Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Itt tényleg mindenki Fidesz-el...

Itt tényleg mindenki Fidesz-ellenes?

Figyelt kérdés
En inkàbb Jobbikos vagyok, de a kormàny jelenlegi lépéseivel egyetértek, a forint/euro àrfolyam nem bezuhant (ahogy azt sokan josoltàk) hanem éppenséggel forint szempontbol javult, amit szélsoséges lépésekkel visszaamortizàltak volna. A csalàdi adozàst is pàrtolom, végre egy lépés ami nem kedvez a munkanélkuli éloskodoknek(sok cigàny idetartozik ha valakinek nem esett volna le). Médiatorvény? Nem, ezt sem ellenzem, sokat laktam kulfoldon, és mig (pl. Belga vagy Francia TV-ben) fontos fejleményekrol és pozitiv hirekrol is beszélnek, itthon ahànyszor benyomom az RT.L-t "Brutàlis Gyilkossàg"-rol, "Olni szàndékozott" perrol, és màs hasonlo tipusu hirekrol hallok. Elhiszem hogy sokan elégedetlenek, mert làtszolag tovàbb védig a haszontalan kissebségeket stb... de még mindig jobb, Mint a MaSZoP, vagy mint Az Ujraegyesult SZaDeSZ (LeMP). azt se hagyjuk figyelmen kivul hogy ha jo, ha nem EU's orszàg vagyunk, nem tehetunk radikàlis lépést anélkul, hogy unatkozo burokratàk és zéromunkamoràl Franciàk el ne kezdjenek tuntetni a faszomtudjamiért. Ràadàsul (ahogy azt màr fentebb is irtam) a forint is romlana.
2011. ápr. 10. 22:12
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
23%
fujj jobbik. amugy mind a 4 pár fúj.
2011. ápr. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
25%
párt*
2011. ápr. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
69%

Az én véleményem szerint Orbán veszélyt jelent Magyarország jó hírére és európai presztízsére.


Ultra-konzervatív parasztos beszédei, Fidel Castro-szerű demagóg hőzöngései, nem XXI. századi emberhez méltó megnyilvánulásai visszamaradott és ostoba helynek állítják be Magyarországot, egy olyan országnak aki 20 évvel a rendszerváltás után is csak egy ilyen posztkommunista, ódivatú, hatalommániás áldemokrata diktátort tudott miniszerelnöknek kitermelni.


Ha a Fideszt nem Orbán vezetné, talán jobb véleményem lenne a pártról.

2011. ápr. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
0%
Külföldi elemzők a bajnai kormány idején az euró bevezetését leghamarabb 2020ra tették, nemrégen 2014re tették. Azonban a fideszes vezetés betett a sulimnak a városban szóval elmehetnek a tudják hova 2014ben. LMPben a jövő de ha abban sem, akkor megyek dajcslandba melózni nyugdíjas éveimig.
2011. ápr. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
42%
Nem. Csak akik semmire sem vitték az életben. Nekik minden kormány szar lenne, mert nem dolgoznának helyettük, nem fizetnék ki a hiteleiket, stb. A józanul gondolkodók látják ahogy a Fidesz megpróbál mindenkit kihúzni a sz..ból, csak mindig keresztbe tesznek nekik az ellenzékiek. Legalább 3 ciklus kell ahhoz hogy sikerüljön a kilábalás ebből a helyzetből. A cigányozást meg fejezzük már be végre!
2011. ápr. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 bumbi02 ***** válasza:
74%

elég felületesen érinted a témát..

1. a forint most meg fog állni, és visszafog zuhanni kb 270 környékére.. érdemes megemliteni hogy az ő idejük alatt is romlott le.

2. a médiatörvény se csak arról szól mint amit felhoztál, az csak egy csont volt amin rágódjunk.. olvasd el az egészet, és utána gyere vissza hözöngeni

3. haszontalan kisebbség. ebbe most ne menjünk bele

4. elmondom miért nem szeretem a Fideszt:

az Alkotmánybíróság megbénitása miatt, az alkotmány önkényesen való megírása miatt, az eszméletlen tempóju autokrácia kiépitése miatt, a Deutsch Tamás és Wittner Mária féle kijelentések miatt, az esztergomi eset miatt, amiatt hogy az állami alkalmazottaknak alá kellett írniuk hogy titkos szolgálati módszerekkel gyüjthetnek róluk és hozzátartozóikról adatokat - ez engem is érint pl - , amiatt hogy megzsaroltak 3 millió embert a magánnyugdijpénztáraknál, amiatt hogy leégetik az országot többízben például kétszer is félre forditott és hiányos tervezetet küldtek el külföldre, mindkét esetbe lebuktunk, majd ezek után a támadásokat nem magukra, hanem az országra veszik, pedig mindenki őket támadja nem az országot, amiatt hogy nem a válsággal foglalkoznak hanem minden egyéb mással - alkotmányozás, vármegy-e vagy sem, amiatt hogy teljesen hülyének néznek minket, mikor 35 ezren tüntetnek ellenük, van képük azt mondani hogy ők a tüntetők mellett állnak , mer nem ellenük tüntetnek azok. most hirtelen fél 11kor ennyi jutott eszembe, de tudnék még mondani nyugodj meg.

2011. ápr. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
79%
Engem eddig nem igazán érdekelt annyira a politika hogy pártot válasszak, most sem mondanám hogy fideszes vagyok, de én is nagyjából egyetértek az eddigiekkel.
2011. ápr. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 bumbi02 ***** válasza:
72%

A józanul gondolkodók látják ahogy a Fidesz megpróbál mindenkit kihúzni a sz..ból, csak mindig keresztbe tesznek nekik az ellenzékiek.


Te mikor néztél utoljára parlamenti közvetitést? 2001? mert manapság úgy áll a helyzet hogy amit a Fidesz meg akar csinálni, azt megcsinálja mer kétharmada van.

2011. ápr. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
88%

Akkor most lehet újat mondok neked, bár lehet ezt is át tudod magyarázni, de: addig amíg egy ennyire hatalommániás embernek fontosabb hogy táblákat csináltasson meg vármegyék legyenek, ahelyett, hogy a munkanélkül éhenpusztulóknak teremtsen munkahelyet(mert igen ezt is igéri, de kiváncsi leszek én erre, mellesleg nem csak színes bőrű egyének léteznek akik a te nyelvezetedben "ingyenélők", igaz én pályakezdőként egy k*rva centet nem láttam)szóval addig, amíg ezekkel van elfoglalva én úgy érzem nincs miről beszélni. Ez nem téma, hogy mit kéne tenni........más kérdés hogy ő mit tesz ugyebár.

Nem akarom osztani ami nekem is kevés, meg nem foglalok állást egyik párt mellett se, de addig nézz a dolgok mögé amíg nem szívod meg te is, hogy ennyire elvakultan hiszed és iszod minden szavát.

2011. ápr. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
38%
Ez igaz, Bumbi 02, de ha nem vennéd észre mindenben hátráltatni próbálják őket hazugságokkal, népbutítással. Ez pedig megnehezíti az előrehaladást.
2011. ápr. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!