Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is pozitív, hogy...

Szerintetek is pozitív, hogy végre eltörlik az óraátállítást?

Figyelt kérdés

[link]



Manapság semmi nem indokolja az óra állogatását.


Az óraállogatás abból a korból származik, amikor nem volt meg a megfelelő technológia a világításhoz.

Illetve, a munkarend is más volt.


Az egész művelet felborítja az emberek bioritmusát,teljesen értelmetlen és feleslegesen.



Én a nyárira szavazok.

Nem is értem miért lenne probléma,ha télen kicsit később kelne a nap?


Miért olyan fontos,hogy világosban menjen az ember munkába?Van a járműveken lámpa.


Én délután szoktam tevékenykedni, én örülnék neki.


2019. márc. 31. 13:35
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
19%
idelye
2019. márc. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
64%
ly-vel
2019. márc. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
90%

Őszintén?

Amikor az emberek bizonyos része 3 műszakban dolgozik,kit érdekel 1 óra?


Nem emiatt borul fel az életritmusod,hanem az éjszakázástól,és attól,hogy össze-vissza élsz.

2019. márc. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
22%
Engem nagyon zavart, amikor a tesómnak babája lett nekik okozott gondot a pici miatt.
2019. márc. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem ez az első olyan tél után fog kiderülni, melyet a nyári időszámításban töltünk.
2019. márc. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
38%
Aki szerint a nyárit kell megtartani az hülye, ne is haragudj. Mi a problémátok? Ha téli marad, akkor nyáron kb. 8 óra felé megy le a nap, 9 körül sötét lesz. Mit akarsz még? Gondolom szeretni fogod makd mikor télen fél kilenckor kel végre fel a nap.
2019. márc. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
2%
Pont nem érdekel melyik lesz a nyerő, csak töröljék el. Ugyanannyi érv van az egyik, mint a másik mellett,
2019. márc. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
59%
Délelőtt felőlem 10 óráig is sötét lehet, értelmes dolgokat úgy is munka után csinál az ember.
2019. márc. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
29%
Amúgy is délutános vagyok, mire hazaérek már rég lenn van a nap. Jó, hogy eltörlik, de GMT+2-vel jobban járnánk.
2019. márc. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
41%

Helyes hogy eltörlik, már rég nem szolgálta az eredeti célját, csak felesleges nyűg volt.

Viszont a télit jobb lenne megtartani. Télen sokkal többet jelent a korábbi világos, mint nyáron a későbbi sötét.

2019. márc. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!