Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az mszp és a szoci szavazók...

Az mszp és a szoci szavazók fel tudták dolgozni már a vereséget vagy még mindig itt puffognak?

Figyelt kérdés

Mert én azt tapasztalom,hogy nem...

A parlamentben is csak szapulni tudnak az mszp-sek,de nincs egy okos érvük,bármihez szólnak hozzá!Itt a gyik-en,a megtévedt szoci szavazókról nem is beszélve...

Ennyi provokativ kérdést,mint ami a napokban van itt,komolyan mondom hihetetlen..,és nem csak provokaitv kérdések hanem tök értelmetlenek!Hogy a Fidesz miért teszi a saját embereit magas poziciókba,ergo tisztogat..,és erről miért nem kérdezték meg az embereket?! Te jó ég,csak fogom a fejem...-.-"


2010. jún. 23. 10:06
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:

Ehh, korábban elküldte

Szóval, az egy hülyeség, hogy ilyen (mármint nemzeti egység) lenne, de akkor sem egy párttagot kell megtenni, hanem valami szakembert, aki ha húz is valahova, nem mutatja ki. Sólyom Lászlót nem szeretem, mert nekem túl zöld, de ő ütött jobbra is, balra is.

2010. jún. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:
kérdező te képtelen vagy függetlenül gondolkodni, csak úgy, h "a szocik is" "a jobbik is". ez azért szánalmas. És még a jobbikosok keresnek mindenben ellenségképet mi?:)
2010. jún. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:
Most komolyan minek erőlködtök? Egy hívővel álltok szemben. Mondhattok neki érveket úgysem fogja megérteni, mert NEM akarja megérteni. Ez pont olyan mintha egy katolikusnak próbálnád bebizonyítani, hogy a vallása egy mesekönyvön alapul...
2010. jún. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 A kérdező kommentje:
Schmitt Pál a legideálissabb jelölt bármit is mondtok!!Intelligens,jól beszél,határozott és pártatlan lesz...
2010. jún. 24. 23:51
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!