Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Van-e jelenleg Magyarországnak...

Van-e jelenleg Magyarországnak miniszterelnöke?

Figyelt kérdés
Az azeri incidens egyetlen magyart sem hagyhat közömbösen: magyar zászlót égettek! Akik terroristákat engednek szabadon, azok támogatják a terrorizmust. Az a kérdés, hogy mi, magyar emberek a terrorizmust támogatókat elismerjük-e országunk vezetőinek? Én most szégyenkezem, hogy magyar vagyok! Pedig nem rajtam múlott az intézkedés.

2012. szept. 3. 14:46
1 2 3 4
 11/35 Andizsuzsi ***** válasza:
állampolgár=áldozat
2012. szept. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 Andizsuzsi ***** válasza:

Kedves utolsó!


Mivel én legalább egy azonosítót csatolok a válaszaimhoz, megadom neked a lehetőséget, hogy ne olvasd el a hülyeségeimet.

2012. szept. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:

#3-asnak!


Először is nyugodj meg! Nem venném a szívemre, ha miattam kapnál agyvérzést! Még azt is megengedem neked, hogy értelmi képességeimet kétségbe vond, csak ne idegeskedj!


Biztosíthatlak, hogy olvastam is, hallgattam és néztem is az ezzel kapcsolatos híreket! A kormány azt mondja, hogy átadta. Az örmények, meg hogy gyakorlatilag szabadon engedték. Ezért tüntettek a magyar konzulátusnál, szakították meg a diplomáciai kapcsolatot országunkkal és égettek magyar zászlót.


A két meglátás közül a másodikat látom igaznak, mert a kormánynak tudnia kellett, hogy mi fog történni. Az örményeknek igaza van. A magyar kormány, élén a hivatalban lévő miniszterelnökkel, a terrorizmust támogatta, amikor megfelelő biztosítékok nélkül elbocsájtotta az országból az azeri baltás gyilkost. Hozzájárult ahhoz, hogy hazaérve nemzeti hősként ünnepeljék!


A magyarok most válaszút előtt állnak: vagy a kormányt támogatják ebben az ügyben, és ezzel közösséget vállalnak Orbánnal és kormányával a terrorizmus támogatásában; vagy azt mondják: "Eddig és ne tovább! Én nem vagyok terrorista támogató! Elhatárolódok az ilyen cselekedettől, és nem ismerem el a jelenlegi miniszterelnök jogosultságát az ország irányítására!" Erkölcsileg Orbán Viktor abszolút hiteltelenné vált, alkalmatlanná tette magát, hogy országunkat, nemzetünket képviselje, vagy terveket fektessen le és lépéseket tegyen annak megvalósítására!


Ezért kérdezem, hogy jelenleg van-e Magyarországnak miniszterelnöke? Mert ez az országban élő emberek erkölcsi színvonalától függ!

2012. szept. 3. 17:02
 14/35 A kérdező kommentje:

#5-ösnek!


"Népedet soha ne szégyelld, én sem szégyellem, pedig itt Erdélyben előnyös lenne."


Félreértettél! Nem a magyar népet szégyellem, hanem az ország vezetőinek cselekedetét, amit a nemzetünk nevében tettek, és így az én nevemben is, mert és is a magyar nemzethez tartozom! Hogy történhetett meg ilyesmi? Felháborító!


Szerintem a szégyenkezés sohasem előny vagy hátrány, hanem erkölcsi álláspont kérdése! Magyarországon is meg Erdélyben is!

2012. szept. 3. 17:12
 15/35 bumbi02 ***** válasza:

Azért egy pillanatra álljunk meg. Magyarország nem szabadon engedte a baltást, hanem a nemzetközi jognak megfelelően kiadta. Mi is követeljük az ír gázoló kiadatását, elég furcsán nézett volna ki, ha közben megtagadjuk az azeri kiadását. Az azeri kormány írásban vállalt kötelezettséget arra, hogy a baltás otthon folytatja a börtönbüntetésének a letöltését.



Általában jó hozzászólásaid szoktak lenni, de ez a "nemzetközi jognak megfelelően", illetve "írásban vállalt kötelezettség", eléggé gyenge próbálkozások voltak a kormányunk részéről, ne vedd át.


Az azeriek írásban kötelezettséget vállaltak arra, hogy az 1983-as egyezmény 9. pontja szerint nem módosítják a büntetést. Viszont az 1983-as egyezmény 12. pontja pedig pont arról szól, hogy az országok gyakorolhatnak egyéni vagy közkegyelmet. Erre nem vállaltak garanciát az azeriek, csak a 9. pontra. És ők a 12. pont alapján adtak kegyelmet. A külügyeseinknek pedig ismerniük kell az 1983-as egyezményt szerintem, szóval, pontosan tudták, hogy ott maradt egy kiskapu.

2012. szept. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
30%

Azért jó lenne, ha nem adna mindenki ennyit az örmények szavára, tekintve hogy arról elfeljtkeztek , hogy a baltásnak gyerekkorában örmények ölték meg pár rokonát.


Szóval egyrészt érdekes az is , hogy az örmény miniszterelnök úr hirtelen dühében, érzelmi alapon hoz egy ilyen (szerintem eltúlzott) döntést, hogy feldobja a velünk való kapcsolatot, mégcsak aludni se aludt rá sokat.


Másrészt meg még érdekesebb, hogy ránk van megsértődve, miközben tudnia kell, hogy a baltás rokonait örmények ölték meg.

Kicsit túlbuzog bennük a nacionlizmus...

2012. szept. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 Andizsuzsi ***** válasza:

Bumbi!


Én a kiskaput nem vitatom, sőt nem is értek egyet a kiadatással, de azt nem lehet mondani, hogy jogtalan volt a dolog. És azt sem, hogy szabadon engedtük a baltást, mert nem ez történt. Hogy a háttérben milyen sumák egyezmények húzódnak meg, azt meg szerintem sosem fogjuk megtudni. Az meg, hogy a magyar emberek a terrorizmust támogatják, és aki most nem vonul utcára,az szégyellje magát, ugyancsak butaság.

2012. szept. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 bumbi02 ***** válasza:

Én a kiskaput nem vitatom, sőt nem is értek egyet a kiadatással, de azt nem lehet mondani, hogy jogtalan volt a dolog.


Nem engedtük szabadon, nem volt jogtalan, de tudnunk kellett, hogyha haza érkezik, elengedik, és még hősnek is tekintik. És valószínüleg valamiért cserébe adtuk mégis haza, mert akármennyire is állítjuk hogy a kormányunk hülye, nem az. Lényegében eladtunk egy gyilkost. (mindegy hogy 3 milliárdnyi államkötvényért, vagy 3 ezer raklap szilvalekvárért, de eladtuk)

2012. szept. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 Andizsuzsi ***** válasza:
egyetértünk
2012. szept. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:

Egyetértek a kérdezővel.

Én megdöbbenten tapasztaltam elismerik és egyetértenek a döntéssel nagyon sokan, legalábbis nem tartják elítélendőnek.


Igen, ha fideszre szavazol akkor erre magatartásra is igent mondasz.


Ha egy bíróság rossz ítéletet hoz a rendőrség rosszul nyomoz (a pénz befolyásoltsága hatására) abban látszólag nincs szerepük a politikusainknak.


A fidesz önként vállalta elősegítse , hogy egy életfogytiglanra ítélt személy 8 év után szabadulhasson. Ők beszélnek erkölcsről, ők akarnak igazságos törvényeket hozni.

Milyen ez után? Háborús bűnösöknek fogunk menedék jogot adni? Mert vesznek államkötvényt.



Ha az ír gázoló esete semmilyen mentséget nem ad a magyar kormánynak. Ha az én barátnőmet megöli valaki, akkor megölöm tiedet. Hová vezetne ez?

2012. szept. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!