Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ha az MSZP-t újra választanák,...

Ha az MSZP-t újra választanák, könnyebb világ jönne?

Figyelt kérdés

Ők se tudnának tenni sok mindent, de talán nem lenne ez a terror fíling a levegőben.


Nem vagyok egyik párt pártján sem, csak érzem hogy valami nagyon rossz most, és ez zavar.



2013. febr. 2. 16:42
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 A kérdező kommentje:

egy biztos, a kormányváltás óta minden sokkal nehezebb (még betegnek lenni is, munkát találni is, tanulni is) egyre nagyobb a bizonytalanság, a kiábrándultság a jövőt illetően. Én azóta mondhatni mindent veszélyesként élek meg, már néha attól félek, hogy pánikbeteg leszek a légkörtől. Csak egy kis biztonságérzet, csak egy kis nyugalom, csak egy kis kilátás lenne a jövőt illetően.


de mindenhonnan csak a veszekedés jön, a versengés, a gyűlölet, a panasz, a félelem.


itt már nem csak gazdasági, hanem erkölcsi, és morális lelki romlás is beállt.


ha megnézitek egyre több fiatal lány megy kurv*nak. Manapság már nem égő lassan ezt csinálni. és még büszkék is magukra hogy sok pénzük van. a webkamos hirdetések számáról nem is beszélve. ez a lehetőség jut lassan egy fiatal számára ha ki akar törni.

2013. febr. 2. 19:07
 22/61 A kérdező kommentje:

az mindenképp meglepő, és pozitív, hogy ezen a fórumon jelenleg kulturált a hangvétel, nem gyilkoljuk egymást azért mert némileg különböző a meglátásunk. Ezt egy komoly fejlődésként jegyzem fel a történelemnek.


hát nekem a Jobbik eléggé a zsidók hibáztatásával párosul így fogalmilag, de nem követem annyira a politikát, hogy tudnám milyen fejlődések, vagy ellentétek vannak esetleg párton belül.


én örülnék ha ez a párt eljutna arra a Nyugateurópai szintre, amiben nincsenek rögeszmék, ideológiák és összeesküvés szagú elméletek. Megmaradna a hazaszeretete, a tenniakarása, és a radikalizmusa is.


hát meglátjuk.

2013. febr. 2. 19:17
 23/61 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem az MSZP nem fog tudni győzni. A fiatalok közül nagyon kevesen támogatják. Jómagam középkorú vagyok, és sokmindenben egyetértek az MSZP-vel, abban mindenképp, hogy Orbánékat le kell váltani, De nem látok egy karizmatikus miniszterelnök-jelöltet a pártban. Mesterházyt nem tartom megfelelőnek.

Én arra várok, hogy jöjjön létre egy új baloldali párt, amely a fiatalok bizalmát is elnyeri.

Nekem Bajnai szimpatikus. Visszafogott, úriember. De igazság szerint nem szeretném utána négy évig azt nézni, ahogy a fideszesek mindenféle mocskot kennek rá.

2013. febr. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 anonim ***** válasza:
7%
Nem. A háttérben sajnos összeérnek a Fidesszel.
2013. febr. 3. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/61 anonim ***** válasza:
41%

""nem is lényegiről beszéltem, hanem arról, hogy legalább ez a terror szűnjön meg.""


Mond már el, hogy milyen terroról beszélsz?

2013. febr. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/61 anonim ***** válasza:

""A kérdező kommentje:


nem tudom, de életét kezdő fiatalként semmi jót nem érezni a fidesz részéről. Sokkal nehezebb a boldogulásunk, mint pár évvel ezelőtt. Én úgy érzem, minket senki nem támogat, holott pont minket kéne támogatni, mert bennünk van a jövő.

De se tanulni nem tudunk, csak dolgozunk, úgy hogy előre jutni nem tudunk, mert pont annyi pénzt kapunk, amiből éppenhogy megélünk""


Életett kezdő fiatalként láttom nem tapasztaltad meg, hogy az mszp idelyén az általad leirt dolgok ugyanugy megvoltak mint most. Az mszp nem fog neked több pénzt adni és akkor is épphogy meg fogsz belőle élni. Legalább a fidesz kifelé vezeti az országot az adósság gödréből és nem hitelekből fizeti az ország működését.

2013. febr. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 A kérdező kommentje:

hát ha te arra gondolsz, hogy a mi kárunkon vezeti ki az országot a szarból, akkor csak gratulálni tudok ahhoz hogy te is beálltál a fidesz trollok sorába.


akkor is azt kell hogy mondjam, a fidesz előtt jobb volt a levegő ebben az országban.

2013. febr. 3. 13:35
 28/61 anonim ***** válasza:
53%

"én nem mondtam, hogy az MSZP-re vissza. csak felvetettem, hogy az jobb lenne-e ugyan."


Akkor lenne "jobb" talán, hogy ha a mostani összes már messziről kerülné a parlamentet.

A nagyobb baj a 2/3, azért érezheted a "terrort"! Az nem kellett volna!

2013. febr. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 anonim ***** válasza:
54%

""A kérdező kommentje:


hát ha te arra gondolsz, hogy a mi kárunkon vezeti ki az országot a szarból, akkor csak gratulálni tudok ahhoz hogy te is beálltál a fidesz trollok sorába.


akkor is azt kell hogy mondjam, a fidesz előtt jobb volt a levegő ebben az országban""


Szerintem a bankok és multik megadóztatása nem a mi kárunkon van, vannak országok ahol ez nem történt meg és inkább a lakosságot "nyúzzák" pl: görögország. Egyébbként nem vagyok fideszes. Inkább a jobbik politikája érdekel. De ami igaz az igaz! Amugy pedig nyugodtan szavaz az mszp-re - és akkor lesz még itt rosszabb levegő is!

2013. febr. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 A kérdező kommentje:

Én nem akarok az MSZP-re szavazni. Nem tartozom abba a bandába akik 4 évente átpártolnak a másik párthoz. Sem azok közé, akik vakon követnek egy ideológiát, vagy egy személyt istenítenek. Inkább megpróbálok GONDOLKODNI. A kérdésem is fikció jellegű volt, nem provokatív.


És igen, ami igaz az igaz. Fel lehetne sorolni egy csomó dolgot, amivel viszont pont minket, fiatal középréteget károsítottak meg.

2013. febr. 3. 16:56
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!