Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Most komolyan csak 107 ezer...

Most komolyan csak 107 ezer forint jelenleg a minimálbér?

Figyelt kérdés
Amit nettóban mert azt kapjuk. Hiába hangoztatják hogy 160 ezer a minimálbér , ebből rengeteg megy az államnak , és marad az embereknek 107 ezer nettó minimálbér. Most komolyan ennyi mire elég???? Rabszolgaság. És minek kell ilyen rengeteget 50-60 ezret az államnak lenyúlnia? Bezzeg ezt nem tudják mondogatni hogy valójában 107 ezer a minimálbér amit az emberek kapnak. És valljuk be rengeteg munkahely minimálbéres...

2021. jan. 24. 10:23
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
61%

#50

Hogy jön ez a válasz az enyémhez?

A képzetleneknek is vannak alternatívái és amelyik nem totál sötét, az nem is minimálért dolgozik. De mindenképpen kell letenniük valami értéket az asztalra, mert nulla munkáért senki nem fizet.

Fogadjunk, hogy te sem fizetnél, ha lenne vállalkozásod!

Az én ételemet meg ne féltsd, ha holnap a kivételemmel kihalna az emberiség és senki nem csinálna semmit, én és a családom akkor is megélnénk. Ugyanis diplomás emberekként képesek vagyunk megtermelni a szükségleteinket. Ahogy a szó szerint analfabéta szomszédasszonyom is, aki 1800Ft/óra jár takarítani, immáron 40 éve. Gyakorlatilag ma már a 15ezerFt/nap a keresete. Ő már csak 10 napot megy, mert mindene ami neki szükséges megvan, így a 150ezer neki elég.

2021. jan. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:
30%

" így a 150ezer neki elég."


A 150 ezerből lejön az adó.

2021. jan. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:
100%

#52


Hát persze! :D:D:D

Egy magánházaknál takarító falusi asszonynak?

Hol élsz te?

2021. jan. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:
71%
Valaki elmagyarázná nekem, mi a kormány dolga? Mert ha nem a nép, az egész nép érdekeinek védelme, akkor nem tudom mi. Nem hittem volna, hogy ekkora perpatvart kelt az az ötlet, hogy egy kormány élhető minimálbért vezet be, elvileg azért van kormány, hogy ne "survival of the fittest" legyen az alap, de úgy látszik, tévedtem
2021. jan. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:
100%
Te még jól jártál. Én 80at keresek igaz 4 órában és örülök ha piára meg gyógyszerre telik.
2021. febr. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!