Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elfogulatlan egy jelentés, ha...

Elfogulatlan egy jelentés, ha csak az egyik felet kérdezik meg?

Figyelt kérdés

Kiskorunkban rengeteg csetepaté és kisebb baleset volt a játszótéren, gyerekek egymás közt sok ilyet okozunk. Képzeld el mi van, ha úgy alkotnak véleményt az esetről, ha csak az egyiket kérdezik meg mi is történt. A másik véleménye nem is érdekli azt aki ítéletet mond az esetről. Megvan? Ilyenkor születhetnek vajon igazságos döntések?


Sargentini korábban is egyoldalúan tájékozódott az országról még a jelentése elkészítése előtt is a migránsok kényes jogairól kiabálta tele a sajtót, nem is érdekelte őt hogyan élnek az itteniek.(nem véletlen ő maga a soros hálózat tagja) Sargentini egész attitüdjét ahogyan a jelentéshez és az országhoz állt ez a sértődöttség jellemezte.


Miért tekinthetünk elfogulatlanul egy ilyen jelentésre?


2018. szept. 14. 17:40
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
#20: [link]
2018. okt. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
64%

#19: Ha te azt szűrted le a 18-as válaszból hogy elfogult vagyok valamelyik irányba akkor az sajnálatos.

Az arról szólt hogy nem kellene széllel szemben vizelni. Lehet a szél ellen agitálni hogy "fújjon más irányba" és a barátainkat is győzködni hogy "Milyen szemét ez a szél! Az összes vizeletemet visszafújja rám és rátok is!" és közben az összes közeledben álló bartod ideges lesz de nem a szélre hanem rád. Mert te vizelsz. A te vizeleted száll vissza rájuk is. Erre te ezt úgy értékeled hogy a barátaid a szemetek mert visszaszólnak neked ahelyett hogy ők is a szelet szidnák.

2018. okt. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
55%
Gusztustalan is vagy és még tájékozatlan is. Vagy ez a feladatod?
2018. okt. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

20.

Nem tudom, annak idején mutatták, és idéztek is belőle részleteket.

Kifejezetten egyesével a képviselőknek adták oda.

Ha nincs fenn valahol, akkor talán valamelyik képviselőtől lehet érdeklődni, ha konkrétan, részleteiben érdekel.

2018. okt. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
64%

#23: Nagyjából ezt a reakciót vártam és örülök neki mert bizonyítja hogy az emberismeretem jó. Ha már személyeskedtél: Mellesleg az egy népi bölcsesség volt amivel példálóztam mert úgy ítéltem meg hogy a szintednek megfelelő lesz. Feladatod vélhetőleg neked van és mindketten tudjuk mi. Hogy itt trollkodj.

De ha már az enyém érdekel:

Nagyon is képben vagyok. Csak nem érdekel. Azaz csak áttételesen ugyanis vállalkozóként eléggé érdekelt vagyok abban hogy az EU ne szivassa meg Magyarországot: mert az mindenkinek rossz lesz. Ez az érdekem de végülis a másoké is.

Akkor is csak azt a népi bölcsességet tudom írni hogy árral szemben nehéz evezni (csak ezt a szebb hasonlatot te nem érdemelted meg:) ).

2018. okt. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

25

Értékelem az őszinteséget. Tanulságos.


Nem is szól másról, mint az érdekek és értékek ellentétéről. Ha az erre való rámutatás is trollkodás, akkor vállalom, ám legyen.

2018. okt. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!