Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy legyen valakinek egyszerr...

Hogy legyen valakinek egyszerre 3-4 gyereke 400 túlóra és 30 millió forint lakáshitel mellett?

Figyelt kérdés

400 túlóra, az azt jelenti, hogy 7 napból 6 napot ledolgozik. Utazással és előkészületekkel együtt a napi 8 órából átlagosan 10 óra lesz ami valójában a munkára kell szentelni egy napból, a maradék idő csak pihenésre elegendő, nem gyereknevelésre, főleg nem 3-4 gyerek nevelésére. Egy pihenőnap lenne a héten, az a vasárnap, akkor meg menjenek templomba, mert keresztény ország vagyunk. Mindezt úgy, hogy olyan brutál magasan vannak az ingatlanárak a Fidesz intézkedései miatt, hogy fel kellene venniük az összes létező hitelt amit ilyenkor lehet, és gyakorlatilag életük végéig, vagy nyugdíjas korukig fizetni havi kb. 120 ezer forint törlesztő részletet, ami több mint egy minimálbér már alapból. Mindezt még azoknak is akik nem diplomások, mert diplomát szerezni szintén már egyre inkább csak a gazdagok kiváltsága ebben az országban.

Valóban ilyen sorsot szánna a Fidesz a mai fiataloknak? Ez lenne szerintük egy minta élet? Számomra ez nagyon elrettentő. Szerintetek nem?


2019. febr. 25. 04:05
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

"Hány olyannal találkoztál már, aki (hivatalosan) 400 órát túlórázik?"

Eddig nem lehetett, így amikor április környékén túlléptük a túlórakeretet, "jutalom" szerepelt a bérpapíron


"Ráadásul ezt minden hónapban?"

Bizony!!! minden hónapban


"Ugye semennyivel?"

Ha neked semmi Kom-Esz megye ipari parkjainak többsége akkor az bizony "semennyi"


Orbántól tanultad a mellébeszélést és a képzelgést? Esetleg egy klinikán kezelnek kettőtöket?

Esetleg gyere költözz ide, random vetesd fel magad az egyikbe és állás interjún úgy kezdik hogy "be lehet jönni túlórázni, nem ne értsen félre, a lehet alatt azt értem hogy kivándorolt a lakosság és vagy bejössz vagy, ki vagy rúgva......."

2019. febr. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
0%
" Itt is 30 millió egy szaros 1 szobás panellakàs." Na akkor linkelj be néhány ilyen hirdetést. Hülyének azért ne nézd az embert.
2019. febr. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
77%

Én nem bánom, hogy a Fidesz ilyen baromságokat csinál, amivel felverik a lakásárakat 30-40 millió forintra.

Legalább gyorsabb lesz a fiatalok külföldre menekülése és előbb bedől a rendszerük. Teljesen jó szerintem.

2019. febr. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
0%
richard98 látom itt is "pontoz" becsülettel 😁😁
2019. febr. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
0%
12 # nyugodtan keress rá jofogason, ingatlan.hu-n mennyi egy panel lakás az ország megyeszékhelyein. Nem fogok linkelgetni és bizonyitgatni az igazam, nézd meg a saját szemeddel. Az én varosomban, ami közel 300 km-re van Pesttol, 400-600 ezer ft/m2 a panelnak. Ki lehet számolni mennyi így egy 1-2 szobás lakás..
2019. febr. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
33%
Megnéztem megyeszékhelyeket, 300-350-380 ezer Ft négyzetméter ár. 50-60 négyzetméteres lakások kerülnek 17-20 millió forintba!! És azok nem egyszobás szaros lakások...
2019. febr. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
62%
16: Gondolom fogtad megnézted Miskolcot meg Nyíregyházát. :D Sose kell csalódnunk benned. :D
2019. febr. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

50-60nm ?


Itt is van ház ~120nm2 5 milláért, mésztelep közepén (a bolt bejárata egy rácsos ajtó ahol kiadják a vásárolt holmit, járőr autó 3-4esével megy, ráadásul mindenkinek telik télen is szoláriumra mert mind igen "fekete")


Emberi körülményekről beszélünk nem a kissebség telep közepéről

2019. febr. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
17# Nekem sem kellett csalódnom benned Szekszárdot néztem, konkrétan, ugyanis a szüleim ott élnek, és nem a legledurantabb lakásokra gondolok, 50-55 négyzetméteres ÚJ lakásokat árulnak 28 30 millióért. Nézd meg te is!
2019. febr. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

16# nézd meg a többi várost is. Bár megjegyzem, hogy 350000ft/m2 is rengeteg egy panelért. Ki tud erre összespòrolni?

De ennél sokkal több is, pl nézd meg Debrecent, a keleti régióban elég húzós árak vannak.

2019. febr. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!