Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A magyarok miért csórók?...

A magyarok miért csórók? Sosesincs pénz semmire, más országokban meg dőzsölnek az emberek.

Figyelt kérdés
2013. jan. 1. 22:41
1 2 3 4 5 6
 21/55 A kérdező kommentje:
Egyet értek veled 13-as, 19-es, 20-as.
2013. jan. 2. 00:38
 22/55 anonim ***** válasza:
79%
Ukrajna irigyli a csóró magyarokat!
2013. jan. 2. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek a 15-ös válaszolóval, ez a kérdés a tipikus "szomszéd fűje mindig zöldebb" felfogás.. Nyugat-Európában is vannak szegények, lassan már nem tudnak mit kezdeni a sok bevándorlóval, akik kb. ugyanolyan csórón élnek ott is.

Meg vannak Magyarországnál sokkal rosszabb helyek is, és nem kell ehhez Afrikába menni. Pl. Macedóniában jóval nagyobb a szegénység, mint itt, én még örülök, hogy ide születtem, rosszabb is lehetne. Több mint 1 milliárd ember éhezik a világon, itt nálunk szinte mindenkinek van autója, tv-je, számítógépe, minden második tini iPhonne-nal rohangászik, szóval szerintem inkább maradjunk csöndben, mert fogalmunk sincs arról, hogy mi a valódi szegénység.

2013. jan. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
100%

A svájci frank valóban értékálló, a forint nem értékálló :)


Egyébként nagyrészt hozzáállás kérdése a dolog. Pont a napokban volt egy cikk, hogy melyik országban mit csinálnának az emberek, ha hirtelen 10%-kal többet keresnének. Naná, hogy a magyarok fognák és elköltenék a plusz pénzt. Más országokban, ahol "dőzsölnek", inkább befektetnék..

2013. jan. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:
100%

Ez szép,de attol én még nem tudom kifizetni a számlát,hogy Afrikában éheznek...Es nem is örülök,hogy dejo én választhatok,hogy rezsi vagy kaja,ök nem.Iga,nem is vagyok

lpodos tini

2013. jan. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
Nem kell hitelt felvenni, félre kell tenni és a félretett pénzt kamatoztatni tőzsdén, állampapírral vagy esetleg egyéni vállalkozással. A magyar meg mindig elveri a pénzt nem állja meg, hogy legyen megtakarítása. (Már aki.)
2013. jan. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:

tudod ezeket a teféle hülyéket ott bxxák át ahol tudják, senki nem tiltotta meg h egy bróker tanácsát kikérjétek mielőtt egy eszetlen hitel konstrukcióba vágtok. Aztán az elárulta volna a nagy titkot hogy többéves mélyponton van a CHF árfolyama, és puszta spekulációból erőltetik ezt a hülyeséget, elvégre nem frankot kaptál és nem is azzal fizeted vissza. Szó se volt frankról, arra ment ki hogy dupláje legyen a részlet.

De mit pofázok én itt egy ilyen gyökérnek?!

2013. jan. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
100%
és akinek egy panelra, egy suzukira, és még egy balatoni hétvégére sem telik? méghogy nincs csóróság. ez nem a szomszéd fűje szindróma, hanem ahhoz a kínálathoz képest csóróság amit árasztanak a médiából. Kiskorunkban boldogok voltunk, mert elmentünk a nagymamához nyaralni busszal, és közben ettünk egy lángost. most meg persze hogy mindenki a vagányságra vágyik, ha az folyik mindenhonnan. Szeretném elérni igen, és ehhez képest csórónak érzem magam. És tudom hogy lehetne jobb, ha nem a börtönöket, meg az ingyenélő gyerekpotyogtatókat kéne eltartani az én kínkeservesen megdolgozott fizetésemből. Az a baj, hogy hiába dolgozol semmi örömre nem telik. És nézed a cigányokat, hogy teli kosárral mászkálnak a tescoban, és kocsival jönnek.
2013. jan. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
én meg adót fizetek. amikor meg én leszek öreg, senki nem fog rám gondolni, és nem fog számítani, hogy én több milliót befizettem nekik annak idején. jó kis jövőkép fiatalon.
2013. jan. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező:

Szeretném megkérdezni:hol dőzsölnek?

Járt Ön mostanában külföldön,honnan állítja ezt.

Minden ország a korábbiakhoz képest nehezebben él.

Minden viszonylagos.Sokkal többet kell tenni az átlagembernek ugyanazért,mint tíz évvel korábban,ezt tudomásul kell venni.Nem megy minden már hitelből!!!!

2013. jan. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!