Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Van-e jelenleg Magyarországnak...

Van-e jelenleg Magyarországnak miniszterelnöke?

Figyelt kérdés
Az azeri incidens egyetlen magyart sem hagyhat közömbösen: magyar zászlót égettek! Akik terroristákat engednek szabadon, azok támogatják a terrorizmust. Az a kérdés, hogy mi, magyar emberek a terrorizmust támogatókat elismerjük-e országunk vezetőinek? Én most szégyenkezem, hogy magyar vagyok! Pedig nem rajtam múlott az intézkedés.

2012. szept. 3. 14:46
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
53%
Van, OV, akkor is ha sorozatos marhaságokat csinál. Amit tehetsz, hogy a következő választásokon támogatod a baloldali elenzéket.
2012. szept. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 Andizsuzsi ***** válasza:
73%
Azért egy pillanatra álljunk meg. Magyarország nem szabadon engedte a baltást, hanem a nemzetközi jognak megfelelően kiadta. Mi is követeljük az ír gázoló kiadatását, elég furcsán nézett volna ki, ha közben megtagadjuk az azeri kiadását. Az azeri kormány írásban vállalt kötelezettséget arra, hogy a baltás otthon folytatja a börtönbüntetésének a letöltését. Bár lehetett sejteni, hogy ez nem fog megtörténni, de ez meg nem lehet hivatalos magyarázat egy esetleges megtagadásra. Ebben a helyzetben nem volt jó megoldás, igazából a kormány patthelyzetben volt.
2012. szept. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
77%
Drága kérdező, én nem szoktam ilyeneket írni, de fölnyomtad bennem a pumpát! Szégyenkezzél bátran, de leginkább azért, mert annyira nem vagy képes a nagy Orbán-utálatodban, hogy némi értő olvasással elolvass egy hírt! Nem szabadon engedték a baltást, hanem átadták, de úgy tűnik, hogy vannak emberek, akiknek fölösleges magyarázni is... Huhhh...
2012. szept. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
24%
Andizsuzsi, nem vagy te kicsit hülye? Vagy csak fideszes? Az ír gázolót idekeverni elég nagy butaságra vall, ugyanis a két ügynek egymáshoz fikarcnyi köze sincs, mondhatni egymás ellentétei.
2012. szept. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
65%

Nem csak a haza van a nép miatt, hanem a nép is a haza miatt.

Népedet soha ne szégyelld, én sem szégyellem, pedig itt Erdélyben előnyös lenne.

2012. szept. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 Andizsuzsi ***** válasza:
85%

"Andizsuzsi, nem vagy te kicsit hülye? Vagy csak fideszes? Az ír gázolót idekeverni elég nagy butaságra vall, ugyanis a két ügynek egymáshoz fikarcnyi köze sincs, mondhatni egymás ellentétei"


Kicsit hülye lehet, hogy vagyok, de akik itt rendszeresen olvasni szoktak, azok tudják, hogy ha valami, akkor fideszes nem. De ettől még a tények tények maradnak. Miért is nincs a két ügynek köze egymáshoz? De hozhattam volna példának a Zentai ügyet is. Az ő kiadatását is kértük.

2012. szept. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
95%

"Andizsuzsi, nem vagy te kicsit hülye?"


Névtelenül és arctalanul hülyézel le számodra tök idegen embereket (minő bátor tett...), és miért? Mert valamiben nem értesz egyet vele. Inkább menj és ásd el magad.


"Az ír gázolót idekeverni elég nagy butaságra vall, ugyanis a két ügynek egymáshoz fikarcnyi köze sincs, mondhatni egymás ellentétei."


Kiadatás-kiadatás. De ha szerinted ezek között nemhogy párhuzam nincs de még egymás ellentétei is akkor kíváncsian várom a válaszodat erre az egyszerűnek tűnő kérdésre: miért? (most biztos nem értesz egyet velem, hűha most akkor én is hülye vagyok? vagy fideszes?? habár utóbbi tuti nem vagyok de te biztos jobban tudod mint én magam...)

2012. szept. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 Csiß ***** válasza:
66%
A hasonlat azért volt "hülyeség" mert: Az ír gázoló itt gázolt halálra két gyereket és azért kérjük a kiadatását.Ez a benga majom szintén itt vert szét egy fejet,szóval nemértem miért kérné az országa a kiadatást.Ami nem kiadatás volt hanem átadás de...ez egy másik sztori.
2012. szept. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%

Andizsuzsi:


A két ügy viszonylag jó példa lehet.

Az azeri kiadatásnál is biztosítékok, nemzetközi jog és a két ország közötti egyezmény szükséges.

A baltást 8 évig azért nem adtuk ki(vagyis tagadtuk meg a kiadatást) mert az azeri köztársasági elnök ígéretét, aláírását vártuk arra hogy nem ad kegyelmet! Az ottani minisztérium eddig is mondogatta hogy a gyilkosság ott is gyilkosság...

Magyarán pontosan tudtuk hogy milyen kiskaput akarnak kihasználni! 8 évig tudtuk!!!!

Aztán hirtelen mégis kiadtuk...


Írországgal meg nem volt kiadatási egyezményünk csak ugyan azok a nemzetközi jogi egyezmények mint az azeriekkel kapcsolatban is!

Ezek az egyezmények egyáltalán nem köteleznek a kiadatásra! És hivatalosan nem is kötelezőek senkire! Csupán ha mindkét fél akarja akkor elfogadja öket és az alapján köthet egyességet...

De a saját jog miatt legtöbbször ki se lehet adni. Az íreknél se lehetett. Ha magyar ölte volna meg az örményt mi nekünk sem lett volna semmilyen lehetőségünk kiadni az azerieknek hisz a mi állampolgárunk és nincs egyezmény ami engedné! Írekkel ugyan ez volt. De a jogi részébe talán ne is bonyolódjunk az Ír kérdésnek...


Magyarán a kiadatást nemhogy megtagadhatjuk de 8 évig megtagadtuk és ezzel nem is volt senkinek semmi baja. Ők kérték mi meg nem adtuk és ez jogilag teljesen rendben van!!!

Az hogy kiadjuk és milyen feltételekkel az csak rajtunk múlt. Mint írtam a trükköt is ismertük amit használni akartak!

Ez egy megegyezés volt valamiért cserébe! Hogy miért az kérdéses hisz egy ember nem ér több milliárdot az azerieknek szerintem. Közös gazdasági kapcsolatunk nagyjából egyenlő a nullával!

Viszont nálunk is tudhatták hogy nagy balhé lesz belőle!


Na most vagy fentről leszóltak Orbánék és akkor annyi, vagy valami újonc döntött az ügyben.

Ha meg semmi előnye nem lesz(értsd, kapjuk az olcsó milliárd eurokat) akkor az egész egy fölösleges balhé és egy újabb bizonyítéka Orbánék inkompetenciájának!

2012. szept. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 Andizsuzsi ***** válasza:

"Ha magyar ölte volna meg az örményt mi nekünk sem lett volna semmilyen lehetőségünk kiadni az azerieknek hisz a mi állampolgárunk és nincs egyezmény ami engedné! Írekkel ugyan ez volt."


Ha magyar ölte volna meg az örményt, az azerieknek semmi köze nem lett volna hozzá. Az írekkel nem ugyan ez volt, hisz ír volt a gázoló, magyar az állampolgár. És itt ítélték el.

2012. szept. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!