Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mi lenne az ára annak hogy a...

Mi lenne az ára annak hogy a fidesz ellenesek a fideszre szavazzanak 2022 ben?

Figyelt kérdés
Tárgy jutalom, pénz jutalom stb

2021. szept. 13. 14:51
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
77%
Ez lehetetlenség. A Fidesz, dacolva az összes természettörvénnyel örökké változatlan. Pedig a világban minden mozog. Bocsánat tévedtem. A fideszrajongók zöme is változatlan, történhet bármi...
2021. szept. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a Fidesz a vele szembenállók, vagy csak mellette nem kiállók gyűlöletére, eltaposására vagy pusztán semmibevételébe alapozza a politikáját, ilyen ár nincs.

Egyébként a kérdést meg is lehet fordítani. Mi lenne az ára, hogy a politikai pártnak álcázott szekta, a Fidesz hívei ne szavazzanak rá 2022-ben?

2021. szept. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 Koplárovics Béci ***** válasza:
88%

A NER lebontása (előtte, és nem mint ígéret), és a pénz beépítése a gazdaságba.

De jó tudni, hogy te mennyire megvehető vagy az önös érdekeiddel :)

2021. szept. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
9%

Semmi sem kell.... szavazzatok az ellenzéki hülyegyerek gyülekezetére, tegnap bemutatkoztak!!

Mi maradunk egy komoly, érett politikusnál, Orbán Viktornál!

2021. szept. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
14%
Meg kell nézni, hogy miért szavaznak az emberek az ellenzékre: azért, mert a libsi sajtó mindent megtesz azért, hogy elhitesse az emberekkel, hogy minden bajuk forrása Orbán Viktor és a fidesz kormány, hogy azért is ő a felelős, ha éppen szorulásuk van, vagy rájuk jön a cifrafosás.
2021. szept. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Nos, ha a Fidesz befejezné végre a harcot az EU-val, arra törekedne, hogy belátható időn belül Euróval fizethessün, ha felhagyna Putyin és Kína hátsójának nyelvvel történő tisztításával és nem szólna bele mindenhol mesterségesen a gazdaságba (pl. az ingatlanárak CSOK miatti elszállása), na AKKOR talán rájuk szavaznék.
2021. szept. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 molnarmarcell21 ***** válasza:
0%

2022-ben már esélytelen.


Ha 2026-ra jelentősen javulna a demokrácia-indexünk és 180 fokos fordulatot venne a társadalmi érzékenységük, akkor ESETLEG megfontolnám, mert amúgy nem vágyom hatalomban látni a DK-Jobbik-MSZP hármast.


Egyvalamivel mégis meg tudnának venni: lakást vesznek nekem Bécsben, beíratnak ott egy nyelvtanfolyamra a feleségemmel együtt és mindkettőnknek szereznek rendes irodai állást a versenyszférában. Ebben az esetben felőlem pusztulhat az ország, már 2018-ban lemondtam róla.

2021. szept. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
58%

Ha befejeznék a lopást akkor 5/6 lenne az eredmény.

De ők beérik a 2/3-al úgy hogy inkább lopnak tovább.

2021. szept. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
A Fidesz nálam minden valaha volt halovány hitelét elvesztette, soha az életben nem támogatnám és minden tőlem telhetőt megtennék majd azért, hogy ha sikerült elkergetni, sose jöjjenek vissza.
2021. szept. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
77%
Én a Fidesz összes főemberének felajánlanám, hogy fizetem a repülőjegyüket bárhova csak oda, ha viszik az egész vagyonukat és soha többé nem jönnek vissza.
2021. szept. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!