Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A CEU elköltözésének, pozitív...

A CEU elköltözésének, pozitív & negatív vonatkozásai miben állnak?

Figyelt kérdés
Hogyan fog az átlag magyar ember élete megváltozni ezek után illetve mely társadalmi rétegeknek lesz jobb esetleg rosszabb?

2018. dec. 4. 14:56
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

A ceu tudományos publikációinak számára meg még mindig várom a forrást. Én lusta vagyok erre elfecsérelni az időmet, de 100%, hogy nem ők publikáltak a legtöbbet.


Publikálás alatt a nemzetközi referált folyóiratok értem.

2018. dec. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Lehet itt feleslegesen hadoválni a CEU színvonaláról, publikációiról, hallgatóiról, ez nem erről szól. Itt arról van szó, hogy ha gondolnak egyet akkor bárkivel és bármikor elbánhatnak így, ha mást gondolsz az országról és nyíltan hirdeted is. Előbb "csak" az intézmények, de ha így haladunk, majd a magánemberek fognak jönni.
2018. dec. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Én egy szóval sem mondtam, hogy jó ha a kormány ellehetetlenít egy egyetemet.

A 62es kezdte bizonygatni, hogy ez a szellemi műhelyek netovábbja, szóval ezert ez most a téma.

2018. dec. 5. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Csak az amerikai diplomagyár része költözik el
2018. dec. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
a tudományos életre van hatással. Még több kutató, tudós fog innen elmenni. aki nem érti hogy ez miért veszteség, az iskolába is feleslegesen járt
2018. dec. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!