Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Vajon mi az oka hogy a munkásp...

Munkás párt kérdése:

Vajon mi az oka hogy a munkáspárthoz az egyszerü emberek kevesen csatlakoznak?

Figyelt kérdés

Hol ott nagyon sokan jobnak találják a "régi átkos" Kádár rendszert pedig a kis emberktöl mindent elvettek amit a régi rendszerben elértek és az új fönök mindent eladtak mintha az ök nevén lett volna.

Pedig a háború után még 1970-es években is társadalmi munkával se ingyen se pénzért építették fel az országot. ( Iskolákat, Ovodákat, Gyárakat stb. )



2012. szept. 29. 19:24
1 2 3 4 5 6 7
 51/65 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Mért fáj neked ami másnak jól esik?!

2013. febr. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/65 A kérdező kommentje:

Nekem minden jólesik amire Jani bácsira a saját sorsunkra jó.

Tehát enél a mostani képmutató világba bìzony éppen ideje volna hogy a dolgozò emberek ne csuszanak mászanak hanem álljanak fel és nézzenek és lásanak.

Ha az emberek nem látják be akkor a "sas kabaré érvényes - " felettünk a Béka."

2013. febr. 26. 15:57
 53/65 anonim ***** válasza:

Hogy mi az oka? Hát az,hogy az emberek egy ideig elhiszik a hazugságot. Pláne ha az szépen van csomagolva... Aztán egyszercsak rádöbbennek valamire...és akkor azt mondják: ejnye tényleg így van ez? A múltkor valahogy másként mondták

Ééérdekes: eddig úgy tudtuk: holló a hollónak nem vájja ki a szemit. Most meg aki eddig elv-tár-sa volt...azt meg fellógatták... Hát már nem csak nép ellenségét viszik el estelente - vagy éjjelente - hanem mást is."Itt valami nem gömbölyű."

Aztán tudod kérdező,ha egyszer a bizalom elveszett,azt már nem olyan könnyű visszaszerezni.

Te munkáspárt te baromi nagy hazug vagy ... Sajna csak utólag vettem észre ki a kérdező. Csak azért írtam az eddigieket Hát agy árakat nem maguk találták ki... az iskolákat se... az óvodákat se...Én is voltam óvodába mikor apámat elvitték '42-ben harcolni a "testvérek" ellen

Kinek hazudozol te Várj még egy picit! még élünk néhányan idősebbek is.Nem csak fiatalok vannak...

2013. febr. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/65 A kérdező kommentje:

Volt mit enünk eltudtuk tartani a családunkat, de akkor is volt olyan aljas ember aki a más munkájából szeretett meggazdagodni és nem bìrta elviseni hogy ö is "onnan való" és mindenre képes volt akkár rá taposni arra aki eddig eltartotta.

És ez a nagy fényeség "Nyugati világ" belopòzot az országba és lassan elfoglalta.

Jani bácsi akkor tolt ki velünk mikor az elsö Nyugatit beengedte és attól kezdve a kiváncsiság és hatalom vágy nem utolsò sorban az irígység segített tönkre tenni az országot.

A kultura lásd: "televìzio, rádió, közelébe sem engedik a munkáspártot nehogy tudjanak többet rólunk, de lassan az éhnség, a munka nélküliség rá ébreszti a kisembereket hogy van más választásuk és meggyözödgyenek hogy máskép is volt és még lehet is.

2013. márc. 3. 10:44
 55/65 anonim ***** válasza:
Miért most talán éhen halsz? Ha ennyi a kritérium, akkor még a 20-on valahány ezres minimálbér is bőven elég.
2013. márc. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/65 A kérdező kommentje:

Ugyan, ezt kérdem én is tölled és szeretnék kijöni aból a pénzböl amit te javasolsz és nem vagyok benne biztos hogy egyeltalán mennyi a fizetésed de való szìnü hogy 22 ezer felett van de ìgy is nagyon ügyes vagy ha hozzá tudtál jutni az internethez és szerencsés vagy hogy betudtad osztani a pénzedet és nagyon igénytelen és szerencsétlen vagy és ez neked jó persze nem tehetsz róla.

Hiszen ezt kìvnatad nekem is.

Tisztelettel: egy jó akaròd!

2013. márc. 5. 13:33
 57/65 anonim ***** válasza:
munkáspárt!ezt a komcsiktól itt maradt dumát ugyancsak jó időben sütötted el... Épp most csinált egy filmet a mszp,amit állítólag nem is lett volna szabad. Én nem láttam. Nem is vagyok rá kiváncsi. Nekem elég tudni annyit,hogy az osztrák ember már öt évvel korábban abbahagyta a deviza hitelt .mint a magyar mert,az ő kormánya figyelmeztette,hogy vigyázzon. a te drágalátos pártod meg nem figyelmeztetett minket,sőt inkább tapsikolt. "no ezek ugyancsak belemasíroztak a bankok hálójába."
2013. márc. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/65 A kérdező kommentje:

Nem tudod vagy nem akarod megkülönbösztetni a MUNKÁSPÁRTOT az mszp-töl.

Jani bácsi idejébe 2% - 4%-ra adta az Állam a hitelt.

Akoriba az volta a mondás "Állam Bácsinak érdemes tartozni."

A hitelt akoriban is kikellet fizetni a tartozást igaz hogy 1 családnak csak 1 hitele lehetett és ha kifizetük csak utánna adtak másikat.

Igaz hogy akoriban dolgoztunk és mindenki kifizete a tartozását, vigyázot az állam az emberekre és a bukszájukra is most ez éppen fordìtva van.

Igaz hogy nem volt millio bank csak 1 otp-nk.

2013. márc. 6. 15:11
 59/65 anonim ***** válasza:
Tényleg nem tudtam,hogy ez egy új párt... Dehát : ez is csónak,az is ladik...
2013. márc. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/65 anonim ***** válasza:
Nos, a komcsik úgyis internacionalisták, úgyhogy minden szívfájdalom nélkül elhúzhattok Észak-Koreába.
2013. márc. 7. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!