Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A magyarok miért csórók?...

A magyarok miért csórók? Sosesincs pénz semmire, más országokban meg dőzsölnek az emberek.

Figyelt kérdés
2013. jan. 1. 22:41
1 2 3 4 5 6
 51/55 A kérdező kommentje:

Egyet értek veled, jól látod a dolgokat.

Sajnos sok magyar, aki itt válaszokat írogat, nem lát messzebb a napi betevőjénél, így nem is sejti, hogy van jobb világ is.

2013. jan. 21. 14:32
 52/55 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van az egyik válaszolónak.Én is csórónak érzem magam mert a csapból is az folyik,hogy lakás,kocsi,ilyen ilyen-olyan kütyü nélkül nem is vagy ember.

És mivel mindenki az adott társadalmi normákhoz méri magát,azért persze,hogy szarul érzem magam.Hiába tudom kifizetni a rezsit,meg tellik kajára.

Dél-Afrikában lehet kaibában laknak és sokkal csóróbbak,de ott az a normális,nem öntik naponta nyakukba hogy milyennek kellene lenniük és mi mindent kellene birtokolniuk ahhoz,hogy ne érezzék magukat csóró sz@rnak.

2013. jan. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:

Tudom régi a kérdés de…

Most nem azért de voltatok már Afrikában?

Én már voltam, és elég durva hogy mi van ott,okos telefonokkal mászkálnak,a lábukon mindenféle világmárka által készített cipő.A nyugati világtól kapják rendesen a segélyeket.Csak ők is elköltik hülyeségekre és utána panaszkodnak hogy nincs kaja.(Dél-Amerika is hasonló)

2014. febr. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:
Azért, mert a pénzünk offshoreban van.
2014. febr. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk csórók. Egyáltalán nem olyan szar itt a helyzet mint ahogy a morál mutatja. Ez az elcseszett magyar borúlátó hozzáállás a sírba visz.
2014. febr. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!