Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Így járt már walaki Fideszes...

Így járt már walaki Fideszes ismerőssel?

Figyelt kérdés

Van egy megrögzött Fideszes ismerősöm, kívülről fújja a pártirányelveket oda s vissza. Minap előkerült a téma, és el kezdte magyarázni hogy mert hogy Németországban milyen rossz, áznak-fáznak-éheznek, csúnya migránsok meg a szankciók szóval a szokásos mert hogy ő tudja mert már volt ám kint nyaralni 6 napot 10 éve meg a tévében meg a neten is látta. Aztán mikor mondtam hogy nekem vannak kint rokonaim és barátaim is akikhez rendszeresen járok illetve ők ide, hirtelen lefagyott hogy na most hogyan tovább a szövegelés.

Más is járt már így?



2023. ápr. 7. 10:02
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
75%
#8 Jah, míg nálunk tavaly 500ezer volt az átlagbér addig a németeknél a háromszorosa. Szegény németek, hisz csökkent a bérük..😅
2023. ápr. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
89%

Én itt vagyok ki, emberek itt tényleg nem kapcsolják fel a közvilágítást .. NAPPAL 😂 éhezünk nem tudjuk, hogy 7%-os inflációs emelésből, hogy vegyük meg ugyanazon az élelmiszer áron az ételt mint ami otthon van. A 3 ezer eurós egyszeri támogatásról nem is beszélve.


A fideszeseknél bár ég a villany, még sincsenek otthon. :)

2023. ápr. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
66%
Kint”
2023. ápr. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
12%
Ott vagy kint, de annyira jol tudod mi van itt..... fordítva meg hát ugye jajj itt mit tudhatnak a németekről, mert nem si ott vannak.... na akkor elhet ezt mondani,h ogy ott vagy németeknél akkor mit tudsz arról ami itt van.
2023. ápr. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
69%
Családom otthon él:) anyós elment a boltba videón beszéltünk! Ne haragudj 12 ezer egy doboz mosópor, persil? Az menni euró is?! Legyen 30 400forinttal számolva. Itt ugyanaz 17 euró és mondjak durvabbat is kapaszkodj meg. Szinte minden hónapban valamelyik üzletben le árazzák és akkor 2 nagy kerul 15 euróba (6000ft) még kérdés? 😊
2023. ápr. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
9%
Aha, akkor mondd kérlek melyik persil volt pontosan fogadjunk lesz olcsóbb.
2023. ápr. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
36%
Jaj értem ha neked az az igényes, hogy a legolcsóbbat vedd meg mert többre nem futja, gratulálok a legjobb országban élsz! 😊 én nem akarok gondolkozni, hogy a Tesco gazdaságost veszem meg vagy a mizot! Ennyit erről 😊
2023. ápr. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
9%
Szövegértés nem erősséged, az már látszik.... a persil pontos méretét, kiadását kérdeztem....
2023. ápr. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
76%
Tehát ha kisebbet veszel kevesebbért jobban jársz? Roppant érdekes 🤔😁
2023. ápr. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
16%
Megpróbálom újra, és lassabban írni: Pontosan azt a márkát, a márkán belül ugyanazt a fajtát és méretet akartam megnézni az árait.... Szóval melyik 17 euro?
2023. ápr. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!