Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Zagyva György Gyulának még...

Zagyva György Gyulának még érettségije sincs?

Figyelt kérdés

Szégyen egy pártra, hogy a 21. században szakmunkásképzővel beültet valakit a parlamentbe.

Vagy a Jobbik is Rákosiékat követi?


2010. aug. 10. 13:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
63%
én akkor lepődtem volna meg ha lett volna neki érettségije
2010. aug. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
89%

..és emlékeztek Deutsch Tamás diploma-megszerzésére?

Cikkeztek róla eleget:(

2010. aug. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
48%
Gyulát ismerem, és tisztelem. Tisztességes, magyar érdekeket szolgáló hazafi.
2010. aug. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
És a sok diplomás, magasan kvalifikált "úriember" mivé tette ezt az országot? Én azt a vallom, hogy a politikához, mely az embereket szolgálja alázat, hazaszeretet és tiszta szív kell. Az elmúlt 20 év garnitúrájában, ha voltak is ilyenek már réges-rég nem politizálnak. Kapcsolatépítés, zsebtömés és a haza érdekeinek feláldozása pillanatnyi személyes előnyökért-ezek ma a magyar politikusok. Visszahívhatatlan, bebetonozott-finoman szólva is-szemétládák. Zagyva megjelenésre és modorra talán nem PC(gy.k.:polkorrekt), de bármikor a tükörbe tud nézni. Ezekhez képest mindenképp tiszta. A szakmunkások lesajnálása meg egy tudatlan reflex. Én is szakmunkás vagyok és elmondhatom, hogy nem a végzettségtől függ a kultúra.
2011. aug. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!