Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A hajléktalanoknak, vajon,...

A hajléktalanoknak, vajon, van-e általában rádiójuk? (TV-t nézni valószínűleg egyáltalán nincs módjuk. )

Figyelt kérdés
A miniszterelnök ugyanis Rádión a keresztül üzent a hajléktalanoknak.
2012. febr. 3. 12:52
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
29%

"..ugyanis Nekik üzente a Kossuth Rádión keresztül, az alkotmányozó többséget bitorló és azzal visszaélő miniszterelnök"


Nem visszaélő, azzal élő!

Egyrészt ezzel a kijelentéssel semmibe veszed az Magyarország népét.


A többség akkor is megszavazta és most sem lenne váltótársa a jelenlegi kormánynak a nép jelentős részének szemében.


Nem az alapján kell megítélni, hogy hol tartunk két év után, hanem egyrészt az alapján, hogy honnan indultunk. Másrészt, hogy nem a gazdag nyugati országok gazdagodását támogatja a kormányunk, hanem Magyarország épülésén dolgoznak. De hiszen éppen ezért gáncsoskodik a nyugat és próbál megfojtani minket. Na meg a kedves mszp-s képviselők (KócosKinga) és a többi Magyarország népének lehetőségeit le alkudó, a hazaáruló balos tisztségviselők, hazánkat lekicsinylő és vesztét sürgető megnyilvánulásai miatt.


Na de térjünk a témára:

"Erről vajon hogyan szerzett tudomást az, aki aznap valamelyik aluljáró, régen szétvert és egybenyitott telefonfülkéjében aludt"


A kormány utasítására szervezett csoportok, a hajléktalanok búvóhelyeit járó, hajléktalanokat segítő, meglévő szolgálatok emberei és a rendőr járőrök által biztosan tudomást szereztek róla az érintettek. Viszont nekik is megvan a joguk ahhoz, hogy ne menjenek ha nem akarnak. Ezért volt a szervezett járőr szolgálat. (A rádió nem az egyetlen forrás volt.) Talán nem kellene kiforgatni a témát, csak azért mert a rádióban is elhangzott.

2012. febr. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 doboszoli ***** válasza:
43%

Balu!

Te sem mondod komolyan ugye?

Szélmalmokkal harcoló, pótolhatatlan miniszterelnököd tényleg értünk küzd? Vagy a saját eszement harcát vívja, miközben a mi farkunkkal veri a csalánt?

2012. febr. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
23%

"Szélmalmokkal harcoló, pótolhatatlan miniszterelnököd tényleg értünk küzd?"


Ezt szinte mindenki tudja aki nem akar szándékosan mást mondani. Azért áll úgy most is népszerüség szempontjából, hogy bármikor nyerne ha most lennének a választások.


A "szélmalmokat" itt sajnos mindenki látja, sajnos ezek most nagyon is valósak. Az EU-ban nem akarják elveszíteni egy ilyen kis országgal szemben az adós rabszolgaságot, egy az országáért kiálló miniszterelnökkel szemben mert az példát mutathat más országoknak akiket sorban szintén elveszíthetnek (a kifosztottak sorából) a példa okán. Az úgy már komoly veszteség lenne nekik. Ezért megy most a nagy harc a korábban megszerzett már már gyarmatért, hazánkért.


Korábban Moszkva használta az országot, most Brüsszelből igyekeznek fenntartani az ország vagyonának külföldi kihasználását. Ezért rettegnek attól, hogy lassan vissza akarjuk majd adni a tartozást és nem lesz több kamat. Azután nem teheti rá a kezét semmire az IMF. Nekik egy a fontos, hozzá tudjanak jutni a javaink egy részéhez. Amíg tartozunk nekik addig sok lehetőségük van velünk szemben.

Ezeknek akar véget vetni a mostani kormány.


De hiszen aki kicsit is követi a dolgok menetét, aki figyeli az EU-s tárgyalásokat és a történéseket és nem akar mellé beszélni az egyértelműen láthatja.


Ezért van a nép most is a kormány mellett mert mindenki látja, hogy végre van valaki aki megpróbál tényleg Magyarországot építeni a gazdag külföld szolgálata helyett.

2012. febr. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Géczy Katalin music válasza:

a videó jól tükrözi mi van általában a hajléktalanoknál


http://www.youtube.com/watch?v=R9tKMLY0dr0&feature=plcp

2012. szept. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

xxxxxxxxxxxxxx


Segítenétek?!!!!!


nekem kellene a dogámhoz az a szöveg.

köszi!!!!!!



xxxxxxxxxxxxxxxxx

2013. máj. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Azt szerintem töltsd le nyugodtan.
2013. máj. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

"... tényleg értünk küzd?"

Ugyan mond már meg,vagy ne mond meg,mert így az én bűnöm lesz,ha megint hazudsz,Ki harcolta ki a bankoknál,hogy egy összegben lehessen kifizetni a felvett kölcsönt,s így ne kerüljenek utcára. Ha ez nem történt volna,most én is kóvályognék valahol,mint gólyafos a levegőben,pedig csak haszonélvező vagyok,de ilyen módon kerültem nem kivánt kapcsolatba - svájci bank ,és fene tudja még milyen hivatal - olyan emberekkel akik évekig tanulták azt a "szakmát" hogyan kell rászedni olyanokat akik azt nem tanulták. És még ez is kevés lett volna ha Isten is nem jön segítségünkre.

A felvett összeg 5mill. volt. Havi törlesztés 38 000. Két év után - rendszeres törlesztés mellett - a törlesztendő 6 mill. lett,s a havi részleg 72.000 ft. Vedd hozzá,ha lelked van,egész éltemben melós voltam,s most ha a korm,és Isten nem segít,- ez volt a sorrend - most én is fagyoskodnék valahol.

Ami pedig a hajléktalanokat illeti: azért sem mennek a kijelőlt helyekre,mert ellopják amijük va,és még veri is egyik a másikat. Ez ők mondják.

Csak hazudozzatok minden rosszat a jószándékúakra,attól az még jó marad,mint ahogy a Gonosz sem válik angyallá akárhogy mentegetitek azokat.

Ti mneg hazugok maradtok.

NINCS ÉS SOSE LESZ KORM., MELY EGYSZERRE MINDENKINEK JÓT TUD TENNI Lassan érünk messzire. De erre is csak jó szándékú embereknél számíthatsz.

2013. máj. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Tudod Miklós, nekik ez nem jó, mert a kiadás a multikat terheli.


Nekik az lenne jó, ha megint az embereket terhelné minden kiadás egyre növekedve. Bajnai is megmondta, ha netán sikerülne neki kormányra jutni,(nem fog sikerülni), akkor mindent vissza állítana, hogy úgy legyen, mint amikor EGYÜTT 2008 -ban kormányoztak a szakadék felé Gyurcsánnyal.


Nekik csak az lenne jó, ha mi "szívnánk meg" mindannyian kisemberek.

2013. máj. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Örülök,hogy írtál.Legalább tudom: nem vagyok egyedül..

Köszönöm.

2013. máj. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Vagyunk még sokan. Tanultunk már, tanultak az emberek abból a bizonyos rossz emlékű nyolc évből, amire egyesek nem szívesen emlékeznek (mit tettek) és amiről nem akarnak beszélni, hiába lett már az a történelem része.
2013. máj. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!