Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Itt tényleg mindenki Fidesz-el...

Itt tényleg mindenki Fidesz-ellenes?

Figyelt kérdés
En inkàbb Jobbikos vagyok, de a kormàny jelenlegi lépéseivel egyetértek, a forint/euro àrfolyam nem bezuhant (ahogy azt sokan josoltàk) hanem éppenséggel forint szempontbol javult, amit szélsoséges lépésekkel visszaamortizàltak volna. A csalàdi adozàst is pàrtolom, végre egy lépés ami nem kedvez a munkanélkuli éloskodoknek(sok cigàny idetartozik ha valakinek nem esett volna le). Médiatorvény? Nem, ezt sem ellenzem, sokat laktam kulfoldon, és mig (pl. Belga vagy Francia TV-ben) fontos fejleményekrol és pozitiv hirekrol is beszélnek, itthon ahànyszor benyomom az RT.L-t "Brutàlis Gyilkossàg"-rol, "Olni szàndékozott" perrol, és màs hasonlo tipusu hirekrol hallok. Elhiszem hogy sokan elégedetlenek, mert làtszolag tovàbb védig a haszontalan kissebségeket stb... de még mindig jobb, Mint a MaSZoP, vagy mint Az Ujraegyesult SZaDeSZ (LeMP). azt se hagyjuk figyelmen kivul hogy ha jo, ha nem EU's orszàg vagyunk, nem tehetunk radikàlis lépést anélkul, hogy unatkozo burokratàk és zéromunkamoràl Franciàk el ne kezdjenek tuntetni a faszomtudjamiért. Ràadàsul (ahogy azt màr fentebb is irtam) a forint is romlana.
2011. ápr. 10. 22:12
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
61%
22:36 ne mondd már nekem, hogy bárki is hátráltatja őket. Átgázolnak mindenen és mindenkin, eu-s találkozón is kijelentette hogy az van és az lesz amit ő akar ne szóljanak bele..
2011. ápr. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
31%
Ezért nincs értelme belemenni egy vitába, mert úgysem jutnánk közös nevezőre soha. Én már leírtam párszor hogy mik azok amik engem a Fideszhez kötnek, miért élek jóval az átlag felett, de ez meg is látszik a százalékomon. Mindenki döntsön belátása szerint.
2011. ápr. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
74%
Itt senki sem kifejezetten Fidesz-ellenes. Itt mindenki azt utálja akit éppen lehet. Most éppen a Fideszt lehet, mert a többi semmit sem csinál.
2011. ápr. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
56%
Tényleg. Van ugyan két vagy három fidesz szurkolónk de ők ritkán mernek írni, inkább szép csendben szégyellik magukat.
2011. ápr. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 Panda Péter ***** válasza:
87%

"A józanul gondolkodók látják ahogy a Fidesz megpróbál mindenkit kihúzni a sz..ból, csak mindig keresztbe tesznek nekik az ellenzékiek."

mégis, hogy a jó francba tesz kereszbe nekik bármelyik ellenzéki párt, amikor a 2/3 miatt azt fogadnak el, amit akarnak (ha kicsit pesszimistább kedvemben lennék, azt mondanám, hogy amihez van képük)...

2011. ápr. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
41%

22:16

"Az én véleményem szerint Orbán veszélyt jelent Magyarország jó hírére és európai presztízsére. "


Arra szerintem inkább az a balliberális oldal és szellemi holdudvar jelent veszélyt, amelyik képtelen beletörődni abba, hogy a magyar népnek elege lett belőlük és kiadták az útjukat, s amely minden erejével az ország lejáratására törekszik nap mint nap.

2011. ápr. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
72%

"Itt tényleg mindenki Fidesz-ellenes?"


A GYK tele van siránkozó, tehetetlen, depressziós emberkékkel, akik szerint Állam bácsi feladata megoldani az összes bajukat, és ha valami nekik nem megy, azért a Fidesz a hibás. Ha más kormány lenne, azt szidnák. A választás előtt az MSZP-t is elég vehemensen szidták itt.


(Amúgy kicsit vicces a gyk: itt szinte mindenki azt állítja magáról, hogy minimálbért keres és frankhitelt fizet, és hó végére már kenyéren és vizen él. Ehhez képest egész nap az internet előtt ülnek és panaszkodnak. Aki éhezik, annak szerintem nincs internet-hozzáférése, aki meg rabszolgaként gürcöl, az nem tud hétköznap délelőtt internetes fórumokon politizálni.)

2011. ápr. 11. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem a többség éppen azt bírálja, aki kormányoz, aki dolgozik.

Például az MSZP alkotmánykoncepciójában, javaslataiban nem lehet hibát találni, mert ők nem "dolgoznak".

Aki dolgozik, az hibázik, ezért most a FIDESZ hibázik leginkább.

2011. ápr. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
43%
Az MSZP pedig megteheti, hogy hátradőlve figyel, és minden hibát igyekszik a maga hasznára ügyes propagandával kihasználni.
2011. ápr. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
75%

Akárkivel beszélek, mindenki szidja a Fideszt de akkor ki szavazott rá? Elvileg 3 emberből 2.

(A demokrácia miatt 499999 embernek azt kell csinálnia amit 500001 ember akar? A megoldás a kompromisszum lenne hogy csak az összes párt beleegyezésével lehessen dönteni)

2011. ápr. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!