Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az mszp és a szoci szavazók...

Az mszp és a szoci szavazók fel tudták dolgozni már a vereséget vagy még mindig itt puffognak?

Figyelt kérdés

Mert én azt tapasztalom,hogy nem...

A parlamentben is csak szapulni tudnak az mszp-sek,de nincs egy okos érvük,bármihez szólnak hozzá!Itt a gyik-en,a megtévedt szoci szavazókról nem is beszélve...

Ennyi provokativ kérdést,mint ami a napokban van itt,komolyan mondom hihetetlen..,és nem csak provokaitv kérdések hanem tök értelmetlenek!Hogy a Fidesz miért teszi a saját embereit magas poziciókba,ergo tisztogat..,és erről miért nem kérdezték meg az embereket?! Te jó ég,csak fogom a fejem...-.-"


2010. jún. 23. 10:06
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
31%
Kérdező, már egyszer leírtam. Attól, hogy a békésebb fideszesektől azt hallom, hogy ne aggódj, jó lesz ez, attól még nem tartom annyira jónak, hogy törvényileg akarnak ellehetetleníteni mindenféle ellenzéki erőt attól, hogy bárhol is képviseltethesse magát az ország irányításában, és akármennyire is mondjátok, semmiféle 2/3, de még egy 4/5 se ad erre alapot. Egy demokráciában azért van ellenzék, hogy ne egyeduralom legyen.
2010. jún. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
65%

Kérdező

Én nem akartam eddig személyeskedni, de az ilyen zombi fideszesektől jobban hányok, mint a jobbiktól, vagy az mszp-től, vagy az lmp-től.

Nincs semmi baj, ugye? De ha a szocik csinálnák ugyanezt, vért okádnál, hogy "veszélyben a demokrácia".

Ha neked az nem jelzésértékű, hogy a korábban mindig függetlenekkel betöltött posztok helyére párttagok mennek, és a KÖZTÁRSASÁGI ELNÖK, AKI A NEMZET EGYSÉGÉÉRT FELEL, KORMÁNYPÁRTI KÉPVISELŐ, akkor lehet nem velem van a baj.

2010. jún. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 A kérdező kommentje:

"törvényileg akarnak ellehetetleníteni mindenféle ellenzéki erőt attól, hogy bárhol is képviseltethesse magát az ország irányításában, és akármennyire is mondjátok, semmiféle 2/3, de még egy 4/5 se ad erre alapot."


Nézd,az elmúlt 8 évben bizonyitottak az mszpsek,az ország irányitásában... Innentől kezdve,hol képviseltesse magát az ország irányitásában az ,mszp??Nincs kérdés,és sztem a Fidesz is igy gondolja,ezért nem biz az ellenzékre semmit,az mszpre főleg nem!

Te rábiznál egy olyan emberre komoly dolgot,amiben érdekeltséged van, aki mondjuk kirabolná a lakásod?Nem hiszem..

2010. jún. 23. 11:58
 34/54 A kérdező kommentje:
40% Neked üldözési mániád van..,ne félj nem fog bántani Schmitt Pali bácsi,nyugi!;)
2010. jún. 23. 12:00
 35/54 anonim ***** válasza:
48%

Kérdező, akkor lassan, hogy a hülyék is megértsék, elmagyarázom

Szerinted ha van egy párt, nevezzük x-nek, és x párt minden, független, az alkotmányosságra ügyelő helyre, ahol korábban meg sem fordult párttag, a saját embereit ülteti, vezető helyre, akkor mi lesz a fékekkel, meg egyensúlyokkal? Szerinted, ha mondjuk a köztársasági elnök az x párt tagja, - nem szimpatizáns, kőkemény tag, tíz éve - akkor fog élni a vétójogával?

2010. jún. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 A kérdező kommentje:
Nyilván arra gondolsz hogy elfogult lesz a közt. elnök..!Sztem nem.Követekezetes és igazságos lesz!
2010. jún. 23. 12:11
 37/54 anonim ***** válasza:
48%

Minden bizonnyal, tíz év párttagság után az lesz. Sőt, az ÁSZ elnöke is az lesz, aki szintén párttag. Meg a többi is. Következetes és igazságos.

Mindegy, eddig azt hittem Dévényinél szerényebb képességekkel nem bír senki az országban, de belátom tévedtem, Schmitt még őt is veri.

2010. jún. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
48%
Igen kérdező, mert számodra a következetesség egyenlő ezzel, hogy következetesen aláír mindent, amit elé dugnak, az igazság meg azzal, amit a Fidesz mond. Lehet, hogy lesz olyan, amikor így lesz, de kétlem, hogy a Fidesz tévedhetetlen.
2010. jún. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
48%

Lehagytam, hogy pont annyira lesznek következetes és igazságosak, mint mondjuk a szocializmusban a bírók. Vagy az ügyészek és ügyvédek. Vagy a párttitkárok. De lehet még jobban.

Engem nem érdekel, tőlem lehetünk exkommunistákkal teli szentkoronatanos scifiország, én el tudok innen menni 1-2 éven belül, és vissza se nézek, de azokat sajnálom, akik itt ragadnak, balkán-külsőn.

2010. jún. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 A kérdező kommentje:
A kulcsszó a kölcsönös bizalom... Schmitt bizik a Fideszben és forditva is igy van!De sztem azért Schmitt se olyan balga,hogy átolvasás nélkül mindent aláir és nem gondolja át a dolgokat,hogy jó e vagy sem!
2010. jún. 23. 12:25
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!