Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ha az MSZP-t újra választanák,...

Ha az MSZP-t újra választanák, könnyebb világ jönne?

Figyelt kérdés

Ők se tudnának tenni sok mindent, de talán nem lenne ez a terror fíling a levegőben.


Nem vagyok egyik párt pártján sem, csak érzem hogy valami nagyon rossz most, és ez zavar.



2013. febr. 2. 16:42
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim ***** válasza:
64%

Egyértelmű, hogy nem! Már 2008-ban az államcsőd elkerülése miatt kellett IMF-hitelt felvenni annyira jól állt az ország . Így volt "könnyebb"? Most még azért is szorongatnak bennünket mert az "azért kaptunk hitelt mert olyan jól kormányoztunk"-ot most kell nyögni visszafelé a többiről nem is beszélve.


Le kellene váltani a jelenlegi garnitúrát, de ezekre vissza?

2013. febr. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 A kérdező kommentje:

a nagyszülőknek (ha még van olyan szerencsés egy fiatal, hogy él valamelyik nagyszülő) biztosabb havi jövedelmük van, mint az unokáknak? Mert nálunk ez van, és ismerőseimnél is. Mindig van valamelyik gyerek akinek nincs munkája, és a nagypapa, meg a nagymama a biztonság a családban. Mindig ők adják a vésztartalékot.


Ez senkinek nem tűnik fel??????


Baromira vannak támogatva a fiatalok mondhatom. Persze, mert nem potenciális szavazóréteg, mert nincs átmosva az agyunk komcsi gyűlölettel, sem semmi mással. Az öregek viszont még nagyon is potenciális szavazótábor a XX. században élt sérelmeik miatt, és büszkeségből azért is elmennek szavazni a maguk kiforrt ideológiájuk miatt.


Csakhogy ezek hamarosan kihalnak, és akkor mi lesz velük?


Senkinek nem tűnik fel hogy a fidesz is csak egy számító pénzéhes érdekbanda, aki manipulációjával operál a megszállottjai között?

2013. febr. 2. 18:16
 13/61 A kérdező kommentje:

én nem mondtam, hogy az MSZP-re vissza. csak felvetettem, hogy az jobb lenne-e ugyan.


ha a Jobbiknak nem az lenne a rögeszméje, hogy mindenről a zsidók tehetnek (mert azért valljuk be ez valahol nonszensz) akkor azt mondanám, hogy jó hogy ilyen radikális párt és rájuk szavaznék.

2013. febr. 2. 18:19
 14/61 anonim ***** válasza:
79%
Teljesen jól érzed. Ez a központosított hatalom kiépítése. Kezdődött fölülről (csak a Fideszes cégek élhetnek, vagy államilag pártkatona van a szervezet élén) és szép lassan egyre lejjebb terjed. Kezdetben csak a felsővezetés, az aki a pártkatona seggét nyalja közvetlenül, azok szépen egy-két év alatt beültették a középvezetést is, és már egy nyamvadt csoportvezetőnek is Fideszesnek kell lennie vagy jobb ha hallgat. Ilyet 20 éve nem éreztem, hogy politikáról nem merek beszélni. Ami alól Fidesz felszabadított 20 éve, most ugyanazt építi ki. Nagyon jól érzed a levegőben a terrort. Jobb ha kussolsz, de még jobb ha velük vagy.
2013. febr. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 szántóvető ***** válasza:
kérdező igazad van,tényleg nem lehet látni a jövőt.legyünk őszinték:az,hogy vannak pártok és választhatunk közülük,csak parasztvakítás.(ez így van mindenütt a világon ahol kapitalizmus van.)demokraták/republikánusok?ugyan már!90%-ban ugyanolyan törvényeket hoznak.multik halmozzák a tőkét,a dolgozó embert kihasználják.nyugaton többet keresnek,nem kell nélkülözniük,ennyivel előrébb vannak hozzánk képest.erősen gondolkodom rajta hogy a jobbikra szavazok,hátha egy radikálisabb párt tud változtatni az emberek megélhetésén,lehetőségein.túl sok kockázat nincs benne mert ennél nehezen lehetne rosszabb.
2013. febr. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/61 A kérdező kommentje:

húh, azt hittem szétszedtek a kijelentésem miatt. :) már készültem a magyar mentalitásra :D


de akkor úgy látszik nem látom olyan rosszul a dolgokat.

2013. febr. 2. 18:50
 17/61 anonim ***** válasza:
68%
Helyénvaló, ha szerinted a kormány nem támogat téged a döntéseivel. Ez a legtöbb szemszögből nézve igaz is. Viszont egy másik párttól lényegi javulást várni, na az a naivitás csúcsa, szerintem.
2013. febr. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/61 A kérdező kommentje:
nem is lényegiről beszéltem, hanem arról, hogy legalább ez a terror szűnjön meg.
2013. febr. 2. 19:00
 19/61 anonim ***** válasza:

"Le kellene váltani a jelenlegi garnitúrát"


Így van.


Gondoljatok bele, sokan 1990 óta országgyűlési képviselők.

Húsz éve nem jártak emberek között, fogalmuk sincs, hogyan, miből élnek/nem élnek a magyarok.

Luxuskörülmények között "tengődnek", fel se fogják, milyen filléres gondjai vannak az embereknek.


Szerintetek Gyurcsány mit tud rólunk, mikor kijelentette 2004-ben, hogy "nagy a jólét" (és nem szakadt rá a plafon). Milyen jólét? Budai villából, luxusingatlanokból persze, hogy az.

Nem is jut el a tudatokig, nem a magyar valóságban élnek.

2013. febr. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 anonim ***** válasza:
14%

Egy kérdés.

A kérdező hol tetszett azt hallani, hogy mindenről a zsidók tehetnek.

Zsidó származású jobbikos szavazó vagyok. Érdekelne. Én ilyet nem láttam.


Én a szavaikból azt vettem ki, hogy a Nyugat a rendszerváltás után új piacot akart. Ezért leépítették az elmúlt 20 évben a magyar gazdaságot. Ez tény. A Fidesz közeli Háború a nemzet ellen dokumentum film is ezt mondja ki.

Csak azt felejtették ki, hogy Matolcsi ugyan úgy részese volt az ország szétszedésének, mit a lengyelek nem engedtek meg.

Az is tény mit a Jobbik mond, hogy Perez állam elnök kijelentette, hogy gyarmatosítani kívánja hazánkat. A pénz tőkék áramlása pedig azt mutatja, hogy ez így van. Ez nem Izrael vagy zsidó ellenesség. Amennyiben ezt mondta volna Orbán a sógor osztrák államról akkor vélhetőleg MOL kutak nem nagyon működhetnének ott vagy haj bókolnia kellene a baromságai miatt Bécsben, hogy nem úgy értette. Itt semmi ilyen kérdés nem volt, hogy miként értette.

Ma már 2 volt fideszes államtitkár mondja, hogy a háttérben össze ér a Fidesz-MSZP-LMP háttere és mindenkit mindenféle rágalmakkal illetnek aki nem ezen klikk be tartózzak.

Ángyán kijelentette Esztergomban. Csak a Jobbik mögött nincs beágyazódva a Parlamentben ez a háttér. Csak téves következtetést von le, mert Ő úgy folytatta, hogy túl rossz hír neve van annak a Pártnak az országban.

Ez a rossz hírnév azon körök propagandájának köszönhető, hisz a Jobbik nem rendelkezik saját maga által fent tartót erős média felülettel mivel visszabírna ütni.

Így Vonának igaza volt 2099-ben mikor azt mondta az EP választás után azt mondta. Oly lehetőségeik vannak mintha a küzdelmüket parittyával kellene megvívniuk helikopterekkel szemben.

Amint látom Ön is bedől az ilyen jellegű kampányoknak. Bár megértem. Nehéz hozzá férni az igazsághoz, mert az Országos fősodratú média árnyékban tartja a népünket. Pont emiatt.

2013. febr. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!