Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megbánta valaki, hogy a...

Megbánta valaki, hogy a FIDESZ-re szavazott, vagy mindenki elégedett a munkájukkal?

Figyelt kérdés
2011. júl. 6. 16:12
1 2 3 4 5 6
 31/59 A kérdező kommentje:
Képzeld, voltam már külföldön, hogy ott mi a helyzet, meg itthon mi. Hát, a magyarokat szinte egész EU-ban nem szeretik, úgyhogy még itt erőlködik, hogy mi milyen nagyok vagyunk, örüljünk, hogyha nem lesz szankció. Most ez nem témába vágó, de ha az Euróviziós dalfesztivált nyomon követted, egy csomó külföldi lap, nem Wolf Katit vélte rossznak, hanem politikai vereségként könyvelte el.
2011. júl. 6. 17:46
 32/59 A kérdező kommentje:

Számokat mondjál, melyiknek higgyek? Mi változott az egy év alatt az elmúlt 8 évhez képest??

A válasz: semmi!! Ez a szomorú. Kósa, Szijjártó bejelnetései, amik megugrassztották a frankot, IMF-nek történő hátat fordítás, ahogy ígérték jobb lesz a közbiztonság, egy ló**** lett jobb. A benzinárakat kritizálták a szocik alatt, semmit nem csináltak annak érdekében, hogy olcsóbb legyen.

2011. júl. 6. 17:50
 33/59 anonim ***** válasza:
59%

Valamilyen éppeszű ember nem venné át szegény pára győzködését? Belefáradtam hogy semmi értelmeset nemtudok csinálni mert éppen "művelek" ..

INDEX - olvass ott.. nem fogok mindent leírni. könyörgöm.

2011. júl. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 A kérdező kommentje:
Most kezdjek el örülni, vagy mi? Csőlátással nem tudok, mit csinálni.
2011. júl. 6. 17:52
 35/59 A kérdező kommentje:
Ne is kezdjél semmit, te is olyan elvakult vagy mint az egész FIDESZ. Index, képzeld olvasom, mi pozitívum van benne?
2011. júl. 6. 17:54
 36/59 anonim ***** válasza:
18%

"Az EU elnökség is átment Lengyelországba."


Ha nem tűnt volna fel: féléve változik az EU elnöksége. Utálhatod Orbánt, de nagyon buta vagy, ha szerinted miatta "ment el". Ez az EU egyik alaptörvénye, de ne zavarjon.


"És, jó lenne, ha tudnád, hogy Magyaro. csak látszólag független. Az Unió kérését teljesítenünk kell. Lehet kiállt a jogainkért, stb. De ő is ki Európában??"


Nem OV bizonygatta, hogy minket nem fog elérni a válság, és amúgy is erős a gazdaságunk, nem tud megingatni minket. Aztán nem is OV rohant az EU-hoz és az IMF-hez hitelért. Nem is OV írta alá a szerződést, amibe vállalja a megszorításokat... Legalább valaki kiállt az EU elé, és nem úgy hogy "igenanyaúgylesz", hanem a saját terve megvédésééert. Ettől persze még nem lesz "valaki", de legalább nem is lábtörlő.


"Most kezdjek el örülni, vagy mi? Csőlátással nem tudok, mit csinálni."


Tudsz vele mit kezdeni: vedd le a szemellenzőt...


Nem bántam meg, hogy arra szavaztam akire (volt Szociális és Családügyi Miniszter). Nem mondom, hogy csak olyan intézkedésük van, ami jó célt szolgál, vagy aminek örülök. De 1 év alatt több van amit jónak tartok, mint előtte 20 év (igen, 20, nem 16 - beleértve 98-02-t) alatt. Biztos, hogy lehetne jobb, nyilván vannak fájó pontok. De alternatíva híján nincs más.

MSZP? Kösz nem. Bizonyítottak, nem ígértek, látjuk mi lett az országból.

LMP? Drogos melegekre nincs szükségem, eleget látok belőlük a tévében, ha 1 héten 1x bekapcsolom.

Jobbik? Ha Kósa bedöntötte a Forintot egy-egy kijelentésével... A Jobbik egy-két nyilatkozatával most 300Ft lenne 1USD, 400Ft 1CHF és 550 körül járna az Euró. Nagyon kellenek a parlamentbe, nagyon erős és nagyon jó ELLENZÉK, örülök, hogy bekerültek (listán rájuk szavaztam), de felelőtlenek, kormányzásra (még!) alkalmatlanok.

2011. júl. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 A kérdező kommentje:
Képzeld, tudom, hogy változik, az egy mondatban volt benne, ha jobban figyelnél.
2011. júl. 6. 18:28
 38/59 A kérdező kommentje:
Jah, Orbán csak Brüsszelbe járt sírni mindig, meg a parlamenti ülésekről való kivonulásokról volt híres az egész FIDESZ-szel együtt. Most meg azzal szívat mindenkit, ha valaki nem jelenik meg az ülésen, ne kapjon fizetést, arra a napra. Ő bezzeg kapott, akkor visszamenőleg fizesse vissza.
2011. júl. 6. 18:33
 39/59 anonim ***** válasza:
3%

blablabal...

nem olvastam végig, mert kb a 3. hozzászólásotoknál nálam kiborult a bili. Tény - bocs őszinte leszek - sok hüly_eséget írogattok itt össze vissza és látszik hogy csak egy típusú médiát forgattok és az is hogy közgazdaságtanból megbuknátok, illetve hogy még szemtelenül fiatalok vagytok :). Én már megéltem 3 választás, úgyhogy már jó ideje tudom mi az ábra, mint akik " majd pár év múlva" mehetnek szavazni.


Továbbá tényként közlöm, hogy a hitelfelvételen NEM A FIDESZ szigorított, hanem a BANKOK szigorítottak ÖNHATALMÚLAG. A FIDESZ azt intézte el NEKÜNK HOYG FIZETHETJÜK A BANKOKNAK A MEGEMELT SZÁMLAVEZETÉSI DÍJAT, csak azért ,mert akik nem hajlandóak / nem tudják visszafizetni, azt ugyebár be kell valahonnan hajtani, így maradnak a fizetőképesek...


AZt hogy hajtóvadászatot indítanak az MSZP ellen, az is szánalmas, bár az MSZP is azt csinálta.


ULTRASZÁNALMAS MEG az hogy, a FIDESZ saját promócióját köpi arcon azzal amit csinál, mert pont az ellenkezőjét ígérték!!! (nézzétek meg bármilyen szórólapon amit anno szórtak szét az országban -netre is felszkennelték)


ÜBERSZÁNALMAS pedig az hogy ezek szerint bárki bármit ígérhet (politikusok) ÉS AZ UTÁN AZT CSINÁLHATNAK AMIT AKARNAK, MERT MEGÚSSZÁK!!!


Hiperszánalmas meg az hogy a képviselőket még gyorshajtásért és gázolásért sem lehet elítélni, mert rögtön a mentelmi joguk mögé bújnak.


Hiper-über szánalmas az hogy bizonyos anyagokat 2075-ig titkosították!!! Szerintem azok alapján simán ki lehetne rúgni a mostani vezetőket, és rögtön meg lehetne SPÓROLNI A KÖLTSÉGVETÉSI HIÁNY 3/4_ÉT!!!!!!!!


HIPER-ÜBER-HIPER szánalmas az hogy az élelmiszer árak megemelésével próbálnak többletbevételre szert tenni, mert ügyebár kaja nélkül nem igazán lehet elleni. Az ember a gatyaszíját behúzza ha arról van szó: nem megy szórakozni, a cd-ket nem veszi meg, hanem inkább kölcsönkéri, vagy letölti... de a kaja az más.. ( lásd hamburgeradó + ha pl 100 ft egy zsemle, akkor +25 áfa akkor az állam abból 25 ft-ot kap. Ha elemlik az árat akkor több bevételre is szert tesznek, ugyan ez a helyzet a benzinnel, azzal a különbséggel ha azt emelik akkor azzal az élelmiszer árakat is emelik.)


Szóval kicsit összetettebb, mint azt hiszitek..

2011. júl. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 anonim ***** válasza:
31%

Tekintve, hogy a 2/3-uk már elolvadt, így bizonyára sokan megbánták. Nem ezt várták, elhitték a hülyítést.

Ez van...

2011. júl. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!