Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Zagyva György Gyulának még...

Zagyva György Gyulának még érettségije sincs?

Figyelt kérdés

Szégyen egy pártra, hogy a 21. században szakmunkásképzővel beültet valakit a parlamentbe.

Vagy a Jobbik is Rákosiékat követi?


2010. aug. 10. 13:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
47%
Ez tulajdonképpen miért is baj? Szerintem inkább legyen egy tisztességes eredménnyel elvégzett szakmunkás-bizonyítványa, mint egy tíz éven keresztül csak-csak kibukdácsolt, vagy éppen befolyással kicsikart diplomája. Az nem piszkálta a csőrödet, amikor egy szoci lett úgy miniszter (!), hogy nem volt érettségije, ráadásul azt hazudta, hogy van?
2010. aug. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%
Én jobbik szavazóként azt mondom, hogy Zagyva Gyula a jobbik szégyene... iskolázatlan, bunkó. Az más dolog, hogy a HVIM-ben kimagasló a szerepe, és hazafibb sok honfitársunknál. Ez becsülendő benne nagyon is! De nem a parlamentbe való a felkészületlensége, és az iskolázatlansága szerintem.
2010. aug. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
És idegen nyelvet sem beszél.
2010. aug. 10. 13:56
 4/14 anonim ***** válasza:
74%
Kéhem szeretettel képviselői vagy miniszterelnöki funkcióhoz nincs előírva iskolai végzettség. És bunkó diplomás ember is nemhogy lehet hanem sok az is.Minden nagykorú magyar állampolgár választó és választható.
2010. aug. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
43%

A kérdező kommentje:

És idegen nyelvet sem beszél."


Magyarul se tud!

2010. aug. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
33%
Amúgy Zagyva nem jobbikos. Én ismerem személyesen és rendes arc. A média eléggé kiforgatja.
2010. aug. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
80%

"tisztességes eredménnyel elvégzett szakmunkás-bizonyítványa"

...és mi a garancia, hogy Zagyva György Gyula tisztességesen végezte?!?


De tegyük fel, hogy jól tanuló, ügyes inas volt.

Van egy magyar mondás: suszter maradjon a kaptafánál!

Egy tisztességes szakmunkás értékes megbecsülendő ember, és érték - a szakmájában.

A szakmájában igen, de semmilyen ismerettel nem rendelkezik olyan mértékben, amivel megbecsülendő politikus lehet.

(Ilyen fiatalon még történelmi tapasztalata sincs, tanácsadókkal sem rendelkezik.)

2010. aug. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
65%

"Amúgy Zagyva nem jobbikos."


Nomen est omen:

zagyva.

2010. aug. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
70%
Zagyva és a többi jobbikos jó irányba tudná vinni az országot. Zagyva György Gyuláról még nem hallottam hogy lopna, csalna, hazudna nagyon tisztességes ember, a környezetemben pár ember ismeri őt személyesen és mindenki nagyon szereti, jó véleménnyel vannak Gyuláról ! Mellesleg mit érdekelne engem hogy milyen iskolai végzettsége van, ha az az érdeke , hogy nekünk magyaroknak mi lenne a jobb és nem a multikat helyezné előtérbe ( csak mondtam egy példát ! Most mit érünk mi Orbán Viktor félékkel, bajnai, Gyurcsány, Pintér és még sorolhatnám, hiába hogy van diplomájuk, meg beszélnek nyelveken, érdekes mégis belevitték az országot a szarba !
2010. aug. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
2010. aug. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!