Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Hajlandóak vagytok...

Fideszesek! Hajlandóak vagytok a városotokban csak azért szavazni egy polgira akinek tavaly lett meg 40 évesen az érettségije, mert fideszes?

Figyelt kérdés

Egy dolog, hogy a parlamentbe olyanokat küldtök be akinek jó ha valami alap tudása van, mert kevésbé érzitek majd visszaütni, de azért egy város élére olyat ültetni aki egy nulla, ez nektek is gáz lesz.


az én városomban a lehetséges polgármester 40 éves, és alig van meg a z érettségije, tavaly tette le. Kíváncsi lennék, hogy megérné nektek azért rászavazni mert a fidesz áll mögötte?


2010. júl. 23. 19:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nemtom, de én tisztelem azt, akinek ha fiatalon nem is sikerült, de már felnőtt fejjel, munka és esetleg család mellett mégis megcsinálja az érettségit.
2010. júl. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

ez említett emberkének gazdagabb családja volt, így vállalkozott ami becsődölt, adócsaló, eljárás folyik ellene, folyamatosan a 2nemesi" családját kutatja stb.


8 általánosban már bizottságokban ült, nah nem a tudása miatt. ne legyenek illúzióid az emberkéről.

2010. júl. 23. 19:26
 3/14 anonim ***** válasza:
Talán. Csak tudod, nehezen elképzelhető, hogy akkor más párt jelöltjére szavazzanak. Aztán meg ha nem szavaznak, jönnek a demokrácia lándzsahegyei, hogy "mekkora szégyen, hányan halltak meg, hogy szavazhass, aztán négy évig csöndben maradj" stb.
2010. júl. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

értelek, de akkor is kérdem ,hogy hajlandóak vagytok azért mert valaki fideszes ezért rászavazni akkor is amikor egyértelmű, hogy maximálisan alkalmatlan egy város vezetésére?


mert azért ez eléggé szar dolog.

2010. júl. 23. 19:32
 5/14 anonim ***** válasza:
Az alkalamtlanság nem ezen múlik. Nézd meg a fóti polgálmestert; egy elmebeteg, pedig jogi diplomája van.
2010. júl. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
szerintem nem nagyon érted, nah mind1, végülis ez is válasz a kérdésemre. végülis ezt nevezhetjük vakságnak amit itt tolsz. de annak nagyon.
2010. júl. 23. 19:58
 7/14 anonim ***** válasza:

"8 általánosban már bizottságokban ült" ez egy baromság

Vakságban pedig te szenvedsz! Azt kutat amit akar, és olyan nincs, h alig van meg az érettségie! Az adócsalás büntetendő! Majd ha elítélik akkor már nem választják meg megint!

Amugy a kérdésedre a válasz: NEM!

2010. júl. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
bocs, nem általánosBAN, hanem általánossal. oktatási bizottság elnöke. de mondom azóta "rákapcsolt" már érettségije van, de ez nem változtat az egészen.
2010. júl. 23. 20:24
 9/14 anonim ***** válasza:

"végülis ezt nevezhetjük vakságnak amit itt tolsz. de annak nagyon."


- Na, és méágis milyen vakságnak? Mond ki, mire gondolsz.


Szerintem Te nem értetted, amit írtam.

2010. júl. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
akkor vissazkérdezek: jobb lenne ha nem lenne neki érettségije és "hülye" maradna? (direkt írtam idézőjelbe)
2010. júl. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!