Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Van-e jelenleg Magyarországnak...

Van-e jelenleg Magyarországnak miniszterelnöke?

Figyelt kérdés
Az azeri incidens egyetlen magyart sem hagyhat közömbösen: magyar zászlót égettek! Akik terroristákat engednek szabadon, azok támogatják a terrorizmust. Az a kérdés, hogy mi, magyar emberek a terrorizmust támogatókat elismerjük-e országunk vezetőinek? Én most szégyenkezem, hogy magyar vagyok! Pedig nem rajtam múlott az intézkedés.

2012. szept. 3. 14:46
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
51%

Eddig a rendszerváltás óta egy miniszterelnökünk volt, aki méthetetlenül lejáratott minket (nemcsak a kormányt, de a népet és az országot is), az pedig tényleg Gyurcsány volt.


Meg lehet neki bocsátani, meg ki lehet színezni, de ez az igazság.


Ettől még persze a többi is besározódott egy-egy ügy miatt, de kilométerekre van ezektől az ügyektől az övé.

2012. szept. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:

#30-nak:


„Kedves kérdező, szerintem ha ilyen jó véleményed van Gyurcsányról és ennyire nem tudsz olyan cselekedeteiről amivel lejáratott volna minket, akkor valószínűleg nem élsz a valóságban és meglehetősen elfogult vagy vele, így a te erkölcseidet is erősen meg lehetne kérdőjelezni..

Az pedig nagyon nonszensz, hogy szerinted a politikában vagy a jogban mentesnek lehet maradni minden elítélendő dologtól..”


Szeretném, és kívánom is, hogy ne csak kijelentéseid legyenek, hanem tényeket sorolj fel! Szeretnék a valóságban élni! Nincs különösebben jó véleményem Gyurcsány Ferencről, csak a tényekhez ragaszkodom. Azt állítom, hogy nem csinált nemzetközi botrányt, ellentétben Orbán Viktorral, és nem engedett ki az országból gyilkosokat, ellentétben Orbán Viktorral. Várom a cáfolatot!


A politikában, a jogban és minden egyébben maradhat az ember tiszta! Mert nem a körülményektől függ a döntésünk, hanem az erkölcsi tartásunkon! Lehet, hogy neked ez egy új megközelítés, és ezért tűnik számodra nonszensznek. De nem az! Az igaz, hogy kevesen közelítik így meg a dolgokat! Inkább a könnyebb utat választják: kompromisszum, megalkuvás, aztán jön a nagyobb megalkuvás, ami már nem is olyan nagy az előzőhöz képest…


#31-nek:


„na most ugrott a majom a vízbe, eddig nem lehetett tudni, hogy egy Gyurcsányhoz vonzódó illető kérdezett.”:

Ha arra voltál kíváncsi, hogy vonzódom-e Gyurcsány Ferenchez, akkor megkérdezhetted volna. Nem tetted, ezért most nem illő részedről ez a majmos hasonlat! De hogy világosan láss: ha valamihez vonzódom, az az igazság, és a tények, csúsztatások nélkül! Tény pedig, hogy Gyurcsányt nem én hoztam a képbe! Tény, hogy ő nem engedett el az országból baltás gyilkosokat.


Erőlködnek az Európai Parlamentben, hogy Gyurcsányra ráhúzzák a vizes lepedőt? Vajon eddig miért nem sikerült? Mert az Európai Parlamentben nem csupa idióta ül, akiket át lehet vágni, mint ebben az országban 53%-ot, hogy aztán 2/3-os arroganciával teljhatalmat gyakorolhasson Orbán Viktor és kormánya!


„2006-os botrányokat meg a jogsértéseket” Látom feltetted a fideszes örök lemezt! Én emlékszem egy öszödi beszédre és annak a kiszivárogtatására! Botrányos volt, ahogy az MSZP kezelte a dolgokat! Ennek mondott ellent Gyurcsány. A belső árulók ezt szépen kiszolgáltatták a médiának. Ha Gyurcsány nem szólal fel az MSZP gyakorlata ellen, akkor minden rendben lett volna? Az tehát a bűne, hogy a hazugságok ellen felszólalt?


„meg a rendőrök viselkedését, akik civileket ok nélkül ütöttek-vágtak” Gyurcsány nem rendőr. A szakmai dolgokért a rendőri vezetés a felelős. Mondjuk az érdekes lett volna, ha a rendőrök nem civileket ütöttek volna! Mert ez azt jelentené, hogy fegyveres, vagy félkatonai szervezet tagjaival kerültek volna szembe. Az meg már polgárháború. Ugye te sem azt akarod mondani, hogy pedig milyen jó lett volna! Bármennyire is fáj némelyeknek: a civilek nem tehetnek meg mindent, ami nekik tetszik. A tv-székházban például nem olvashatták fel kiáltványukat. Én ott csak romboló provokátorokat láttam, nem békés civileket. Neked meg nekem nem ugyanazt mutatja a tévénk? Én azt láttam, hogy a parlamenti képviselők engedély nélkül elkezdték a kordon kerítését bontani. Amikor a rendőr felszólította, hogy ehhez nincs joga és hagyja abba, akkor a képviselő megfenyegette, hogy ha nem akar magának bajt, jobb ha békén hagyja. Ez tényleg botrányos! Jogállamban a rendfenntartó szervezet képviselőjét politikai elemek megfenyegetik! Ezt is kellene tárgyalni az Európai parlamentben!


Most kérdezd már meg az ismerőseidtől, hogy az azeri baltás gyilkos elengedéséről tudnak-e, ettől is ki vannak-e akadva, és nézd meg a CNN-t is, és hallgasd a BBC rádióadásait!


„Ott volt a Sukoró-botrány is.” Szeretnélek tájékoztatni, hogy az eljárást Budai Gyula minden igyekezete ellenére az ügyészség megszüntette. Schiffer, a feljelentő hallgat, mint aki betojt, Budai meg csak mossa a kezét: „Nem én tettem a feljelentést.” Ez már gerinc! Ezt nem adták le a Hír Tv-ben?


#32-nek


Soha egyetlen kormányzat sem volt még annyi hazugsággal terhelt a második világháború óta, mint a Rákosi rendszer és az Orbán-kormány 2/3-os többséggel rendelkező kormánya. A cinizmus és az arrogancia olyan mélységeit kavarták fel, amely az egész ország népét és a nemzetközi diplomáciát is megdöbbenti és lebénítja. Orbánt hol fogadják, mint miniszterelnököt manapság? Senki nem óhajt vele komolyan tárgyalni, mert komolytalannak tartják. Egyedül ebben az országban vannak elvakult támogatói.

2012. szept. 4. 13:30
 33/35 anonim ***** válasza:
Kérdező, akkor azt tudom mondani Neked, hogy hallelujah, hogy volt egy Gyurcsány Ferenc nevű igazságos, becsületes, korrekt miniszterelnökük, pár belpolitikai bakival. Reméljük, hogy a Demokratikus Koalíció legközelebb megnyeri a választást. Reméljük azt is, hogy lesz még egyszer SZDSZ-ünk. Hallelujah. Legyen igazad.
2012. szept. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne? Szerintem nem kell ebből ekkora ügyet csinálni a világban ennél sokkal nagyobb gaztettek voltak! Az örmények sem szentek és persze az Azeriek sem majd elmúlik ez is
2012. szept. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy senkinek nem jut eszébe : az örmény elnök egy hirtelen vállrándítással döntött így, át sem gondolva a kérdést. Úgy emlékszem, régebben befogadtunk örmény menekülteket is.

Önmagában egy eset miatt semmiképp se kellett volna rögtön szakítani velünk, vagy legalább várni és átgondolni az egészet.

Vajon mi vagy más országok hány, de hány eset miatt szakíthattunk volna országokkal ? Egy ilyen kérdést nem hirtelen felindulásból kell megoldani.

2012. szept. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!