Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért zavar az valakit ha nem...

Miért zavar az valakit ha nem akarok elmenni szavazni?

Figyelt kérdés
Lassan kezdem unni ezt a sok okostojást 36 vagyok, munkás, feleségem szintén, nem vagyunk nagyigényűek, nem költünk felesleges hülyeségekre (szoli, lapostévé, újautó), és nem érezzük hiányát ezeknek a dolgoknak, tudtunk is félretenni, pedig nem keresünk sokat. És hülyének néznek, lenéznek mert nem szavazok. Jogomban áll nem szavazni, de mondhatom én ezt, ők csak erősködnek, meg akarnak győzni kire szavazzak. Idióták. Most meggyőzhetsz ha akarsz. Várom az érveket.
2010. márc. 14. 14:27
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
73%

Ha nem találsz alternatívát és nincs ami ösztönözne, hogy egy pártra szavazz, akkor érthető a reakciód.

A sok pártkatonát pedig nem kell komolyan venni.

2010. márc. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
65%
Én maximálisan megértelek. Az egyetlen ok, ami miatt el fogok menni szavazni, az az, hogy egy kicsivel hozzájárulhatok talán ahhoz, hogy ne legyen fidesz kétharmad. A korlátlan hatalmat ugyanis veszélyesnek tartom.
2010. márc. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
79%
Én tisztellek, tisztában vagy azzal, hogy mire elég a kereseted, ehhez igazítod az igényeidet. Nem veszel hitelre össze-vissza mindent, ezért tudsz félretenni.Én úgy veszem ki az írásodból, hogy boldog vagy így, és ez fantasztikus dolog. Szerintem sokkal többet érsz mint az utcánkban sok 40-50 éves munkás, akik naphosszat politizálnak, és ráadásul kész tényként közlik, hogy mivel lehetne megoldani az ország problémáit, mert ők bizony tudják.
2010. márc. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
78%
Nagyon is értelek,magam is így vagyok ezzel.Én sem vettem sosem semmit hitelből,mindig addig nyújtozkodtam,amíg a takaróm ért.Nem politizálok,nem szavazok..Az ígérgetések nem érdekelnek,azt mindegyik tud,eddig is így volt,úgyhogy nem érdekel az egész.
2010. márc. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:

én is így vagyok vele.az meg h.ha lehazaárulóznak,egynesen bosszant.

ne törődj a barmokkal.ha nem akarsz szavazni,ne tedd!

2010. márc. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
*egyenesen
2010. márc. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:

Igazad van.

Semmi értelme nincs elmenni, behúzni az X-et és attól várni a csodát.

2010. márc. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
10%
Mért győzzelek meg? Szerinted engem érdekel szavazol-e?
2010. márc. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Ha a szavazástól bármi változna betiltanák.
2010. márc. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
A jelenlegi es multbeli politikusbunozoinknek erdekeben all, hogy az emberek hatat forditsanak a politikanak es egyben a szavazasnak.Miert? Mert a szavazobazis nagy szazalekat nyugdijasok teszik ki.Nekik tudnak ossze-vissza hazudozni{mint tette ezt Mszp es teszi most is},befolyasoljak oket.Erdekukben all az hogy a fiatalabb korosztaly ne szavazzon.Tehet roviden es tomoren.Lehet hogy csak egy ici-picit de hozzajarulsz ahhoz amit hon szeretett politikusbunozoink akarnak.
2010. márc. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!