Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Akinek más a véleménye, azt...

Akinek más a véleménye, azt kirúgjuk. Ez a megoldás?

Figyelt kérdés

A kormány megtorolta, hogy leszavazták Ferihegy új nevét.

[link]


Még emlékszem arra, hogy a Költségvetési Tanács a kormány által benyújtott költségvetést kifogásolta - és erre megszüntették a Költségvetési Tanácsot...


Valóban ez (és az ehhez hasonlók) a helyes megoldás?


2011. márc. 20. 23:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Jaj te ezt nem ismerted?


"Aki bennünk nem bízik, az önmagában sem bízik,

Aki önmagában sem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik,

Aki a mi fényes jövőnkben sem bízik, az áruló."

2011. márc. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen liberálbolsevik másként gondolkodókra a nemzeti négyharmados együttműködéssel össze nem egyeztethetőek! A nemzetnek a Kedves Vezérnek nincs szüksége ilyen deviáns árulókra!
2011. márc. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 doboszoli ***** válasza:
100%
Gulágra az alávalókkal!!D)
2011. márc. 21. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
41%

Én a saját cégemben sem szívesen dolgozok együtt olyannal, aki a munkában teljesen mást akar, mint én. Például én lapostetős házakat építenék, ő meg sátortetőset. Vagy én az olcsó levegőszűrőt tenném az összes autóba és félévente cserélném, a másik szerelő meg a sokkal drágábbat, amit évente cserélne. Nyilván nem fogjuk jólérezni magunkat egymással, ha folyamatos szakmai viták vannak. Ugyanígy elvárom a beosztottaimtól is, hogy ha azt mondom, hogy kékre fessék, akkor ne kékeszöld legyen, ne is lila.

Az állam ugyanez. Főnökök vannak és beosztottak. A cég mérete más.

2011. márc. 21. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

07:37

Valamennyire igazad van. De azért tudok ellenpéldát mondani.

Például ha nekem éttermem van, és én mindenáron RÓKAPÖRKÖLTET szeretnék csinálni, akkor igen nagy valószínűséggel az összes szakácsom le akar beszélni róla. Persze, kirúghatom őket, hiszen mint mondtad "nem fogjuk jólérezni magunkat egymással, ha folyamatos szakmai viták vannak." De lehet, hogy nem ez a helyes megoldás, nem gondolod???

2011. márc. 21. 09:13
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az állam azért más, mint egy cég. Cégtulajként tiéd a cég. Kormányzópártként és miniszterelnökként viszont nem a tiéd az ország (elméletileg), így nem csak a kormányzópárt véleménye a fontos, hanem másoké is.
2011. márc. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
Elmebeteg ötlet esetén persze más a helyzet. De mi a baj Liszt Ferenccel? Azért egy világhírű magyar emberről van szó.
2011. márc. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok mindenben a nepnek is mas a velemenye, akkor a nepet is levaltjak?
2011. márc. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ÁÁÁ ez már az előző ciklusa alatt is így volt a FIDESZ-nek. Pl világosan emlékszem, hogy Frei Tamás készített egy riportot ukrán bérgyilkosokkal, ez volt a műsor témája, és amikor rákérdezett az árakra a gyilkos nem akart válaszolni, meghát ő úgyis csak nagy melót vállal. Erre Frei Tamás meg merte kérdezni hogy M.O. miniszterelnökét mennyiért vállalná, csakhogy képben legyünk. A gyilkos meg töprengett egy darabig, majd azt mondta hogy egy milláért (dollár), mert nem vagyunk valami nagy ország.ÉÉÉÉs ezután nem volt Frei dosszié...

Én szerettem a műsort mert mindíg értelmes témákról szólt, és érdekes volt. Viszont ezután azt nem értettem, hogy azért lett letiltva mert O.V. félt, vagy azért mert kevesellte az árat :DD

2011. márc. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!