Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az mszp és a szoci szavazók...

Az mszp és a szoci szavazók fel tudták dolgozni már a vereséget vagy még mindig itt puffognak?

Figyelt kérdés

Mert én azt tapasztalom,hogy nem...

A parlamentben is csak szapulni tudnak az mszp-sek,de nincs egy okos érvük,bármihez szólnak hozzá!Itt a gyik-en,a megtévedt szoci szavazókról nem is beszélve...

Ennyi provokativ kérdést,mint ami a napokban van itt,komolyan mondom hihetetlen..,és nem csak provokaitv kérdések hanem tök értelmetlenek!Hogy a Fidesz miért teszi a saját embereit magas poziciókba,ergo tisztogat..,és erről miért nem kérdezték meg az embereket?! Te jó ég,csak fogom a fejem...-.-"


2010. jún. 23. 10:06
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
0%
Anno amikor ők kerültek hatalomra ugyanezt csinálták.
2010. jún. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
49%
nem vagyok szoci, e jó lenne ha nem nyerésről vereségről beszélnétek, de mondjuk megértem ,h az IQ-tok idáig terjed csak ki.
2010. jún. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
No igen, van itt mit feldolgozni. Az MSZP-nek a szavazók elvesztését, a Jobbiknak pedig a vereséget egy ennyire népszerűtlen MSZP ellen. Az MDF-ről már ne is beszéljünk...
2010. jún. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
A Fidesz 8 éven át nem tudta feldolgozni a vereséget.
2010. jún. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 A kérdező kommentje:
Igen...,főleg hogy az Mszp anno igaztalan kampánnyal és politikával nyert!Nem is csoda,hogy a Fidesz nem tudta feldolgozni a vereséget!Sztem inkább szerényenk kéne lenni az mszpnek és kisebbre venni a hangerőt,semmint nagy oktondi módon kioktatni a Fideszt!
2010. jún. 23. 10:30
 6/54 anonim ***** válasza:

10:30


A szocik már csak ilyenek :D

2010. jún. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 A kérdező kommentje:
Tudom..,én már csak röhögök mikor felszólalnak,mert nem hiszek a fülemnek!:D Egy hatalmasatt bukott párt,aki tönkretett egy országot próbál itt kioktatni!Vitatkozni lehet,de okos érvekkel,és nem úgy hogy a Fidesz bármit mond,az marhaság,mert ők ezt csinálják!
2010. jún. 23. 10:39
 8/54 anonim ***** válasza:
Jobbik vereségét? Hol élsz te? Az EP óta ilyen ellenszélben is sikerült megduplázni a szavazóikat! Majdnem megelőzték a volt kormánypártot! Milyen vereségről beszélsz te?
2010. jún. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:

"Igen...,főleg hogy az Mszp anno igaztalan kampánnyal és politikával nyert!"


a Fidesz most mivel is nyert...?

2010. jún. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
Most csak a kérdező puffog.
2010. jún. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!