Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megbánta valaki, hogy a...

Megbánta valaki, hogy a FIDESZ-re szavazott, vagy mindenki elégedett a munkájukkal?

Figyelt kérdés
2011. júl. 6. 16:12
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim válasza:
97%
Én nem a Fideszre szavaztam, és nem bántam meg.
2011. júl. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 A kérdező kommentje:
Én még nem szavazhattam, idáig, de a következő szavazásra megyek. Az biztos, hogy rájuk nem szavazok.
2011. júl. 6. 16:21
 3/59 anonim ***** válasza:
43%

nem bántam meg a rájuk szavaztam volna. De még nem tudtam. a következő meg még odébb van.

Minden Szoci azt hiszi, hogy ha valakinek a FIDESZ tetszik, az azzal egyenértékű hogy akkor a fidesz munkásságából MINDEN jó. de nem így van. Nagyon sokmindent elrontottak. De az tény : olvass gazdasági jelentéseket. Megyünk felfele.. még ha lassan is de megyünk

2011. júl. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
70%
Mindenki megbánta és senki sem elégedett.
2011. júl. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
92%
én nem mentem, de sztem a fidesz se csinál semmit. Csökkentette az államadósságot pár %-al. És hogyan?! Úgy hogy behúzta a magánnyugdíjakat. Ezt én is megtudtam volna csinálni. De 2014 -ben a Jobbikra fogok!
2011. júl. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 A kérdező kommentje:

Igen, erről hallottam, hogy fejlődik a gazdaság, de szinte semmit sem tartott be a kormány, amit ígért.

A gazdasági fejlődés önmagába így nem sokat ér!

2011. júl. 6. 16:31
 7/59 escrogar ***** válasza:
14%
rájuk szavaztam, és elégedett vagyok a munkájukkal
2011. júl. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
27%
Hallottatok ilyenről hogy Széll Kálmán terv? Minden európai a seggét verte a földhöz amikor kiadták. A nemzetközi hitelminősítők majdnem 2-3 kategóriát feljebbsoroltak.. Jobb mutatóink vannak mint portugáliának, görögországnak ( mondjuk azt nem nehéz :D )
2011. júl. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 A kérdező kommentje:
De a fejlődést sem értem. Az egy dolog, mint amit már leírtam ide, hogy fejlődik. Papíron fejlődik csak az szerintem. Mivel állami kézben szinte nincs semmi. A vállalkozóknak kellene adózni rendesen, ezt-azt, de azt meg sajnos elcsalják.!!
2011. júl. 6. 16:39
 10/59 A kérdező kommentje:

Mármint, ez-az után, de nem teszik. Fejlődésről meg úgy mondom, hogy hallottam, de ki tudja hogy nem hazudnak-e?

A médiatörvényt is ránk erőltetik. Pl: híradók.

2011. júl. 6. 16:42
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!