Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Kit zavar a Fidesz? Miért?...

Cirmos macskafül kérdése:

Kit zavar a Fidesz? Miért? Volt 8 évük, hogy felkészüljenek.

Figyelt kérdés
2011. dec. 30. 00:09
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:

Visszakérdezek:

- téged nem zavar a fidesz?

- Miért?

- Nyolc év alatt miért nem készültek fel?!

2012. jan. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim válasza:
100%

A válasz nagyon egyszerú.


-a népet zavarja. Szerintem el innen Magyarországról.

-mert ők vannak hatalmon, és ezt ők is tudják. Mimeg az ökrök akik elnézzük :)

2012. jan. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 Rachel Green válasza:
100%
Fideszre szavaztam,de eddig semmi olyat nem tettek amit ígértek. csomó adót vezettek be, de a fizetést nem emelték, persze a sajátjukon kívül. az oké, hogy beszednek sok pénzt államadósság csökkentése néven,de nem arra költik hanem pl: magyar focira 20 MILLIÁRDOT költöttek, Fradi pálya visszavétele ismét 5 milliárd..szerintem nem ez a legfontosabb.. Akkor ott az ebadó. Belegondoltál hány kutya fog utcára kerülni, vagy meghalni mert a gazdájuk nem fogják kifizetni az ebadót? nagyon sok olyan falu van ahol pl: vájog házban laknak ételre alig van pénzük, meg etetni a 8 gyereket,szerinted a kutyájukkal mit fognak csinálni? mert hogy évi 6000ret nem fognak ráfordítani az fix. sajnos. tudnék még ilyet írni..
2012. jan. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim válasza:
0%

Én rájuk szavaztam, mert az MSZP csúnyán elk.rta!

Szerintem most volt, jó és rossz húzásuk is egyben... Engem zavar is meg nem is, nem vagyok politikus, és nem is érdekel a téma, de van rálátásom...

2012. jan. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon zavar engem is ez a "diktátor"

Ennyire visszaélni a 2/3 ával, félelmetes.

Rosszabb világ vár az utódainkra, mint "Trianon" volt.

Most eszi a penész ezt a "kisnapóleont" a külföldre szakadt hazánkfiai miatt?

Most? Mikor nyitva vannak a határok és ott él, dolgozik mindenki, ahol akar?

Mit keveri itt a fekáliát Orbán?

Jött az üres dossziéjával a kampájn időszakába,hogy "itt a progra" Még ma sincs programja.

Még ma is csak rögtönöz.

Egyet előre kettőt hátra.

Most éppen a rákosista időszakba vitte vissza az országot.

De a Jobbkeze is átvette tőle a stílust.

Az üres Pendrife ot nemzetibe csomagolva mutogatja, hogy itt a költségvetés, ami sehol sincs, mert nem is lehet ekkora pazarlás mellett.

Ők nem tudnak kibírni a havi kétmillió fizetés mellett sem jutalom nélküli karácsonyt.

A csóró 3- 4 - 5 gyerekes család meg munkanélkül, pénz nélkül bírja ki az ő hóbortjaikat.

Nem tudom megemészteni őket, nem tudom elfogadni, mert nagyon elrontottak mindent.

És most meg az egészségügyi dolgozókat ők akarják beosztani hova és mikor menjenek?

Ez TERROR!!!!!!!!!!!!!

2012. jan. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:

Csatlakozzatok a bóvlimentes Magyarországot facebookcsoporthoz!

[link]

2012. jan. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát, akivel nem értettem egyet nem off-oltam le. De néha úgy érzem mintha nem is ebben az országban élnének.. nem itt adnák fel a csekkeket, nem itt mennének boltba...
2012. jan. 3. 20:43
 18/41 anonim válasza:
0%

A Fidesz többnyire tapintatosan nem beszél róla, de az előző

kormány/ok/ katasztrofális adósságot hagytak rájuk amit megspékelt az általános és még mindig kiszámíthatatlan válság. Az első kormány az elmúlt 20 évben, amelyik megpróbál egy nemzeti utat járni. Ezért hörögnek a gyarmatosítók /IMF, EU / és belső kollaboránsaik./MSZP, LMP/

2012. jan. 4. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:

Hogy tapintatosan nem beszélt róla?! A Fidesz sok mindenről híres, csak éppen a tapintatáról nem bizonyára Lázár is nagyon tapintatosan értékelte az embereket csak azért mert ő megélhetési politikusként többet tudott összeharácsolni.

A fidesz mással sem takarózik még mindig, mint az elmúlt nyolc évvel, és a külső támadókkal... meg az ellenséges ellenzékkel. Mindenki a hibás, mindenki tehet arról, hogy bóvli agazdaságunk, csak a kormány nem! Meg kéne már tanulni felelősséget vállalni, és nem csak másokkra mutogatni! Neked meg gondolkozni.

Az előző két ciklusban a kormány sok ibát követett el, nem vitatom, nem is dícsérem, védem őket, de könyörgöm, legyünk tárgyilagosak!

Az előző kormány idején ütött be a gazdasági világ válság, nem most, akkor a fidesz ezt nem vette tudomásul, csak "tapintatosan" az mszp-t szapulásával, ellehetetlenítésével volt efoglalva. Miköözben a meggyengült kormány a válságkezelést akarta megoldani, minden tervüket megtorpedózták. A fidesz volt az, aki ellenzékben is és most kormányon is felelőtlen, csak a hatalom megszerzésén gondolkodott, és most annak megtartásán, megerősítésén dolgozik.

szerinted mennyit javít az ország gazdasági megítélésén az olyan kijelentések, hogy "kiosztottunk néhány kokit, meg sallert..." ilyet épeszű ember nem mond, aki ilyent mond vezetőként, az megbízhatatlan, arra én sem és senki normális ember nem bízza a vagyonát. Főleg, hogy most ilyen törvények vannak, de holnap olyanok, és mindez visszaenőleges hatállyal is akár. Egy befektető sem szereti a kiszámíthatatlanságot, erről pedig nem az ellenzék, nem az imf, stb tehet, hanem a Viktor és a bagázsa.

Jelen körülmények között valóban a mol részvények az ftc visszavásárlása, stb. volt a legfontosabb? Talán ha azt a pénzt arra fordították volna, hogy a hazai vállalkozásoknak visszafizessék a tartozásaikat az önkormányzatok, akkor nem mentek volna csődbe sokan, és több lenne a munkahely.

2012. jan. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:

Létezik olyan, akit nem zavar? Képtelen vagyok megérteni, hogy miért létezik olyan sok ember, aki a politikusoknak akár csak egy szavát is elhiszi! Most komolyan, mi visz rá bárkit, hogy akár csak egy szót is elhiggyen ezeknek az élősködőknek? De tényleg, MICSODA?



Erről mindig ez jut az eszembe:


- Ha lopnál 2 milliárd Ft-ot, hova bújnál?

- A parlamentbe, ahová a többiek...


Nincs különbség köztük

2012. jan. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!