Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Vajon mi az oka hogy a munkásp...

Munkás párt kérdése:

Vajon mi az oka hogy a munkáspárthoz az egyszerü emberek kevesen csatlakoznak?

Figyelt kérdés

Hol ott nagyon sokan jobnak találják a "régi átkos" Kádár rendszert pedig a kis emberktöl mindent elvettek amit a régi rendszerben elértek és az új fönök mindent eladtak mintha az ök nevén lett volna.

Pedig a háború után még 1970-es években is társadalmi munkával se ingyen se pénzért építették fel az országot. ( Iskolákat, Ovodákat, Gyárakat stb. )



2012. szept. 29. 19:24
1 2 3 4 5 6 7
 31/65 anonim ***** válasza:
33%

30/30 Inkább csinált volna apád egy kisszéket helyetted.

A kérdésre válaszolva : beletörődtek a sorsukba és már mindent reménytelennek látnak. Szerintem minél tovább várnak annál nehezebb lesz rendet csinálni. Remélem KJ klónozzák,de előbb szükség lesz RM-ra.

2013. jan. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/65 A kérdező kommentje:

A 30-asnak szól a kulturát még mesziröl se ismered nem hogy másokrol véleményt mondj föleg az olyan nagy emberekre aki Szent István után második helyezést ért el az országba.

Nagyon sajnállak mert nem ismered az emberek véleményét talán 5 - 6 éves lehhetsz a szöveged és a véleményed alapján tehát kicsi vagy és vagyontalan.

Talán a szüleidnek nincs annyi idejük hogy többet foglalkozanak veled.

Tiszteltetem öket.

2013. jan. 22. 19:30
 33/65 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, javasolnék egy kirándulást valamelyik gulágban, mondjuk egy 10-20 évre befizetlek. Jó lesz, hidd el. Amúgy meg:

"A 30-asnak szól a kulturát még mesziröl se ismered nem hogy másokrol véleményt mondj föleg az olyan nagy emberekre aki Szent István után második helyezést ért el az országba."


31/32

Te meg ezt a szöveget honnan vetted? Csak nem Lenin mauzóleumának falára volt firkantva? Agyamat eldobom, a rühes komcsik országa lesz ez már megint. Lassan minden épeszű itt hagyja ezt az országot. A következő nyugdíjas találkozótokon majd kiáltsátok ki a Magyar Népköztársaságot, aztán legyetek boldogok. Ezt az undorító kettős mércét nem értem. A jobboldali tömeggyilkosokat logikus módon tömeggyilkosnak tartják, bezzeg Janibát valami idióta romantikus rózsaszín köd lengi körül.


Milyen helyezés? Versenyeztek a Pistivel? Römiztek vagy mi az Isten? Értem én, hogy mit akarsz mondani, de te nem azt mondtad. Én is hallottam erről, megkérdeztek pár unatkozó nyuggert valahol és kijött, hogy ez a kötelet érdemlő vén bolond a második legnépszerűbb politikus. Hát mit is mondjak, a magyar könnyen felejt.

2013. jan. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/65 anonim ***** válasza:
33/33 És akkor mi a kérdésről a véleményed,mert provokatív válaszok is vannak, de kell, mert az országban a szép beszéd nem használ és a szittya magyarokat csak az erőszakkal lehet simogatni.
2013. jan. 23. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/65 anonim ***** válasza:
A kérdésre már válaszoltam. Azért nem csatlakoznak egy komcsi párthoz az emberek, mert bőven elég volt belőlük. 45 év alatt széjjelverték az országot, olyan lemaradásunk van nyugathoz képest, hogy már szerintem soha a büdös életbe nem tudjuk behozni.
2013. jan. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/65 A kérdező kommentje:

Sajnos én még nem voltam a mauzóleumban csak töled tanulhatnék ilyen marhaságot ha nem dobtad volna el a fejedet.

A "nyuggereket" meg hagyd békén mert ezt a kort el is kell érni és talán nö az eszed is vele.

Ha akkor az emberek belátták és még a mai napon is emlegetik azt a bizonyos "rózsaszín felhöt" akkor az igaz is lehet és jani bácsitól még holtában is félnek azért mondanak minden félét tehát Téma.

2013. jan. 23. 14:39
 37/65 A kérdező kommentje:

Az emberek azért nem csatlakoznak a MUNKÁSPÁRTHOZ mert van nekik félteni valójuk mert a gyerekeik és unkákáik nem kapnának munkát.

A csunya kifejezés az a kultura hiánya. A kötelet meg oda teszed ahova szeretnéd.

Nincs harag.

Számolni ugy láttom nem nagyon tudsz mert a 45 év egy része már erre az új világra került és amíg a haború után 5 - 6 ével felépìtették az országot az új világba 20 év alatt se építettek semi érdemlegeset lassan kenyerünk se lesz mán.

2013. jan. 23. 14:55
 38/65 anonim ***** válasza:
Ott a pont kérdező !
2013. jan. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/65 anonim ***** válasza:
A háború után 6 évvel, 1951-ben JEGYRENDSZERT kellett bevezetni, te okostojás. Milyen újjáépítés az ilyen? Az 1960-as évekre kezdett az életszínvonal közelíteni a Horthy korszakéhoz, amit előszeretettel emlegetnek úgy, hogy 2 millió koldus országa voltunk akkoriban. Már önmagában az röhej, hogy nyíltan működhet komcsi párt az országban. De tudom, tudom... tetszettünk volna forradalmat csinálni... hát kellett volna. Porba hullt volna pár ezer nyomorult országrabló feje, ha más nem, legalább a lelkiismeretünk nyugodt lehetne.
2013. jan. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/65 anonim ***** válasza:
Az a baj,hogy itt nagyon sok a csivitelő szarka,aki az 50 éves munkát nem volt szemérmes elemelni és abból a vagyonból veri a nyálát. Sajons ezek olyanok,mint a nem az idén lebarnultak., Szemtől szembe gyávák és megalkuvók és ezeknek mindig kell egy.pcsa ,amit nyalni lehet,mint most is.
2013. jan. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!