csak rádiójuk van, de van mobiljuk, volt olyan akinek jobb mobilja volt mint az enyém. E-mail címük és facebook oldaluk is van. De ha pl. hajléktalan szállóra mennek ott tv is van.
2012. febr. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Azoknak a hajléktalanoknak is, akik a szó szoros értelmében az utcán élnek?

A három héttel ezelőtti fagyok alatt ugyanis Nekik üzente a Kossuth Rádión keresztül, az alkotmányozó többséget bitorló és azzal visszaélő miniszterelnök, hogy menjenek be a különböző menedékhelyekre.

Erről vajon hogyan szerzett tudomást az, aki aznap valamelyik aluljáró, régen szétvert és egybenyitott telefonfülkéjében aludt és ma is ott fog aludni?

2012. febr. 23. 19:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!