Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Így járt már walaki Fideszes...

Így járt már walaki Fideszes ismerőssel?

Figyelt kérdés

Van egy megrögzött Fideszes ismerősöm, kívülről fújja a pártirányelveket oda s vissza. Minap előkerült a téma, és el kezdte magyarázni hogy mert hogy Németországban milyen rossz, áznak-fáznak-éheznek, csúnya migránsok meg a szankciók szóval a szokásos mert hogy ő tudja mert már volt ám kint nyaralni 6 napot 10 éve meg a tévében meg a neten is látta. Aztán mikor mondtam hogy nekem vannak kint rokonaim és barátaim is akikhez rendszeresen járok illetve ők ide, hirtelen lefagyott hogy na most hogyan tovább a szövegelés.

Más is járt már így?



2023. ápr. 7. 10:02
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
27%

Na most jol megmutattad, hogy az ellenzékiek micsoda királyok ( Nem )


Komolyra ferdítve meg elég emredek az alapján érdemi dolgot mondani hogy van neked pár német ismerősöd mikor pár millióan laknak abban az országban, és ott is elég tág határok között vannak, hogy ki miként él. Bár biztos véletlen volt azért a télen mikor kapcsolták le a közvilágítást stb.

2023. ápr. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
58%
Ne is törődj vele, ez csak a szokásos. Visszamondja az elmúlt hát M1 híradóit mint a papagáj, mert hogy ő aztán nagyon tudja mi van künn mert látta az M1-en meg az Origón. Persze aki életvitel-szerűen jár ki az hülye hozzá de persze ők a lakájmédia jóvoltából mindent tudnak.
2023. ápr. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
#1 A télen is többször voltam kint, soha sehol nem láttam lekapcsolva a közvilágítást. Ellenben itthon rendszeresen látom illetve hallom hogy egyes utcákban nincs közvilágítás "véletlenül".
2023. ápr. 7. 10:08
 4/24 anonim ***** válasza:
69%
#1 Akkor azok a fideszesek akiknek pár ismerősök SINCS sőt kint sem jártak soha miből tudják ilyen biztosan hogy mi van odakinn?
2023. ápr. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2023. ápr. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
20%
Igen, jártál és láttad egész németországot, akkor furcsa, hogy mégis a német lapok is miért cikekztek róla hogy így meg úgy sporolnak, így meg úgy gondok vannak az energiával stb? Igen tudom mi lesz belőle a fidesz ffelbérelte a német médiát is, hogy ha netán amgyarok esetleg azt is olvasnák, hát akkor még abból is azt az infot kapják amit jónak látnak....
2023. ápr. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
36%
Édes istenem, vannak akik még itt tartanak? Igen b+, a németek már kénytelenek hideg sört inni és sötétben aludni annyira rossz a helyzet.
2023. ápr. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem te vagy marha tájokozatlan. Pl tudod, hogy 3 éve folyamatosan csökkennek a német reálbérek?
2023. ápr. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
66%
#6 Az M1 netán egész Németországot bemutatja? Hogy ott mindenki de tényleg mindenki éhenfagy már másodjára.
2023. ápr. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
40%
Hogy jön ide az m1?
2023. ápr. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!