Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Itt tényleg mindenki Fidesz-el...

Itt tényleg mindenki Fidesz-ellenes?

Figyelt kérdés
En inkàbb Jobbikos vagyok, de a kormàny jelenlegi lépéseivel egyetértek, a forint/euro àrfolyam nem bezuhant (ahogy azt sokan josoltàk) hanem éppenséggel forint szempontbol javult, amit szélsoséges lépésekkel visszaamortizàltak volna. A csalàdi adozàst is pàrtolom, végre egy lépés ami nem kedvez a munkanélkuli éloskodoknek(sok cigàny idetartozik ha valakinek nem esett volna le). Médiatorvény? Nem, ezt sem ellenzem, sokat laktam kulfoldon, és mig (pl. Belga vagy Francia TV-ben) fontos fejleményekrol és pozitiv hirekrol is beszélnek, itthon ahànyszor benyomom az RT.L-t "Brutàlis Gyilkossàg"-rol, "Olni szàndékozott" perrol, és màs hasonlo tipusu hirekrol hallok. Elhiszem hogy sokan elégedetlenek, mert làtszolag tovàbb védig a haszontalan kissebségeket stb... de még mindig jobb, Mint a MaSZoP, vagy mint Az Ujraegyesult SZaDeSZ (LeMP). azt se hagyjuk figyelmen kivul hogy ha jo, ha nem EU's orszàg vagyunk, nem tehetunk radikàlis lépést anélkul, hogy unatkozo burokratàk és zéromunkamoràl Franciàk el ne kezdjenek tuntetni a faszomtudjamiért. Ràadàsul (ahogy azt màr fentebb is irtam) a forint is romlana.
2011. ápr. 10. 22:12
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
53%

Tegnap 23:18:


"Tényleg. Van ugyan két vagy három fidesz szurkolónk de ők ritkán mernek írni, inkább szép csendben szégyellik magukat."


Nem szégyelljük magunkat, és írunk, amikor van időnk. Sőt, a legtöbbünknek felismerhető nick-je is van, a csendben elsunnyogó, hőbörgő, piros kéz nyomkodókkal ellentétben.


Csak tudod utáljuk, hogy mindent százszor le kell írnunk, mert amint valahol megnyerünk egy vitát, tíz másik hőbörgő jön az elűzött helyére, akikkel újra kezdhetjük a magyarázást, meg az érvelést. Erre senkinek sincsen se ideje, se idegrendszere.


Arról nem is szólva, hogy az átlag alatti IQ nem szeret hosszú fejtegetéseket olvasni, viszont pár mondatban vitázni nem lehet, csak személyeskedni.

2011. ápr. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
87%

A FIDESZ azonnali kánaánt ígért a választási kampányában. Ehhez képest a vállalkozóknak több 10 e Ft-val növekedett az

adófizetési kötelezettsége! Nem ezt ígérték.

2011. ápr. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
56%
Növekedett??? Én mint vállalkozó eddig több mint 500 ezret kerestem tisztán, most meg a 16 % - os adókulcsnak köszönhetően még többet. Hogy lenne ez kevesebb?
2011. ápr. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

"GYK tele van siránkozó, tehetetlen, depressziós emberkékkel, akik szerint Állam bácsi feladata megoldani az összes bajukat, és ha valami nekik nem megy, azért a Fidesz a hibás. Ha más kormány lenne, azt szidnák. A választás előtt az MSZP-t is elég vehemensen szidták itt.


(Amúgy kicsit vicces a gyk: itt szinte mindenki azt állítja magáról, hogy minimálbért keres és frankhitelt fizet, és hó végére már kenyéren és vizen él. Ehhez képest egész nap az internet előtt ülnek és panaszkodnak. Aki éhezik, annak szerintem nincs internet-hozzáférése, aki meg rabszolgaként gürcöl, az nem tud hétköznap délelőtt internetes fórumokon politizálni.)"

Na igen, én is erre gondoltam.

2011. ápr. 11. 15:35
 25/28 anonim ***** válasza:
0%

14:35


"A FIDESZ azonnali kánaánt ígért a választási kampányában."


Ne hazudj.


[link]

2011. ápr. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
0%

11:30


"A demokrácia miatt 499999 embernek azt kell csinálnia amit 500001 ember akar?"


Jobb lenne fordítva?

2011. ápr. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 bumbi02 ***** válasza:
79%
Leiah akkor légyszíves reagálj arra amit az első oldalon írtam. Ahol leírtam miért nem szeretem a Fideszt, azokat Fideszesként hogy tudjátok "elnézni"? Mert szerintem van egy határ amig az ember azt mondja hogy jó.. aki dolgozik hibázik.. na de ennyit?
2011. ápr. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
34%
Nem, itt a többség Jobbikos vagy "örök ellenzéki".
2011. ápr. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!