Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Hisz még valaki Orbán Viktornak?

Hisz még valaki Orbán Viktornak?

Figyelt kérdés

Ha igen, miért? Ha nem, miért?

Lehetőség szerint kérném megindokolni a válaszokat, és akár alátámasztani is linkekkel, vagy mással.

Az nem érv, hogy "bezzeg a Gyurcsány". Szóval ilyet ne is írjon senki, mert nem vagyok rá kíváncsi.


A válaszadás előtt javaslom elolvasása az alábbi oldalt:


[link]


Én speciel nem hiszem el neki már azt sem, amit kérdez. De kíváncsi vagyok, hogy más hogy van ezzel.

Mert ezek után már szerintem csak fanatikus agyhalott lehet az, aki elhisz neki bármit is. (Felfoghatjuk egyfajta statisztikai adatgyűjtésnek is a kérdést, bár nem az a fő célja.)


Ui: Az ilyen irányú félreértések és szitkozódások elkerülése végett szólnék, hogy nem vagyok sem emeszpés, sem más; bár némiképp jobboldalra húzok. Tehát kéretik irányomban a kommunista/liberális/maszopos/szadeszes és hasonló jelzőket mellőzni, mert nem felelnek meg a valóságnak.


Tehát a kérdés még egyszer:

Hisz még valaki Orbán Viktornak?


2009. febr. 25. 10:22
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
41%
Lehet nem vetted még észre, de itt mindenki azt ír amit akar ameddig betartja a moderálási szabályokat. Ha neked ez nem tetszik és meg akarod szabni ki mit írjon, akkor lehet elvétetted az oldalt. Egy doloban szót fogadon neked: nem nevezlek kommunista/liberális/maszopos/szadeszes-nek. Te csak egy egyszerű provokatőr vagy!
2009. febr. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
53%

Én speciel egyik politikusnak sem hiszek.

Ha viszont választani rossz és még rosszabb közül, akkor a rosszra szavazok. És nincs jó oldal. Nem is lesz.

Hazudozik, hülyeségeket beszél, kampányol mindkét oldal. Lesz.rom hogy miről pofáznak odafent, egyik sem tudja mi a helyzet lent. Egy dolgot láttam eddig, amit számok is igazolnak, hogy egy igen rövid idő volt, amikor az ORSZÁG helyzete javult. nem véletlen írom azt, hogy az ORSZÁG. Addig itt nem lesz jólét, vagy inkább csak jobblét, amíg az ORSZÁG nem kerül stabil helyzetbe. Addig osztogathatnak bármit, de csak a kilátástalanság nő. Ezt nehéz elfogadni, nehéz egyre kevesebből megélni, de igaz.

2009. febr. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
77%
Én egyiknek se hiszek. Viktorkában nem tetszik, hogy felhasználja az egyházat, nem kéne. Egyébként egyik oldal felé se húzok, volt szerencsém látni, milyenek az emberek egymással külföldön, ezek után az a véleményem, hogy a legelemibb változások Magyarországon az egyes emberek viselkedésében és fejében kéne, hogy bekövetkezzenek, amihez semmi másnak köze nincs, se politikának, se gazdasági válságnak, se semminek.
2009. febr. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
42%

Nem hiszek neki, miért is tenném?!

Én azt vettem észre, a kormány javasol valamit a fidesznek tökmindegy mi az, talán bele sem gondolnak, hogy jó lenne, csak kapásból rácáfolnak, csak azért is, meg nehogymá' valamiben is egyetértsenek.


És akkor most megy a szidás, hogy ellopja az mszp az országot(bezzeg a fidesz), óó kérem szépen nem kell álszenteskedni. Valljuk be, ha mi odakerülnénk a mézes bödönhöz mi is annyit lopnánk amennyit nem szégyenlünk. Kár is ezt tagadni.

Na hát köszönöm szépen én ebből nem kérek...

2009. febr. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:

Kedves első. Igen, ide mindenki azt ír, amit akar. Én csak kértem, hogy mi legyen a fő csapásirány, nem meghatároztam. Majd a moderátorok eldöntik, hogy a válasz beleillik-e a képbe, vagy sem. Viszont mint kérdésfeltevő én is beírhatom, hogy mivel kapcsolatban szeretnék választ. És ha valaki nem arra válaszol, az bizony offnak minősül. A tied is.

Emellett nem vagyok provokatőr, csak nem vagyok könnyen befolyásolható, és leírom a véleményemet, valamint kérdezek, mert érdekel. Remélem nem baj.

Egyébként elolvastad a linkelt oldalt is, vagy csak fröcsögni jöttél?


Kedves második. Azt kérdezném tőled, hogy valóban csak kettő oldal van?

Meglátásom szerint temérdek párt és irányvonal létezik.

Vagy ennyire hatott volna a régen sokat szajkózott "aki nincs velünk, az ellenség" híresztelés?


Kedves harmadik. Köszönöm a válaszodat. Alapvetően egyetértek veled.

2009. febr. 25. 11:42
 6/35 A kérdező kommentje:
Negyedik! Köszönöm a te válaszodat is.
2009. febr. 25. 11:43
 7/35 anonim ***** válasza:
20%
"ilyet ne is írjon senki, mert nem vagyok rá kíváncsi" - ha ez kérés akkor dolgozz rá kicsit a nyelvtanra...
2009. febr. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

Próbáld esetleg így értelmezni, egészében. Hátha máshogy jön le:


"Lehetőség szerint kérném megindokolni a válaszokat, és akár alátámasztani is linkekkel, vagy mással.

Az nem érv, hogy "bezzeg a Gyurcsány". Szóval ilyet ne is írjon senki, mert nem vagyok rá kíváncsi."


Persze nekem mindegy, hogy értelmezed. :)

2009. febr. 25. 12:12
 9/35 anonim ***** válasza:
69%

A kedves második vagyok. Igen, két oldal van. Sajnos. Ha jól megnézed a többi párt jelenleg bőven parlamenti küszöb alatt van. Ettől még ha bejutnak simán lehetnek a mérleg nyelve, mint legutóbbi két alkalommal az SZDSZ volt. A kis pártoknak ennyi a szerepe. Jó lenne, ha olyan erőviszonyok lennének, hogy 3-4 párt érne el 15-30% körüli eredményt, és még 1-2 kisebb párt is bekerülne. Így nem fordulna elő például olyan, hogy az SZDSZ valamiért megsértődik, és tulajdonképpen irányítóvá válik, az ő nézetei kerülnek előtérbe (különben lelép). A jelenlegi, kisebbségi kormányzás sem előnyös, mert így meg tulajdonképpen semmi komoly terv, javaslat, törvény nem megy át, kivéve, ha olyan FIDESZ ötlet, amire néhány hónappal korábban véres szájjal anyázott, aztán leporolva, átfogalmazva világmegváltó MSZP tervként kerül elő. Visszatérve a 3-4, vagy akár több párthoz, akkor lényegesen nagyobb kompromisszumkészség kéne, és remélhetőleg nem az lenne, hogy bezzeg a FIDESZ, bezzeg az MSZP... Épp ez tűnne el, mert nem lenne egy konkrét személy vagy párt, akit lehet szidni. De ez csak egy elképzelés.

A valóság sajnos az, hogy igenis két oldal van, nagyon kevés köztes szereplővel. Az SZDSZ-t nem tudom máshoz hasonlítani mint egy megsértődött k...vához, az MDF meg kb egy nyávogós kis prűd p.csa, aki kelleti magát és kétségbeesve kiabál, hogy "hahó! én is itt vagyok". Pedig nincs.

2009. febr. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
67%

Én nem olyan régen nem hiszek a jelenlegi kormánynak,de a helyzet az,hogy Orbán Viktornak és társaságának már évek óta nem hiszek.Valószinűleg ezért is nem nyerték el a bizalmamat a legutóbbi választáson sem.Inkább választottam a másik oldalt.Na mindegy!

Egyszerűen iritál az,hogy minden nyilatkozatukban hülyének néznek.Beszélnek Nekem arról,hogy rosszabbul élek,hogy nem élek demokráciában,hogy nincs szólásszabadságom,hogy a választásokon csalni lehet,hogy egyenesen diktatúrában élek.Ezek nagyon súlyos szavak,nem kellene velük játszani.És kérdem én miért akarják ezt elhitetni velem,hiszen nyilvánvaló hogy amíg ezt minden nap elmondhatják számtalan médiában az embereknek addig bizony demokráciában élünk és szólásszabadság is van.

A másik dolog ami iritál benne az az,hogy bárki,vagy bármilyen szervezet el akar érni valami változást az ügyében amellé rögtön teljes mellszélességgel melléállnak,és szolidaritást vállalnak vele.Még az sem érdekli őket,hogy az illető azt mondja Nekik,hogy kösz nem kell támogatnotok.

Mindegy hogy kik diák szervezetek,nyugdíjas szervezetek,gazdák,vasutasok,erdélyi magyarok,stb...,még az sem érdekli őket,hogy gyakran ellentétes szervezetek mellé állnak egyidőben.

Na ezek irritálnak benne a legjobban.

De a férjem ennél egyszerűbben lerendezi a dolgot,utálja azt,hogy kockás ingben jár,ezáltal akrja sugalni Neki,hogy Ő is az egyszerű nép fia,tehát egyenlőek.Azt mondja,hogy vele aztán ne egyenlősködjön,inkább öltözzön fel rendesen!!!!

2009. febr. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!