Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ha az MSZP-t újra választanák,...

Ha az MSZP-t újra választanák, könnyebb világ jönne?

Figyelt kérdés

Ők se tudnának tenni sok mindent, de talán nem lenne ez a terror fíling a levegőben.


Nem vagyok egyik párt pártján sem, csak érzem hogy valami nagyon rossz most, és ez zavar.



2013. febr. 2. 16:42
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 anonim ***** válasza:
67%

"Szerintem a bankok és multik megadóztatása nem a mi kárunkon van"


Akkor szerinted ki a búbánat fizeti meg? Minden az embereken csattan végül. A kutyák meg a macskák nem fizetnek, csak az emberek. Amivel megterhelték a bankokat, azok annyival megterhelték az ügyfelet. Multiknál ugyanez a munkavállalóra.

2013. febr. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/61 A kérdező kommentje:

A nagyobb baj a 2/3, azért érezheted a "terrort"! Az nem kellett volna!


ezzel teljesen egyetértek! akkor is GONDOLKODNI kellett volna!!!


a családom mindig jobb oldali volt, de akkor egyszer bexeltem a bal oldalt. Pont emiatt, mert GONDOLKODTAM!!! Nagyapám biztos forog a sírjában, de akkor ez volt a HELYES döntés, mert nem ideológiát követek, hanem GONDOLKODOM. amit sok magyar sajnos NEM tud.

2013. febr. 3. 18:47
 33/61 szántóvető ***** válasza:
28%

Én örültem a 2/3-nak a választások után.Jöjjön egy párt és vigye végig az elképzeléseit,gondoltam.De az ellenzéki gyűlöletkeltés ennek ellenére meglepett.kezdték a "sajtószabadságozást",majd jött az "orbánországozás"kérdező,az emberek nem hülyék.leíram már soxor h nem a FIDESZ érdeme a 2/3 hanem annak köszönhető hogy "elkúrtuk"

http://www.youtube.com/watch?v=XRVko1LBJKs

-itt találsz még 1-2 videot.azért ne felejtkezzél már el ezekről!és még csodálkozol a 2/3-on?Meg az

MSZP_SZDSZ olyan jó volt?ÉBRESZTŐ!

KITARTÁS!

2013. febr. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 A kérdező kommentje:

ne haragudj, de annyira demagógnak tűnsz.


többet nem is mondanék, mert nem kötekedni akarok.

2013. febr. 3. 22:35
 35/61 anonim ***** válasza:

Egy kérdés:


Biztos, hogy ez deklaráltan a Fidesz műve? Nem csak az történt, hogy már évek óta adogatták egymásnak ezt a fakutyát a kormányok, míg valaki már nem tudta megállni hogy ne robbanjon fel a kezében?

2013. febr. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 anonim ***** válasza:
74%

Ti pont olyan hülyék vagytok,amilyen okosnak képz. magatokat

Ugyíe azért nem haragusztok. Hiszen már megmondta X gróf a Mágnás Miska-ban :akinek azt mondják,hogy hülye az hülye és ezért nem is szabad haragudni.

Annyit nem tudtok,hogy minden pillanatnyi állapotnak előzménye volt...És annak is,és annak is és annak is...NEM RÉSZLETEZEM Már csak azért sem Mert itt kétszer egymás után!!!!!!!!! az mszp-re szavaztak azt kivánták vezetőjüknek,ami az mszmp-ből lett,a gyilkosok szellemi utódja,akik saját fajtájukat gyílkolták meg,idegen érdekekér

Tulajdonságukat emberi mivoltukat nem kell ecsetelni,hiszen ez a gaztett önmagáról órdit.

És mégha ez nem lenne is,amiket tettek az magábavéve elég volt ahoz,hogy NE szavazzak rájuk. S mert más akkor nem volt Hát kézenfekvő volt a FIDESZ Úgyhogy nem azokkal van itt a baj akik a mostan korm.-ra szavaztak,,hanem akik a korábbira.

2013. febr. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 anonim ***** válasza:
Utolsó (Bíró Miklós). Nem igazán értettem a kommentedet, de ha nem tévedek, te utálod az MSZP-t. Jól vettem ki a szavaidból?
2013. febr. 5. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 anonim ***** válasza:
76%

NEM!!!!!!

Nem utálom. Gyűlöletes nekem mind az aki a gyilkosokat kedveli. Nem szivesen magyarázom ezt,mert már tudom a gondolkozás nagyon sokféle,és ennek nem csupán az ész az oka,hanem a szív is. aki gonosz,rossz-szívű annak aztán lehet magyarázni reggeltől estig,soha nem lehet jóra bírni

eltántorítani a rossztól a gonoszságtól,tehát még ha a szemét lopják ki akkor is az mszmp-ből lett mszp-re fog szavazni. Majd ezek is rájönnek akkor amikor már késő lesz. Ebben az a baj,hogy vétküknek nem csak ők isszák meg a levét.

2013. febr. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 A kérdező kommentje:

miért lennénk hülyék azért mert felvetettünk egy témát és gondolkodunk? itt senki nem mondta meg a frankót, többnyire a lehetőségeket vizsgáltuk, és utaltunk arra, hogy mi lenne ha... inkább fikciókat vetettünk fel, és mérlegeltünk, hogy mi lehetne jobb a jelenlegi helyzetnél.


Eddig ez egy jó fórum volt ne rontsuk el az anyázással.


Az meg hogy állandóan visszatekintünk a múltra, és mutogatunk a másikra, hogy a jelenlegi sikerek hiányának a másik előtörténete az oka, az meg megint nagyon kifogás szagú. Persze ilyenkor is a másik tehet róla, hogy ő nem tudta megoldani. Ez is egy tipikus magyar gondolkodás, és emiatt nem tudunk előre lépni.


Itt senki nem MSZP-s ha még nem tűnt volna fel! és senki nem is akar az MSZP-re szavazni.


Inkább az kéne hogy feltűnjön mindenkinek, hogy itt mindkét párt csak a zsebét tömi, és esze ágában nincs megváltoztatni a helyzetet, mert úgyis tudják, hogy 4-8 évig lesznek csak hatalmon. Ahelyett hogy tényleg gazdasági növekedést megteremtő intézkedéseket hoznának, inkább csak a szavazótáboruk növelésével foglalkoznak, meg a manipulációval hogy minél több ideig tudják a zsebüket tömködni.

2013. febr. 5. 10:31
 40/61 anonim ***** válasza:
47%

Már elég jól tudod a szót csűrni,csavarni.Jelentkezhetsz az mszp-be felvételre.

Hogy az előző korm.-tagok loptak csaltak,hazudtak offsoroztak,ezt már mindenki tudja ,mert már sokan lebuktak,de hogy a mostani is ezt teszi honnan tudod? Honnan tudjátok? Miféle hírhálózatotok van? Ugyan mondjátok el már nekem is.Hadd tudjam én is.

Azt meg,hogy a magyar ilyen meg olyan,azt ne mond mert még eljutsz a kollektív bűnösségig.

2013. febr. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!