Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mi lenne az ára annak hogy a...

Mi lenne az ára annak hogy a fidesz ellenesek a fideszre szavazzanak 2022 ben?

Figyelt kérdés
Tárgy jutalom, pénz jutalom stb

2021. szept. 13. 14:51
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
15:49: akkor alig maradna valami az országban. Ezt te sem szeretnéd. :)
2021. szept. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
Nem, nem úgy. Szépen eladják az összes magyarországi céget és az értéküket vihetik.
2021. szept. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyszerű.

Kezdjük azzal, hogy a bűnözőket elszámoltatják, és ennek megfelelő büntetést szabnak ki, és visszaszerzik az ellopott vagyont.


Mondjuk ha ezt mind megcsinálnák, akkor a teljes fidesz ülni és nem lenne kire szavaznom, ha rájuk szavaznék.

De kezdésnek ezt kellene tenniük.

2021. szept. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
Nos, csak kiváncsi voltam hogy ki mivel vehető meg. Volt egy válasz ha megfordítjuk én hogyan döntenék. Nekem elég lenne annyi hogy ne bohócok alkossák az ellenzéket, ne legyen rosszabb az életszínvonal most illetve támogassák ugyanúgy az élsportot mint a Fidesz.
2021. szept. 15. 23:38
 15/33 anonim ***** válasza:
100%

#14

Ebben az esetben az a kérdésem, hogy miért várod el az ellenzéktől azt, amit a fidesztől nem?

A fidesz napról napra, évről évre ront a színvonalon, és ennek ellenére rájuk szavazol.

2021. szept. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%

"támogassák ugyanúgy az élsportot mint a Fidesz."

A Fidesz nem az élsportot támogatja, hanem a botlábú focistákat, mert Orbán futballmániás.

Nézd már meg, milyen sportokban vagyunk jók! Úszás, vízilabda, kajak-kenu és vívás. Sorra hozzuk belőlük az érmeket. Ezeket kellene támogatni, nem a focit. Nézd már meg a VB selejtezőket: még Albánia is tönkre vert minket...

2021. szept. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
16 os valaszoló. Szerintem nagyon helyes hogy támogatja a sportot! Sétálok az utcán és rengeteg a kövér ember! Ha egy gyerek úgy nő fel hogy sportol még ha nem is lesz élsportoló akkor megtanulja hogy igenis oda kell figyelni a saját testünkre. Plusz szerintem minél több ember sportol annál kevesebb lesz a beteg így a korházi ellátásra szoruló ember mennyiség is csökken. A fociról annyit hogy ha tetszik ha nem “mindenkit” a foci érdekel ha botlábúak ha nem.
2021. szept. 16. 22:21
 18/33 A kérdező kommentje:
15-ös válaszoló! Szerintem aki a mai világban a rossz életminőségre panaszkodik az nem volt még soha sem rossz körülmények között… minden családban 2 autó, mindenki nyaral, tömött sorok a plázákban. Nem mondom hogy minden fenékig tejfel… sőt a lakásárak ilyen szintű drágulása engem is zavar
2021. szept. 16. 22:24
 19/33 anonim ***** válasza:

#18

Esetleg gazdagéknál.


"minden családban 2 autó"

Egyrészt, nem, valaki még 1 autót sem tud kifizetni. 2019-es MNB felmérés szerint az emberek egyharmadának NINCS félretett pénze.

A következő egyharmadnak meg kevesebb, mint 3 havi kiadásra elég. 2019-ben átlagosan 1 havi kiadás , az 110 ezer volt.

Vagyis a magyarok kétharmadának kevesebb, mint 330 ezer forintja van félretéve.

Egy kocsit sem tudnak fenntartani.

Másrészt, ha megnézed a kocsik korát, akkor valamilyen rejtélyes okból még mindig átlagosan egyre idősebb autókat vezet a magyar, ha annyira tudnának autót venni, akkor ez a szám csökkene és nem nőne (2008 óta nő folyamatosan).


"mindenki nyaral"

Tévedés, nagyon kevesen nyaralnak, mivel nincs rá pénzük.

Ha azzal a hülye érvvel jössz, hogy "dEhÁt TeLE a bALaToN", akkor kiröhöglek.

Mo. lakossága 10 millió fő, a balaton befogadó képessége 100 ezerre sem tehető.


"tömött sorok a plázákban"

A plázák befogadó képessége sem verseny 10 millió lakossal.

Szánalmas...


"a lakásárak ilyen szintű drágulása engem is zavar"

Ja, mert csak az drágult.

Gondolom az felső tűnt, hogy az elmúlt 5 év majdnem minden alapvető élelmiszer ÉVENTE százalékosan kétszámjegyű dráguláson ment át...

2 hete volt a rádióban, hogy a krumpli tavaly óta 50%-ot drágult.


Nincs az országban olyan cég, aki ilyen szintű fizetés emelést az embereknek.

Évről évre rosszabbul élnek az emberek. Az ország meg rohad, amit csak az EU-s pénzek tartanak lélegeztető gépen.

Pont azért kellene leváltani a fideszt, mert ha nem kezdünk el pozitív irányba haladni, akkor lassan nem marad ország.

2021. szept. 17. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%

"2019-ben átlagosan 1 havi kiadás , az 110 ezer volt."

Ez a 110 ezer hogy jött ki nekik? Mert ennyiből nem lehet megélni. Ilyen alapon nekem közel egy évnyi megtakarításom van, pedig max 3-4 hónapra lenne elég...


"Vagyis a magyarok kétharmadának kevesebb, mint 330 ezer forintja van félretéve."

Ez viszont szomorú, mert 330 nem sok mindenre elég.


"A plázák befogadó képessége sem verseny 10 millió lakossal."

Ez igaz, de ettől még tele vannak. Mondjuk ez már az emberi hülyeségből és hiúságból adódik, mert a plázákban nincs semmi érdekes, csak gyorskajáldák meg méregdrága ruha- és cipőboltok. És jellemzően amúgy csórókkal van tele a pláza, akik minimálbért keresnek, de azért a 30 ezret kiadják a Nike cipőre. Komolyan, minden csóró lábán márkás cipőt látok, én meg vígan elvagyok a Deichman cipőben. SOHA nem adtam még lábbeliért 5 jegyű összeget! Nem mintha nem telne rá, csak hülyeség.

2021. szept. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!