Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Hisz még valaki Orbán Viktornak?

Hisz még valaki Orbán Viktornak?

Figyelt kérdés

Ha igen, miért? Ha nem, miért?

Lehetőség szerint kérném megindokolni a válaszokat, és akár alátámasztani is linkekkel, vagy mással.

Az nem érv, hogy "bezzeg a Gyurcsány". Szóval ilyet ne is írjon senki, mert nem vagyok rá kíváncsi.


A válaszadás előtt javaslom elolvasása az alábbi oldalt:


[link]


Én speciel nem hiszem el neki már azt sem, amit kérdez. De kíváncsi vagyok, hogy más hogy van ezzel.

Mert ezek után már szerintem csak fanatikus agyhalott lehet az, aki elhisz neki bármit is. (Felfoghatjuk egyfajta statisztikai adatgyűjtésnek is a kérdést, bár nem az a fő célja.)


Ui: Az ilyen irányú félreértések és szitkozódások elkerülése végett szólnék, hogy nem vagyok sem emeszpés, sem más; bár némiképp jobboldalra húzok. Tehát kéretik irányomban a kommunista/liberális/maszopos/szadeszes és hasonló jelzőket mellőzni, mert nem felelnek meg a valóságnak.


Tehát a kérdés még egyszer:

Hisz még valaki Orbán Viktornak?


2009. febr. 25. 10:22
1 2 3 4
 31/35 anonim válasza:
59%
végre egy értelmes ember,aki értelmes kérdést tesz fel! el kéne gondolkodnia rajta sokaknak...
2009. márc. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
44%
Én hiszek, igen.
2009. márc. 13. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:

22:14-es!

Wikipédiás hivatkozás?

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDD LOL

Nevetséges voltál. Orbán, meg az ország kirángatása...! Persze. A gyűlésen mondták ezt neked, vagy magadtól ötlötted ki? :DDDD

Nem is kommentellek érdemben, mert sületlenségeket írsz. :)))

2009. márc. 19. 06:41
 34/35 anonim ***** válasza:
86%
NEM!Eddig sem hittem,a legalja bagázs.Ui.Pedig jó lenne,nem kellene semilyen közmüért fizetni,se tb.-t,se adót semmi teher nem lenne és még minden ember hitelét is átvállalná Orbán!KÁÁÁÁÁnaán.
2009. márc. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
89%

Egyik politikusnak sem hiszek,OV-nak meg végképp nem.

Miközben azt szajkózza,hogy döntsön a nép,Őmaga semmibe veszi a népszavazás eredményét a kettős állampolgárságról.Navracsics mondta anno,hogy ha az erdélyiek szavazhatnak, a Fidesz 20 évre bebetonozza magát a kormányzásba.OV hatalomra tör,ezt az is bizonyítja,hogy 20 éve csak Ő volt jelölt az elnökválasztáson.

Egyébként Németország soha nem adott kettős

állampolgárságot az erdélyi szászoknak,vagy a magyar sváboknak.

Milyen hatása lenne a román-magyar,vagy a szlovák magyar viszonyra,vagy a magyar egészségügyre,nyugdíjakra stb.Vagy csak a hatalom számít?

A határontúli magyarokat segítsük,de nem feltétlen így.

A kormányzásáról :

OV és a korosztálya ingyen tanult az egyetemen,és még ösztöndíjat is kapott,tehát fel sem merült a diákhitel gondolata. (OV Soros ösztöndíjjal Amerikában végezte az egyetemet,melyhez hozzájárult ,hogy az apuka párttitkár volt.) És vajon mekkora segítség a diákhitel az igénybevevő jövőjére nézve ?

Családi adókedvezmény: az átlagkeresetűeknek nem volt annyi jövedelemadója,melyből visszaigényelhették volna a nekik járó kedvezményeket,ez csak a magas keresetűeknek jelentett kedvezményt.

Kedvezményes lakáshitelt az átlagember,vagy nem kapott,vagy csak néhány milliót,mert nem volt hitelképes.a gazdagok viszont a gyerekeiknek vettek lakást a 30 millás hitelből,melynek kamatkülönbözetét még ma is az adóforintjaikból fedezik.Ha emlékszik még arra valaki,hogy a Bankok extra jövedelemre tettek szert,és nagy volt a felháborodás,amikor Meggyesi visszakért a haszonból

Szécsényi terv: Vállalkozó ismerőseim közül három is akart felvenni hitelt,kettő elállt a kérelemtől,mert .nem volt hajlandó a kapott összegből lejattolni.( Ők ügyesebbek voltak Zuschlágnál,mert nem

buktak le )

A tervvel az egyházak jártak jól,mert nekik sokat adott a Fidesz templomépítésre,stb.nem véletlenül kampányolnak mellettük.(Ezt konkrétan tudom ,nem csak szóbeszéd)

A mezőgazdaságra rászabadította Torgyánt,majd szétverte a KGP-t.

Emlékszik még valaki a tokaji KFT körüli botrányra,melyet

szépen eltusoltak, OV nejének 40 millás támogatásával együtt (amely amúgy törvényes volt).

Ha valaki olvas Jókai vagy Mikszáth regényt,tudja,hogy már 100 éve is igérgettek fűt-fát a politikusok,és már akkor is virágzott a korrupció (Zsarátnok városa az egész ország,csk moat nincs olyan főügyész,aki emiatt főbelőné magát) Ugyan miért lennének most különbek a honatyáink.Ez érvényes mindegyik pártra.

2009. ápr. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!