Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A magyarok miért csórók?...

A magyarok miért csórók? Sosesincs pénz semmire, más országokban meg dőzsölnek az emberek.

Figyelt kérdés
2013. jan. 1. 22:41
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
96%

28-as igazad van!Nekem se tellik se panelra,se Suzukira,se Balatonra.Na ebből van elegem!Dolgomom mint állat megeszem a paprikáskrumplit és csak aludni van erőm.Ennyi erővel rabszolga is lehetnék.Mert fedél a fejük fölé meg valamilyen kaja azonknak is volt...Jó igaz a munkahelyemen nem vernek korbáccsal(még?) szóval örüljek,mert de jó nekem nem?

Amúgy lehet Afrikában meg délamerikában éheznek,de nem is dolgoznak...Ja és nem kell fűtésszámlát fizetni,szóval nem fenyegeti az a veszély,hogy megfagy a lakásban.De az,hogy én lassan már meló mellett is éhezni fogok...

2013. jan. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:

Kedves 31-es.

Van egy rossz hírem.Van még rosszabb is!!

Pest megyében van egy dél-Koreai cég,ahol bottal ütik a dolgozót ha nem dolgozik,vagy beszélget a szalag mellett.

Nem írom meg a nevet, de én sem akartam elhinni,ha nem a családban történik.

A koreaiak nincsenek megelégedve az európai munkafegyelemmel,és kell a fenyítés is.-igy az indoklás.

Aki fizet,az lassan a világban bármit megtehet a munkavállalóval-vissza az 1700-as évekbe.

2013. jan. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:

nyugodtan leírhatod, már cikkeztek róla másutt, egész véletlen a koreaiak szemefénye a leggagyibb gumiabroncsokat gyártó vállalatáról van szó.

Az meg meg is érdemli aki van olyan vadbarm aki elmegy az ilyenhez.

2013. jan. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 Shai-Hulud ***** válasza:

Bocs, de az ilyen munkáltatót fel lehet jelenteni. Igen, tudom, kirúgnak, stb...... De legalább utána MÁSSAL, a többiekkel nem művelhetik ugyanezt.

Európában TILOS a testi fenyítés, és ha ezt intézményesen teszik, az a sérülés fokától függetlenül bűncselekmény. Nem hiszem, hogy a Hankook vezetőségének érdekében állna, vagy egyáltalán "beleférne" egy ilyen botrány Európa közepén. Ha egy hasonló dologból per lenne, búcsút mondhatnának az európai piacuknak (ugyanis bőven van más gumiabroncs gyártó, amely hasonló árszínvonalú gumikat készít).

2013. jan. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:

Nem a Hancock-ró van szó.

Nem,ne is írják le,a gumicéget nem ismerem.Nevet én nem írtam,és az nem is Pest megye .A többi stimmel.

2013. jan. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 A kérdező kommentje:
Valaki írja már le, hogy melyik gumigyárban verik súlyosan össze bottal az embereket, mert ez engem is érdekelne. Ez biztos az Apollo Tyres lesz, nem?
2013. jan. 4. 16:20
 37/55 anonim ***** válasza:

kedves 31-es! igen pont ezt éljük át mi is. És nem gyári szalag munkás vagyok 90.000 Ft-ért, hanem pénzügyi területen dolgozom, a férjem pedig nyomdában középvezető. És mégis csak arról szól az élet, hogy munka és alvás és koszt. Lassan annyi örömünk marad mint egy vad népnek, ha van mit tolni a pofánkba, és esetleg a hálószoba titkai. Ezért éljek? hogy örülök ha van mit ennem? Férjem munkahelyén az a trend, hogy nem emelnek fizetést, és minden hibát a dolgozókra kennek, és a keletkezett károkat levonják a bérükből. így néha levonnak 20-50-70 ezreket, de volt akire több százezres kártérítést szabtak ki. És dolgozik napi 12-13 órákat, tele felelősséggel, persze a munkafeltételeket nem teljesítik (nem vesznek fel több embert, hogy ne legyen olyan stresszes, így persze hogy néha hibáziknak az emberek) és szépen kiszúrják a szemét 110ezer Ft fizetéssel, úgy hogy ott van 5 éve, otthon nem látjuk, tele van felelősséggel, mindenért ő tartja a hátát, és állandóan cseszegetik mindenért, meg terrorizálják, de persze nincsenek meg nélküle, ha beteg már hívják, hogy nem megy nélküle a munka, jöjjön be betegen. K*rvára elegünk van. Semmire sem haladunk, és ebbe vagyunk belefáradva, hogy hiába a sok fáradság, semmi de semmi értelme, mert csak minuszba tudunk lemenni állandóan.


Egyébként egyik munkahelyen egyszer engem is megütött a főnök, meg állandóan kedves szavakkal fejezte ki magát "gyere ide egy pofonért stb" na jól meg is szívattam, elmentem 3 hónap táppénzre, ő meg majd beleszakadt a munkába :D

2013. jan. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:

Kedves Hölgyeim és Uraim.

Mondják már meg végre hol dőzsölnek a mai világban?

Honnan írnak maguk,a holdról ?

Még mindíg nem írták meg !!!

2013. jan. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 Shai-Hulud ***** válasza:
Például szilveszterkor a környékünkön, ahol délelőttől kezdve másnap délig iszonyú sok pénzt petárdáztak meg rakétáztak el. Akinek nincs pénze, és szegénységben él, az ne tüzijátékra költse a maradékot.
2013. jan. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 A kérdező kommentje:

Tőlünk nyugatabbra sokkal többet keresnek az emberek, de az árak mégis kb. olyanok, mint nálunk. Pl. a műszaki cikkek, ruha, játék, könyv,stb. Az élelmmiszer is alig drágább. Így persze, hogy jobban élnek, más szóval dőzsölnek.


Tőlünk keletebbre kevesebbet keresnek az emberek, de a megélhetés is töredéke az itteninek. Ráadásul az emberek igényei is jóval kisebb. Tehát a bevételeket, kiadásokat összevetve több marad nekik, azaz jobban élnek.


Csak mi magyarok vagyunk ilyen szerencsétlenek, hogy aprópénzért eladjuk a lelkünket, annyit dolgozunk, hogy majd bele rokkanunk. Az emberek többsége 80-100 ezer forintot keres. Kérdem én, ebből hogy lehet rezsit fizetni, jól lakni, gyereket nevelni, öltözködni egyszerre? De tudom a választ is: sehogy!


Nem csoda, hogy mindenki tele van dühvel, keserűséggel, szomorúsággal és belefáradt már az életben. És persze el lehet menni, de ez nem megoldás. Hisz mi magyarok vagyunk, itt születtünk, ide tartozunk. Ha mindenki elmenne, akkor mi lenne? Szégyen, hogy a fiatalságban sincs már semmi hazaszeretet. Lassan asszimilálódunk egy multikultiba, de úgy látom ez a nemzet meg is érdemli.

2013. jan. 5. 13:39
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!