Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért ítélik el Orbán B-t,...

Miért ítélik el Orbán B-t, hiszen csak az 56-os magyarok életét védte volna Magyarország szuverénoroszoknak való azonnali megadásával?

Figyelt kérdés
Vagy nem?

tegnap 01:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
23%

Mert veszélyes az, amit állított, és vannak olyan dolgok, amit akkor sem mondunk ki felelős pozícióban, ha igaz lenne.


Nem véletlen a felháborodás.


Nem tudok jó példát mondani, de olyan ez, mintha lenne egy albérlőd, elmondanád neki, hogy az sem lenne baj, ha nem fizetne albérleti díjat, aztán csodálkoznál, ha elmaradnak a díjfizetések.


...vagy van az ún. Osborne-hatás, valós történés.

Röviden volt egy termék, bejelentették az utódját (csinálnak jobbat), aminek hatására a régi terméket nem vették (elavult lesz, várjuk a jobbat), emiatt az új kifejlesztésére nem volt pénzük, végül csődbe mentek.


Ez csak két példa, de ezzel talán jobban érthető a lényeg:


Van olyan dolog, amit egész egyszerűen nem mondunk ki, azért, mert egy elég magas pozícióban lévő ember nyilatkozata veszélyes lehet.


Itt konkrét veszély az lehet, ha szomszédos országok vagy éppen Oroszország vérszemet kap, hogy... hát, akkor jönnének.


Annak pedig, amit írsz, lehetett volna olyan következménye, hogy most is orosz fennhatóság alatt lennénk.


Nagyon másként fogalmazva így is mondhatnám:


Vezető tisztségviselőként, nyilvánosság előtt normális ember ilyen kijelentést nem tesz, a hülyéknek pedig tilos!

tegnap 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
26%

MI nem ítéljük el!


Aki elítéli az a tanulatlan, írástudatlan réteg, akiknek alapvető történelmi ismereteik sincsenek.

tegnap 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
tegnap 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
54%
Nekünk el sem kell itélni. Ők irtak maguknak egy egész alapszutykot, ami leváltotta az Alkotmányunkat. Na, ez alapján, amit ez a gyökér mondott, az kimeritit a hazaárulás jogi fogalmát.
tegnap 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
19%

#4 Mit mondott? Írd már ide le nekem, hogy mit mondott!

Fogalmad sincsen róla neked sem és a többinek sem aki itt mocskolja, csak nyomjátok a propagandát.

Szóval, mit is mondott ami annyira nem tetszik?

tegnap 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
57%

5, csont ugyanannyi ideig tart kikeresni neked is, mint nekem. Nem fogok helyetted dolgozni.

A saját véleményem szerint, akárhányszor is pontozol le, az az, hogy Orbán Balázs nyilatkozata hazaárulás.

De erről nem engem kell meggyőznöd, hanem azokat a külföldi vezetőket, akik most ugyanúgy felszólalnak Orbán nyilatkozata ellen, mint itt sokan.

Egyre többen kérdőjelezik meg a NATO és EU tagságunkat, azért, mert többek közt -nekem sem- sikerült úgy értelmeznem azt a nyilatkozatot, mint neked.

Mindenki rosszul érti a magyart.

tegnap 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
16%

#6 Itt írogatsz folyamatosan, de közben jössz ezzel a butasággal, hogy nem érsz rá kikeresni.

Fogalmad sincsen róla mit mondott.

Neked pont úgy nincs róla fogalmad mint az összes többinek akik nyilatkozgatnak, mert nem is érdekel titeket. Azt mondja a propaganda, hogy Orbán Balázs amit mondott az róóóósz és el kell ítélni, monnyonle!, ti meg harsogjátok ezt utána anélkül hogy megnéztétek volna MIT mondott valójában.

Segítek, semmit.

A vicc, hogy bekajálsz egy ilyen hazugságot és nagy arccal utána azokat nevezed megvezetett ostobáknak, birkáknak, akik meg nem hiszik el hanem utána néznek.

tegnap 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
60%

7, elég pontos fogalmam van arról, amit mondott.

Nem kell a te engedélyed ahhoz, hogy értelmezni tudjak egy bármilyen nyilatkozatot. És nem a te elismerésedre vágyok.

Orbán Balázs nyilatkozata nettó hazaárulás.

tegnap 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
19%
#8 Itt az alkalom, írd le mit mondott. Ha elég pontos fogalmad van róla akkor le is tudod írni.
tegnap 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
12%

#10 Adtam több lehetőséget is hogy bebizonyítsd én tévedek és tudod mit mondott Orbán Balázs. Nem írtad le. Egyértelműen azért, mert fogalmad sincsen róla mit mondott.

Szánalmas vergődés amit csinálsz. Veled ellentétben én hallottam azt a műsort, amikor kiderült, hogy botrányt akarnak belőle kavarni akkor újra előkerestem és újra megnéztem, hogy volt-e bármi olyan a mondataiban amin fel lehetne háborodni. Nem volt.

Tudod a bolondok házában is mindig a bolondok a legbiztosabbak abban, hogy ők a normálisak és mindenki másnak ment el az esze. Te pont ilyen vagy.

tegnap 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!