Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ha az MSZP-t újra választanák,...

Ha az MSZP-t újra választanák, könnyebb világ jönne?

Figyelt kérdés

Ők se tudnának tenni sok mindent, de talán nem lenne ez a terror fíling a levegőben.


Nem vagyok egyik párt pártján sem, csak érzem hogy valami nagyon rossz most, és ez zavar.



2013. febr. 2. 16:42
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 anonim ***** válasza:
47%

Te nagyon tudatlan vagy kérdező, mint ahogyan az emberek többsége is. Megpróbálom egy kicsit felnyitni a szemed.


Az egész baloldal (Együtt 2014, MSZP, stb.) célja a külföld kiszolgálása. Például ha Bajnai kerülne hatalomra, akkor ő úgy ugrálna, ahogyan a külföldi hatalmak fütyülnének. Készségesen kiszolgálná az IMF-t és a többi rablóbandát. Eltörölnék a nagy cégek adóját és a teljes megszorítást a szegényekre vetné ki.


A Fidesz legalább megpróbál ellenállni a külföldi rablóknak. Most a Fidesz a külföld és a saját népe között őrlődik.


GONDOLKODJATOK MÁR! Ha a mostani kormány kiszolgálja a külföldieket, akkor az ország még mélyebbre fog süllyedni. Ha a népet szolgálja ki, akkor nem tud ellenállni külföldnek, így ugyanúgy még mélyebbre fog süllyedni az ország. A külföldi hatalmak sakkban tartják ezt az országot. A Fidesz kormány lejáratása azért történik, mert a külföldi kiszipolyozók vissza akarják venni az ország irányítását.


(A kapitalizmus, demokrácia hibáiról most nem akarok beszélni, mert hosszú lenne.)

2013. febr. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/61 anonim ***** válasza:
50%
Bólogatójánosokat akartok? Szavazzatok az mszp-re. Majd kilopják még a szemeteket is.. Megkövetelik,hogy fizesd az adót,de azok majd offsoroznak,hogy ne kelljen fizetni. Mondom:kiválóan okos dolog más malmára hajtani a vizet,nem a sajátodra.az meg szörnyen alpári dolog minden rosszat kiabálni másra,merthogy a rágalom ellen nem lehet védekezni. Sajnos aki teszi sokszor még nagyobb bajba kerül,mert vádaskodók akadnak ám bőven. Örömük a káröröm.
2013. febr. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 anonim ***** válasza:

kérdésre: nem


10.: ezzel többnyire egyetértek, a fiatalokat kényszerrel akarják itt tartani, mert már nincs mivel csalogatni őket. leteszel egy felsőfokú nyelvvizsgát, és inkáb kimész külföldre gürizni, ott lehet hogy 2x annyiba kerül a megélhetés, de 3-4x annyit keresel. biztosan jobban meélsz ott gürizésből, mint itthon. mert itthon megélni sem lehet. 25-30 feletti embereket ismerek, akik még mindiga szüleikkel élnek. persze, jön az okoskodás, hogy csak akarni kell, de furcsa, akik ezeket az okos dolgokat mondják, hogy 47 ezerből meg lehet élni meg hasonlók, azok 10-20 milliókat spórolnak egy év alatt. más évek alatt keres összesen ennyit. vagy általában gyerek nélküli önelégült 50felettiek, esetleg 50es iqval rendelkező vidékiek, akik betelefonálgatnak kommunistázni a tvbe, és diploma meg nyelvvizsga nélkül okoskodnak, hogy mennyire lusták és képzetlenek a mai fiatalok.


most jött ki a hivatalos jelentés, 28% a 25 év alattiak munkanélküliségi aránya. és ez csaka regisztrált. ezek az emberek több mint 1 éve nem találnak munkát.

mindig azok okoskodnak a legjobban, akiknek minden a hátsójuk alá van tolva. megnézném én, hogy élnek meg a politikusok havi 47 meg 64 ezer ftból.

2013. febr. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 anonim ***** válasza:
0%

igen, a fidesz egyik szavazótábor az, de ha megnézel egy mszp gyűlést, egy 60 alatti sincs az előadásokon.


a fidesz a középréteget célozta be és a családosokat, mivel populista, midnenkinek igérget, remélve hogy több szavazatot kap.


a jobbikkal meg szerintem több hiba is van mint csak a nacionalista gondolkodás. de szerintem itt senki más enm rúghat labdába, főleg az lmp szakadás után.


és pontosan ez a bizonytalanság az, amit sok fiataltól hallok, ami miatt külföldre mennének, ha össze tudnának gyűjteni annyi pénzt, hogy kimenjenek. de ugye már azt se tudják miből. kíváncsi lennék az utóbbi 1-2-3 év öngiylkossági statisztikájár, biztos megemelkedett.


a jobbik sosem jut olyan sizntre, mert a jobbik nem valamiért hanem vlaami ellen született meg. a fidesz ellen, az mszp gyűlölet hevében puffaszkodott fel, és a fideszhez hasonlóan elvakult, reménytelen emberekre épít. bár aktívabb az összes többi pártnál, ideológiája elavult, akárcsak a fideszé. sőt, a mostnai fidesz többek szerint is inkáb mszpvé formálódott át. ez a "nemzeti diktatúra", ami most zajlik sok embert emlékeztet a szocializmusra.


jaj ez a bíró miklós itt is okoskodik? ne foglalkozz vele, az egy iq negatív fidesz agymosott.

csak röhögni tudok azokon, akik fideszpártiak, 1 érvet nem tudnak mondani, csak kommunistáznak meg eszméyeskednek, mert nem tudják elviselni hogy valakit enm lehet besorolni se a jobb se baloldalba.

2013. febr. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/61 anonim ***** válasza:

A kérdés ok-talan.

Az mszp-t nem választják újra soha többé,ha a választóknak annyi esze,és olyan jó szive van,mint egy ma született kiscsirkének.

2013. márc. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 anonim ***** válasza:

Én az #52-es válaszoló vagyok.


Azt a válaszomat február 14-én írtam, és hogy mennyire igazam van, azt egy most nemrég február 28-án leadott műsor bizonyítja.


Nézzétek meg ezt a videót (HáttérKép):


http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=WA2..


A lényeg időpontja a videóban:

11:10 és 12:10 perc között lényegében arról beszél, amit én leírtam ide. Tökéletesen elmagyarázza a helyzetet (igaz, a videóban általánosan az európai helyzetről van szó (de ez az ország is beletartozik)).

2013. márc. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 anonim ***** válasza:
0%

szerintem meg te vagy a hülye


egy műsorból nem következik az hogy igazad van.

ebből az egészből csak az következik, hogy egyetlen politikai erő sem képes ma magyarországon rendet tenni. rohadtul mindegy milyen szuper politikai céllal teszi tönkre az emberek életét, ha tönkreteszi.


másrészt ha figyelmesen elolvastad volna a kérdező hozzászólásait, rájöttél volna hogy a kérdés különbözik az állítástól.

mekkora debilség már ilyet állítani, hogy valaki buta mert valamit megkérdez, vagy ellensúlyozni akarja az orbándiktatúrát.


azt nem vonom kétségbe, hogy kényelmes lehet otthon ülni a fotelodban, nézni a tvt miközben szépeket áradozik magáról a kormány, csak érdemes észben tartani, hogy miközben te ezt csinálod, épp emberek veszítik el a munkájukat, kerülnek utcára, gyerekek éheznek, mert nincs munkahely. eltelt 3 év és semmit nem tett a fidesz azért, hogy új munkahelyek jöjjenek létre. folyamatosan a számokkal mahinál, egyik kezével kettőt pofoz, másikkal simogat egyet, hogy befogja a birkák száját.


ma orbán nyugodtan kimondhatja, hogy "És közben egyébként nem csináltunk semmit -három- évig. Semmit. Nem tudtok mondani olyan jelentős kormányzati intézkedést, amire büszkék lehetünk".


kíváncsi vagyok, hol jár az az 1 millió új munkahely.

nem vonom kétségbe, hogy orbánék politikája kivitelezhető, azt vonom kétségbe, hogy őket valóban érdekelné a szociális-társadalmi katasztrófa megszüntetése.


még egyszer hangsúlyozom, bármiylen épkézláb ötletet valósítanak meg, azok mind lopott, jobbikos programpontok, amiket konkrétan leírtak, míg a fidesz programjában csak maszatolás ment, és annak szöges ellentétjét teszik, amit leírtak. napnál is világosabb, hogy a fidesz a középréteg alatt élőkkel nem foglalkozik.

2013. márc. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 anonim ***** válasza:

Nem én tehetek róla, hogy te tudatlan vagy.


Ez a műsor is egyértelműen bizonyítja, hogy igazam van.


Tudhatnád, hogy léteznek ténykérdések is. Egyébként a kérdező hozzászólásai nem kérdésből, hanem okoskodásokból állnak. Tehát tanulj meg olvasni!


Mekkora debilség már ilyet állítanod, hogy valaki buta, mert objektíven leírja a tényeket. Ha valaki az orbán-kormány ész nélküli szidása helyett objektíven átlátja a helyzetet, az már neked nem tetszik.


Az is a tudatlanságodra utal, hogy azt hiszed, hogy a szarból pár év alatt világhatalommá válik az ország. Az eddigi kormányokkal ellentétben a mostani legalább próbál tenni valamit.


"ma orbán nyugodtan kimondhatja"


Á csak kibújt a szög a zsákból! :) Te csak egy sértődött komcsi vagy, aki siránkozik, mert feri, az istene a süllyesztőbe került. :) Ha nem így van, akkor szimplán semmit sem tudsz. Ha nem így lenne, akkor nem írtad volna azt amit, mert sok mindent tett már ez a kormány. És akkor azt is tudnád, hogy az 1 millió új munkahelyet 10 éven belül ígérték.


Ha a Fidesz semmit sem valósított volna meg a Jobbik programjából, akkor meg azért rinyálnál. Tehát te is tipikusan az az ember vagy, akinek semmi sem jó.

2013. márc. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 anonim ***** válasza:
látom a logika és az érvelés nem a te asztalod. fogadjunk te is fideszes vagy :D
2013. márc. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 anonim ***** válasza:

"..És ez zavar"

És az nem zavar,hogy a Nyugati teret (állítólag) át akarák rendezni,melynek csak a tervei 1milliárd forintba kerültek és nem lett belőle semmi. Mégcsak hozzá se fogtak.

Ez a kormány sokakat kimentett a bankok hálójából az által,h lehetővé tette az egy összegű véglegelést,és most is küzd eladósodott polgáraiér. Ne elkötelezett légy hanem légy tárgyilagos,s ha van memóriád,az ilyen gondolat,ha megszületik is agyadban,nem mered kimondani,még ott se ahol senki se hallja.

Én a FIDESZ-re szavaztam,de ha nem tettem volna is,a köv.-ben biztos,hogy rá szavaznék,ha csak nem követ all akkora aljasságokat amiket az mszmp-ből lett mszp.

2013. márc. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!