Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Csak az lehet hivatásos fotós...

Csak az lehet hivatásos fotós akinek érettségije van?

Figyelt kérdés
2011. okt. 22. 15:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Csak gondolom, a hivatásos fotósnak papírja van a fotós végzettségéről. Vagyis, hogy tanulta a szakmát.

Ahogy mondják, attól még nem vagy fotós, hogy van egy (akármilyen márkás) fényképezőgéped...

2011. okt. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, a fotós képzést érettségihez kötik (sima OKJ-s szakma, erre gondolsz, nem?).
2011. okt. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért egy OKJ-s fotós tanfolyamot elvégzett akárki még eléggé messze van a fotóstól...
2011. okt. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Azért az OKJ-s tanfolyam nagyon jó alap amire utána akár önszorgalomból is építkezhetsz és gyakorolni és gyakorolni és gyakorolni, minél többet gyakorolsz annál többet "látsz" és ráérzel a lényegre de ehhez mindenképpen szükséged van az alapokra.
2011. okt. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hát én még egy olyan fotossal se találkoztam akinek fotos végzetsége lett volna. ez szerintem olyan mint a festészet. persze kell hozzá egy kis műszaki alap de azt rövid időn bellül meg lehet tanulni önszorgalombol is utánamár csak gyakorláson mulik meg egy kicsit a gépeden h jo képeket csinálsz e. az h művészi értéküeket csinálj ahoz persze tehetség kell
2011. okt. 25. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kapásbol felsorolok én is 10 olyat fotóst akinek nem ez a végzettsége. Mégis megnyert rengeteg mindent. National geographic, black spider, év fotósa ,stb stb stb. És egyiknek sincs fotós végzettsége. Fotovilág oldalon is rengeteg ilyen van. Aki meg fotós és van is végzettsége szarabb képeket csinál , mint ezek akiknek nincs fotós végzettségük!
2011. okt. 26. 00:28
 7/7 anonim ***** válasza:
de ez azért azt sem jelenti ám h ha van egy közepes géped meg ugyérzed dejo képeket cisnálsz még attol se leszel fotos. és igazábol ez egy olyan sportág amire nincs recept h kiből lesz jo fotos és kiből az olyan itt jártam ezt láttam fotos.bármelyik hires fotost nézed mindegyik különböző uton jutott el oda ahova elért
2011. okt. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!