Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Vajon mi az oka hogy a munkásp...

Munkás párt kérdése:

Vajon mi az oka hogy a munkáspárthoz az egyszerü emberek kevesen csatlakoznak?

Figyelt kérdés

Hol ott nagyon sokan jobnak találják a "régi átkos" Kádár rendszert pedig a kis emberktöl mindent elvettek amit a régi rendszerben elértek és az új fönök mindent eladtak mintha az ök nevén lett volna.

Pedig a háború után még 1970-es években is társadalmi munkával se ingyen se pénzért építették fel az országot. ( Iskolákat, Ovodákat, Gyárakat stb. )



2012. szept. 29. 19:24
1 2 3 4 5 6 7
 61/65 anonim ***** válasza:
Lehet ez fordítva is. Akinek nem tetszik el lehet menni.
2013. márc. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/65 A kérdező kommentje:

Tisztelt Biró Lajos!

Elnézését kérem hogy letegeztem igaz az én édes apám is a háboruban részt vet söt a nagyapám is elsöbe.

Egy kis történelem òrát is szeretnék tartani ha nem hargszik érte, hogy pontosan tudja hogy az uj felszabadulásunk után az egypárt rendszerböl a köpönyeg forgatókat hìvjuk mszp-nek a mi pártunk csak a munkás embert hajlandó támogatni pl: Türmer Gyula még ma is bér házban lakik és ott is lakot Jani bácsi idejébe is.

Az mszp vezetöi közül mindenki várba lakik emeletes házba és örzik.

Nekem különösen nincs bajom velük, de ön aki nagyon értelmes és tapasztaltnak gondolom nem akarja elfogadni és egy kalap alá veszi a két pártot.

2013. márc. 7. 14:09
 63/65 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom,hogy a méltánytalanság érzetét én okoztam. Nem tehetek mást,mint megismétlem önmagam,tényleg nem tudtam,Hogy a Munkáspárt és az mszp az kettő. Egyébként,hogy ki forgatja az ország kormánykerekét az a szavazókon múlik,Olyanomtól viszont akik kétszer egymás után az msz,p-ből lett mszp-re, a gyílkosok szellemi utódjára szavaztak,én semmi jót nem várok. Ha jobbat remélek azt csak félve remélem. Aki nem tudja,hogy az mszp-nél és szimpatizánsainál már jobbakat is akasztottak az jobb ha el se megy szavazni a köv. szavazásnál. A baj az,hogy a tudatosan rosszul szavazók nem csak maguknak ártanak. Bárcsak ne sikerülne nekik!
2013. márc. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/65 anonim ***** válasza:

"Lehet ez fordítva is. Akinek nem tetszik el lehet menni."


Nem fogok egy statisztikailag kimutathatatlan kisebbség hü.lye nézetei miatt elmenni a hazámból. Neked ez viszont nem az, úgyhogy takarodhatsz.

2013. márc. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/65 A kérdező kommentje:

A Bìrò Miklósnak tartozom azzal a hiány potlásal, hogy lemaradt az a nagy föben járó dolog hogy még mi nem kerültünk parlamentbe nem engedtek be mivel a média nem enged be minket, hogy más emberek is tudják vagyunk és nem tudnak különbséget teni a Munkáspárt és az mszp között.

Ugyan a választáskor vannak képvìselö jelölteink, de még soha nem kerültek a képviselö házba és mi még mindig magunkat képviseltük és nem szövetkeztünk semilyen pártal mert nem találjuk a közöset a céljaink között és csak igazat mondunk.

2013. márc. 9. 10:34
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!