Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megbánta valaki, hogy a...

Megbánta valaki, hogy a FIDESZ-re szavazott, vagy mindenki elégedett a munkájukkal?

Figyelt kérdés
2011. júl. 6. 16:12
1 2 3 4 5 6
 51/59 doboszoli ***** válasza:
Nem tisztem megvédeni, ráadásul nem is szorul rá, de a "kedves 71%-os"nagyon is a földön jár.(sokakkal ellentétben)
2011. júl. 8. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim ***** válasza:

"Csak azok bánták meg, akik eddig sem vitték semmire. Ők minden pártot megbántak volna."


Van olyan ismerősöm, aki rájuk szavazott és megbánta. Nem számított erre, amit most a Fidesz csinál. Én csak annyit mondtam, hogy magára vessen. Nem mindenki vezérigazgató, mint te, nem is kell mindenkinek vezérigazgatónak lennie.

Nem kéne mindenkit sértegetni, aki megbánta a döntését. Csak azért, mert te jókor voltál jó helyen, ne hidd azt, hogy jogod van mindenkit sértegetni és általános érvényű kinyilatkoztatásokat tenni.

2011. júl. 8. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 anonim ***** válasza:

21:51-es!


Köszönöm hogy észrevetted! Tudod a jajaaajjgatásomnak is megvolt a célja: tudod ha majd legalább egyszer emlékezni fogsz arra amiket itt leírogattam - akár a sok jajjgatások miatt akkor már megérte az a sok-sok jajjjgatás... :)))))) (tudom szóismétlés, de nyomatékosítsunk is:))))



Amúgy vicces, mert ezt a marketing kampányt egyszer már ellőtték: méghozzá az ING -sek! Nem tudom mennyire emlékeztek arra amikor nagyon sokáig a híradó után és az időjárás jelentés között (kb 10-15 évvel ezelőtt) az ING pályázatot hirdetett, méghozzá valami olyasmiről szólt, hogy írj nekik egy jó reklám szlogent, küldd be és ha a tiéd lesz a legjobb akkor kapsz 200.000 Ft-ot... igen ám, csak aki beküldte annak le is kellett mondania arról a jogáról, hogy ha nem is nyer akkor is felhasználhassák később a szlogenét a reklámban. Hogy mi a poén ebben? nos nézzük sorjában:

- 1: 200.000 Ftot fizettek ki, amiért egy rendes marketinges szakember millákat kaszálhatott volna.(hozzáteszem 3 pályaművel: azért három mert a marketingeseknek is meg van szabva hogy minimum 3 pályaművet készítsenek el, hogy az adott cég ki tudja majd választani a számukra a legszimpatikusabbat)

- 2: mintegy 700.000 pályamű érkezett be hozzájuk (ezt onnan tudom mert később be mondták) amiből szemezgethettek ÉVEKEN át INGYEN, úgy hogy akik beküldték de nem ők nyertek és találkoztak a saját szlogenjükkel (évekkel később) nem kaptak semmilyen javadalmazást.

- 3: akik beküldték azok kvázi "elárulták" a fogyasztókat, hiszen konkrétan leírták hogy mivel ( mire vevő a magyar, ugyebár) lehet megfogni a hazai vevőket, tehát a" mondd meg mit akarsz hallani, majd azt mondjuk, de másként teszünk" elv.


Ez 100%-ig megegyezik a nemzeti konzultációval, csakhogy itt senki sem kapott a jó ötletéért egy fillért sem. Ráadásul mi azért fizetjük a NAGYON OKOS POLITIKUSAINKAT mert arra gondolunk hogy van annyi kreatívtitásuk és hozzáértésük, hogy saját kútfőből ötöljenek, de ezek szerint ők a SEMMIRE VESZIK FEL A FIZETÉST, mert még az ő munkájukat is a LAKOSSÁGGAL végeztetik... ügyes, de -és mint már sejthetitek - nálam ez sem jött be!



Úgyhogy tovább jajajajajjjjgatok, mert ha már valaki esetleg az én irományom miatt akár egy kicsit is tudatosabb lesz az ÉLETBEN (nem csak a politikában) akkor már megérte... (tudom már ezt is írtam, de most én is promózok, hiszen ha sokszor mondunk valamit egy magyarnak az előbb utóbb elhiszi:))))

2011. júl. 8. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:

6:46-os!

Tipikus példa arra, hogy ha van sapkája, azért, ha nincs sapkája, akkor azért......

A konzultáció elmaradása esetén mindenki azért háborogna, hogy itt egy diktatúra van, és meg sem kérdezik az emeberek véleményét.

Mindenbe bele lehet kötni, és annak az ellenkezőjébe is.

Egyáltalán nem hasonlít az ING-es reklámpályázatra, rengeteg olyan kérdés van még ezek mellett is, amihez hozzáértés kell, és amiben szerencsére az esetek többségében jól dönt a Fidesz, élén Orbán Viktorral.

Épp ma olvasom, hogy megérkeznek azok a trolik, amik leváltják a régieket. Ezt az előző csapat nyolc éven át nem volt képes elérni. Viszont a végkielégítésekkel a BKV tényleg talicskázta ki a pénzt, azt, amit Te is, én is, és mindannyian leadóztunk. Már olyan volt egyes trolik állapota, hogy ha jobban nekidőlsz, kiesel az oldalán. De egyébként naponta tudok Neked felsorlni a pozitív döntések közül egyet-kettőt, amivel megint egy kicsit jobban fogjuk érezni magunkat a bőrünkben.

Ez mind az én véleményem, nem beszélhetek mások nevében, én így látom, és örülök a folyamatoknak.

2011. júl. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim ***** válasza:

hát amiket mondasz azokban is lehetne találni kivetnivalót!


Pl azt hogy a bkv beszerzései nem úgy működnek, mint amikor lemész a boltba 20 dkg szalámiért. A beszerzések (sajnos) több évig tartó folyamat eredménye (pályáztatni kell őket). Azt hogy ez CSUPÁN csak a FIDESZ érdeme, badarság lenne állítani, ugyanolyan mint amikor az orbán előállt az eu elnökségen azzal hogy azt hogy a horvátok csatlakozhatnak az eu-hoz az CSAKIS az ő érdeme... szóval nonszensz... és ugyanolyan amikor mi csatlakoztunk az eu-hoz.... akkor MSZP volt, most akkor mondjuk azt hoyg az meg az MSZP érdeme?


BKV-t meg meg kellene szüntetni egy az egyben! Legyen egy rt és akkor majd nem fizetnek milliós végkielégítéseket a semmire, mert ha nem műkszik akkor majd csődbemegy... nem úgy hogy megy nyavalyogni anyucihoz (éppen hatalmon lévő párthoz) hogy jaj hát nincs pééénzzz, dik mán adjjáál már...


HA már ennyire bele akarsz kötni abba amiket írtam, akkor kérlek példákkal is támaszd alá, és ne csak üres szavakat durrogtass a levegőbe ( példákat kérnék, vagy legalább azt hogy pontosan írd le mi az amiben nem értesz velem egyet!)

2011. júl. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:

Én nem abba akarok belekötni, amit leírsz. Lehet, hogy nekem alapvetően azzal van bajom, amit itt nálunk demokráciának neveznek. Egy kicsi példa: jól működött az, hogy bemondták a buszvezetők, milyen megálló következik, erre kb. két éve elhangzott a sajtóban, hogy egyeseket zavart, hogy bemondják, ezért azon túl nem kötelező bemondani az állomások nevét. Hogyhogy zavar egyeseket? Sokkal többeket az zavar, hogy nem mondják be. Akkor ez most demokrácia? A dolgok normál menete, hogy ott egy mikrofon, jön a következő megálló, érthetően bemondják a megálló nevét. Ilyen egyszerű volt, egészen addig, amíg még ezen a téren is káoszt okoztak. Azóta aki akarja, bemondja, aki nem akarja, nem.

Az előző gárda demokráciát kiabált folyton, de kordonokkal védte a parlamentet, a külföldiek előtt még én is szégyenkeztem, amikor épp arra jártam, hogy nálunk ilyen állapotok voltak.

A BKV pályáztatás részleteit nem ismerem, de az előző csapat nyolc éven át nem tudott új trolikat üzembe helyeztetni.

Ha az a csapat marad, talán még ma is járnának azok a METRO szerlvények, amik szintén rozsdásak, és szinte naponta füstöltek, balesetveszélyesek voltak. Szerencsére kivontak jó pár szerelvényt. Nem is értem az embereket, akik nem háborognak azon, hogy ránéznek egy metro szerelvényre, és nem túl bizalomkeltők, rozsdásodnak, látszik, hogy lepukkantak, stb., miközben elég sokat fizetnek a BKV-nak havonta. Én nem szeretnék egyes vezetőkhöz, vagy pártszínekhez kötődni, egyszerűen azzal tudok azonosulni, akik felszámolják a kaotikus állapotokat szépen lassan, egymás után minden területen.

2011. júl. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:
Szerintem a kedves 71 % - os esetében egy igazi politikai elemzővel állunk szemben, aki történetesen nem a Fidesz oldalán áll. Ganéj, az hogy az ember meddig jut el az életében, az nem szerencse kérdése normális esetben, hanem a tudás és a munka együttese. Aki a jég hátán is megélne, azt nem tudja egy kormány sem kiütni, csak ha amúgy is gyenge lábakon áll. Politikai eszmefuttatások helyett talán a munkát kellene választani. Senki nem fog rosszabbul járni az év végéig az új adókulccsal sem, és jó lenne ha észrevennétek azt az apró tényezőt, hogy nem egy év alatt fogják az ország állapotát rendbe hozni. Ez egy hosszú folyamat, ami terv szerint halad. A gyártáshoz is meg kell előbb tervezni a gépeket, szerszámokat, le kell őket gyártani, a termelés majd utána következik. Mint ahogy kapa nélkül sem lehetne kapálni, hogy az egyszerűbb megoldásoknál maradjunk a gyengébbek kedvéért. A szemellenzővel ellátott embereknek pedig mindegy mit csinál Orbán Viktor, van aki élvezi ezt a gyűlölködést, és akkor sem mondana le róla ha még szerinte is jó lépést csinálna a Fidesz. Hát csak hajrá!
2011. júl. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:

Igazából nem érdekel a politika (nem politikai elemző vagyok, hanem elvakult közgazdász :) akinél csak a bevétel - befektetés- ráfordítás -kiadás értéke érdekel számokban kifejezve, mivel azt nem lehet mellémagyarázni. Ha nulla akkor nulla. A többinél lehet köríteni de a számoknál nem!) Igazából egyik párthoz sem húz a szívem, ugyanannyira vagyok mszp-s mint fideszes... igazából jöhetne már egy normális párt aki nem 50 éves matuzsálemi politikai múltat tud maga mögött... nem is pasi vagyok, és még csak a 20 éveimet taposom igaz már a végefelé, de a mellédumálást nem tűröm, semmilyen téren!


Ha megnézzük a bkv bérletek is 10 rugónál kezdődnek... ha ezt még be is szoroznánk 700.000 emberrel.. hááttt... az havonta 70 milla...ebből meg mindenki vonjon le következtetés, de szerintem ebből futna arra hogy évente legalább 3 buszt 1 villamost és egy metrókocsit vegyenek, vagy ha nem vesznek legalább teremthetnének a hazai munkaerőpiacon olyan állásokat ahol buszokat szerelvényeket villamosokat raknak össze, és akkor a pénz az országban maradna, hisz van szakképzett ember (sok mérnök, és sok összeszerelő szakember (pl: audi gyár, nokia gyár...stb) és akkor nem kellene perelni a külföldi gyártókat, és akkor nem kellene hónapokat éveket várni... de hát a fejetlenség a nagy úr.... különben is halászni a zavarosban a legjobb, miközben a saját pénzünket ott nyúlják le ahol nem akarják.


Sajnálom a mostani 16-18 éveseket! Szinte semmi rálátásuk sincs arra hogy mik történnek a háttérben. Igazából engem sem érdekelt amikor 18 voltam. Azt hittem el amit a környezetem (értsd apám anyám belém sulykolt), de ők nehezebb helyzetben vannak, hisz itt a net lehet puffogtatni anyuci és apuci mondatát amiket otthon hallanak... és persze arról sem feledkezzünk meg hogy nem mindegy milyen médiát (újságokat) forgat az ember...(én pl ezt sem tudtam 18 évesen)

2011. júl. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:
"akinél csak a bevétel - befektetés- ráfordítás -kiadás értéke érdekel számokban kifejezve" Ebben egyetértünk. Engem is az érdekel hogy ez több százmillió legyen nulla helyett. És gondoskodom is róla hogy így legyen, mert értek hozzá. Ellenben a firkászokkal, akik azok mellé állnak akik többet fizetnek. Mondom így az ötven felé közeledve.
2011. júl. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!